dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8819
  • Data rozpoczęcia

Jestes

  • za

    Głosy: 51 59,3%
  • przeciw

    Głosy: 35 40,7%

  • W sumie głosujących
    86
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

taa tylkoo ze ta osoba jesli mądrze mysli to odesle tą pomoc

pomyslalbys czasami troche
moze ty jestes uzalezniony i siedzisz 24h/d

wysylasz na noc jak osoba jest offline i co?
jak odeslesz?


miloby bylo gdybys czasami pomyslal jednak zanim probowal mnie osmieszyc (bo wydaje mi sie ze wlasnie to chcesz zrobic, ale ci sie nie udaje)
 

DeletedUser

Guest
Odp: dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

no i dobrze ze widzimy ile nam zginęło a nie jemy, bo można by wysłać 1pika na pomoc wrogowi, a potem go zaatakować 1pikiem i dostalibyśmy raport o wojskach przeciwnika, a wtedy już by było wiadomo ile wróg na wojsk
 

DeletedUser

Guest
Odp: dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

Jestem przeciw jak wysyła się komuś pomoc to znaczy je się kumplujecie więc osoba może przesłać ci raport
 

DeletedUser

Guest
Odp: dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

Gdy wyslemy wojska do pomocy jakiemuś graczowi i ten gracz zostanie zaatakowany my dostajemy tylko raport z ilością wojsk które zgninely. Moja propozycja jest taka aby dostawac takie raporty jak obronća.

Wojska obrońcy nie - może sobie tego nie życzyć ale jeżeli chce to sam ci powie. Jestem za tym jednak by widzieć wojska atakującego.
 

DeletedUser16104

Guest
Odp: dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

Pomysł może i fajny, ale umożliwia nadużycia. Wyobraź sobie, że chcesz wyszpiegować kolesia u którego nie umiesz się przebić zwiadem. Co robisz? Posyłasz mu pomoc 10 pik i 5s później atak 10 pik. W ten prosty sposób masz tani i prosty zwiad.

Żeby ten mechanizm działał trzeba dać bronionej wiosce możliwość wyboru, czy chcemy informować obrońców o szczegółach ataków na wiochę.
 

DeletedUser16110

Guest
Odp: dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

Ja bym byl za tym, aby raporty dotyczace obrony cudzych wiosek zawieraly informacje kto atakowal, jaka armia atakowal i jaka czesc armii agresora przezyla.

Zgodze sie, ze dawanie pelnego raportu dotyczacego bronionej wioski byloby wielka pomylka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

jestem za gdyż zawsze byłem ciekaw czy obrońca zwyciężył czy nie...(oczywiście wszystkie moje wojska ginęły =)) Jestem na TAK =)
 

DeletedUser

Guest
Odp: dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

Gdy wyslemy wojska do pomocy jakiemuś graczowi i ten gracz zostanie zaatakowany my dostajemy tylko raport z ilością wojsk które zgninely. Moja propozycja jest taka aby dostawac takie raporty jak obronća.

Gdyby taie cos wprowadzili to nie oplacaloby sie produkowac zwiadu, wystorczyloby podeslac do wioski 1 pike a potem puscic atak fake
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

Gdyby taie cos wprowadzili to nie oplacaloby sie produkowac zwiadu, wystorczyloby podeslac do wioski 1 pike a potem puscic atak fake

moznaby zrobic ze dostwaliby te raporty tylko sojusznicy z plemienia
 

DeletedUser

Guest
Odp: dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł ! W końcu wiedzielibyśmy, ile trzeba dosłać woja do wioski naszego przyjaciela w razie dużych strat !
 

DeletedUser

Guest
Odp: dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

Nie mi sie nie podooba:(:confused::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

Podoba mi sie ten pomysl tak jak kolega up napisal wtedy szybko wiedzielibysmy ile trzeba wsparcia wyslac :D i jakiego ma offa agresor
 

DeletedUser15491

Guest
Odp: dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

Aktualny stan raportów jest według mnie taki jak być powinien.
Chcesz poznać raport z ataku - wysyłasz PW do kumpla, ten przesyła ci raport i po wszystkiemu;p

W końcu to nie Twoja wioska jest atakowana więc dlaczego miałbyś dostawać raport o stanie stacjonującej tam armii / offa jaki atakował?
 

DeletedUser16409

Guest
Odp: dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

Pomysł jest dobry. A tak apropo jak wyślesz komuś pomoc po 1k mieczy i pik, i on ma swoje po 1k.Razem jest po 2k. Jest zaatakowany,ginie 1k defa, to jak ginie po 500 twojich i po500 jego?
 

DeletedUser

Guest
Odp: dostawanie szczegółowych raportów - pomoc

Mi sie wydaje ze najpierw gina jego wojska a pozniej twoje :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry