rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
28
Witam. Rzadko tutaj zaglądam a jeszcze rzadziej coś pisze, ale tutaj już nie wytrzymałem. Rozchodzi się o gracza 3MajGardę, nie polecam żadnych układów z nim.
od dołu
jpheuuoootdbvnsvudvtaymsvpshwhdeoxwpbziplqugcrghoocswdnebkhesogyinhplapmphricjeqoizropyqojimohaybmpt
następnie, gdy wyprzedziłem go w rankingu pokazał co są jego słowa warte:
jgbmzyvvinttqusdspyewzlbtcglrahfmniqlezxteoxzfewddzgaladtoeinrwktpesvnyvlufqzzapisgjnqjbutlsilyystsi

Niby coś tam pisał na pw, że to ja złamałem sojusz ale nic takiego nie miało miejsca. Nawet jak przejął wioskę mojego współplemieńca a ten prosił bym odbił, odmówiłem. Niestety. Ehh tyle lat już na tych szybkich, a to się nigdy nie zmieni... Całe szczęście ogarnąłem i ugrałem rundę z pomocą mironexa- za co dziękuje:)


Bez pozdrowień!


ehh dzisiaj zrobił tak samo ze mna ;p
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
ojjojojojoj, a co to za ciekawa rundka startuje za 2 godzinki ;>? chyba jakis emerytowany specjalista od sp wbije :D oczywiscie dam sie przerolowac na sojusz i zjechac xD
 

DeletedUser188997

Guest
Dałoby radę skrócić tą obecną rundę? ponieważ i tak jest rozstrzygnięta, a nocną jakąś bym pyknął. :D
 

DeletedUser192235

Guest
ale ktoś kto odpowiada za rundy w kulki leci ....;)
albo jakieś śmieszne coś na 24h, albo wcale niema zaplanowanych rund ???
jak ktoś nie ogarnia co sie dzieje to trzeba coś z tym zrobić?
 

DeletedUser188997

Guest
Prawda, sytuacja od 2-3tyg na szybkich jest masakryczna, albo dajecie jakieś słabe rundy typu 24h, albo wg och nie planujecie, a jeżeli coś wam się odwidzi i dacie kilka rundek w przód to widze tylko bash,bash,bash,bash i reszta też słaba
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
ale ktoś kto odpowiada za rundy w kulki leci ....;)
albo jakieś śmieszne coś na 24h, albo wcale niema zaplanowanych rund ???
jak ktoś nie ogarnia co sie dzieje to trzeba coś z tym zrobić?
Śmieszne coś może być dla Ciebie. Jest duża grupa graczy, która również chce dłuższe rundy. Ponadto Polska jest i tak w czołówce wszystkich wersji językowych, jeśli chodzi o ilość rund - z tego powodu dłuższe rundy są wręcz pożądane. Gwoli ścisłości, konfiguracja rundy była de facto zaproponowana przez gracza - dlatego musisz liczyć się z tym, że Twoje widzimisię nie jest jedynym i są jeszcze inni aktywni członkowie społeczności.

Prawda, sytuacja od 2-3tyg na szybkich jest masakryczna, albo dajecie jakieś słabe rundy typu 24h, albo wg och nie planujecie, a jeżeli coś wam się odwidzi i dacie kilka rundek w przód to widze tylko bash,bash,bash,bash i reszta też słaba...

Chyba sobie żartujesz, że są same rundy bash ostatnio. Dominują i to bardzo wyraźnie rundy classic. Więc nie podawaj argumentu wyssanego z palca, że ciągle są dziwolągi. Z drugiej strony zapobiegam stagnacji, ponieważ zaraz zaczęłoby się narzekanie, że wszystkie rundy mają identyczne ustawienia. A tak nie jest. Polecam zapoznanie się z ustawieniami np. ostatnich 30 rund, a potem pisanie przemyślanych wpisów. To naprawdę nie boli.


Nie na darmo mamy na Forum specjalne tematy, w których można zamieszczać uwagi oraz propozycje rund. Znacząca większość z nich pojawiła się później na SP. Wystarczy odrobina dobrej woli, a nie bezustanne narzekanie bez podawania konkretów.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
6.752
że tak zapytam z ciekawości, dlaczego nie ma nocnych rundek ostatnio?


Ponieważ w nocy się śpi... ; i tak ogólnie przestancie płakać jak raz nie ma rundy, Polska ma praktycznie najwięcej rozegranych rund, niektóre kraje maja przerwy i to parę dni,mam nadzieję, że Wam Gepard tez coś takiego zrobi... Ciekawe co zrobicie... Tylko z okien nie skaczcie... ;
 

DeletedUser192235

Guest
ale była frekwencja na dłuższej .... ło ho ho ;)
to o moim "widzimisie" powiedziałeś, a czemu rundek niema to nie powiedziałeś . chyba lepiej żeby były zaplanowane na 24 h do przodu ?
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
ale była frekwencja na dłuższej .... ło ho ho ;)
to o moim "widzimisie" powiedziałeś, a czemu rundek niema to nie powiedziałeś . chyba lepiej żeby były zaplanowane na 24 h do przodu ?
Jesteśmy w trakcie przeprowadzania pewnych zmian, stąd też czasem mniejsza ilość widocznych zaplanowanych rund.
 

DeletedUser180001

Guest
#9746 Szybkie classic - można by dodać wioski barbarzyńskie na tej rundzie ?
Było by ciekawiej a nie 4h bez farmienia to lipa troszę jeszcze od 26 pkt , a po stracie offa nie da rady nawet odrobić szybko strat xd
 

DeletedUser186618

Guest
Witam. Rzadko tutaj zaglądam a jeszcze rzadziej coś pisze, ale tutaj już nie wytrzymałem. Rozchodzi się o gracza 3MajGardę, nie polecam żadnych układów z nim.
od dołu
jpheuuoootdbvnsvudvtaymsvpshwhdeoxwpbziplqugcrghoocswdnebkhesogyinhplapmphricjeqoizropyqojimohaybmpt
następnie, gdy wyprzedziłem go w rankingu pokazał co są jego słowa warte:
jgbmzyvvinttqusdspyewzlbtcglrahfmniqlezxteoxzfewddzgaladtoeinrwktpesvnyvlufqzzapisgjnqjbutlsilyystsi

Niby coś tam pisał na pw, że to ja złamałem sojusz ale nic takiego nie miało miejsca. Nawet jak przejął wioskę mojego współplemieńca a ten prosił bym odbił, odmówiłem. Niestety. Ehh tyle lat już na tych szybkich, a to się nigdy nie zmieni... Całe szczęście ogarnąłem i ugrałem rundę z pomocą mironexa- za co dziękuje:)


Bez pozdrowień!



Witam cb Wioska barbarzynska ,A o to chodziło mi było dla gracza ta rundka co wtedy graliśmy dlatego cb atakowałem bo jak pisze ze podbiłem wioskę cofaj karetę to nie odp, szło jeszcze 2 min a ty nic nie odp, tylko wtedy gdy podbiłeś napisałeś i jedną wioskę kij z nią ale jak 2 pisze a ty to samo robisz to już każdy się wkurzy , no ile można jak tak to soja pisałem zobacz rapki , co robisz to nie odp to chyba ty zaczołes , ja psiałem daj ją pokazałem parki jak obczysciłem gostka a ty nic . sporo graczy wie ze tak nie robię, dbam o reputacje wiec nie wiem czemu wstawiasz to co ci się podoba a nie prawdę ,

3Maj to jeden z gromadki dzieciaków, zachowujących się tak jak (przynajmniej kiedyś) dobrze chyba wszystkim funny ;p
Dla tego typu osób wygrana to coś więcej niż honor czy dbanie o "dobre imię".

Mnie też on lub jeden z jego gromadki próbował wyrolować, ale ogarnąłem sytuacje... ;) Z mojej strony po prostu proponuje znaleźć paru pewniaków z którymi warto zawierać sojusze, a z resztą nie ryzykować lub zawierać sojusze tylko jak nie ma wielkiego ryzyka w razie zdrady ;)


Ja nic z tb nie miałem do czynienia mam soja z kilkoma gracami zawsze i niech powiedzą czy ich kiedyś oszukałem


IownedU
mistrz4444
wojtas1244
CoTyTutajRobisz*
Sh0cked?
Small Lunatic...
to są osoby z którymi mam soja zawsze i nic nie zrobiłem a co do
NiedzielnyGracz:cool: nie miałem z tb do czynienia nic nie znam cie wiec nie wiem czemu napisałes ze jestem ''to jeden z gromadki dzieciaków, zachowujących się tak jak (przynajmniej kiedyś) dobrze chyba wszystkim funny,, ;
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser192828

Guest
Jak dla mnie 3Maj jest w porządku,przestrzega sojki i raczej napewno by nie posłał 4 sojusznikówi bez żadnych powodów.
 
Do góry