Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

DeletedUser187951

Guest
28. startuję teraz na s105 więc nie wiem zobaczę jak pójdzie na tym św teraz :) do s107 jeszcze trochę zostało :)
 

DeletedUser180001

Guest
29. A no miało być 105, jakoś za szybko i tak te światy lecą xd
Ja startuje co 2 światy zawsze na 1 albo na 2 ;/
 

DeletedUser187951

Guest
30. Co prawda to prawda za szybko te św teraz wychodzą i zawsze o jeden za dużo :) wiem że wiele osób może nie podobać się że co te 3-4 miesiące wychodziłby 1 świat i na zmianę z farmą bądź bez ale wtedy więcej osób by grało na 1 świecie i rozgrywka była by dłuższa :) a co świat to coraz biedniejszy z ilością ludzi :/
 

DeletedUser180001

Guest
31. Tak ale zawsze jest jedna dodatkowa opcja w pakiecie, nie te opcje premium i farmienie.
Więc dlatego sporo ludzi wybiera inne ustawienia światów.
Wydaje mi się ,że inne ekipy startują, wiele dawnych składów jest namawianych do gry i każdy świat jest inny dzięki temu.
Co do biedniejszej ilości to tak, wiele osób i tak idzie na światy z opcjami premium.
Ale za 5 miesięcy zostaje 5k którzy coś tam grają , potem 3k/1k i szybko są światy zamykane, ma to swoje plusy.
Wiele ekip wygrywa świat i wraca dzięki temu na nowsze servery.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187951

Guest
32. Gdzie ten Fun z wygrania świata po półtora roku czasu :/ 2 lata to minimum powinno być moim zdaniem :D znaczy zależy kto co lubi ale tak powinno to wyglądać :) Kiedyś nie było wyboru pomiędzy dwoma św i ludzie grali na takim jaki wychodził a teraz co wypuszczenie nowego św czytam i komuś to nie pasuje komuś innemu coś innego nie pasuje :/ Rozpuszczenie graczy zaowocowało że wiele osób skończyło grę bo w danym momencie komuś coś nie pasowało :)
 

DeletedUser180001

Guest
33. Masz rację, ale ugraj w 2 lata te 60% albo 70% świata, to troche, nie możliwe, chyba by plemie było 1000 osobowe to wtedy może tak, ale musiał by być nieograniczony farming, wioska startowa 500 pkt jak na 50 i nolify w drużynie, wszyscy gracze na copie, farmienie 24/24 na 30/50 kontach to może by dało radę w 2 lata, na bez farmienia w 2 lata nie da rady, musiał byś mieć wydobycie x7/10 a nie x2.
Teraz ludzie wybierają najczęśniej ten świat specyficzny, jeden z farmieniem i opcjami pp zawsze jest, szkoda, że nie puszczają np. limitu i braku farmienia, wtedy by się można było zastanowić na jakim grać a tak od początku wiadomo.
 

DeletedUser180001

Guest
35. Pewnie jeszcze coś będzie z normalnym farmieniem, ale możliwe, że dopiero taki świat wyjdzie za rok, ale na 150- ty więc nie ma co narzekać, tylko zagrać coś na dłużej xd
 

DeletedUser187951

Guest
36. Właśnie martwi mnie to że po 100 zostanie tylko garstka ludzi którzy będą coś jeszcze grać :)
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
36... Swiat 150 raczej bedzie sie toczyl miedzy 2-3 druzynami, ktore zbiora jedynych zdolnych graczy,
 

DeletedUser180001

Guest
38 Co do drużyn raczej Speed odpadnie jak i wiele innych plemion ale za 3/4 lata moze cos sie ogarnie nowego.Niestety :/ A tak a pro po obejrzalem dzis 10 odcinkow Tokyo Ghoul 2 bo ma byc 3 czesc tak ?W tym roku ?
 
Do góry