Plemioną mówimy STOP

  • Rozpoczynający wątek Lord Hagen PL
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam zamierzam zrobić stronę jak się od uzależnić od gry Plemiona.pl ponieważ wiele choćby przez tą grę zawala szkole nie widzi nic po za komputerem i tą grą więc chciałbym prosić o poparcie z waszej strony takiej akcji być może ta strona "ocali" osoby od zawalenie sobie całego życia ja jakoś przestałem grać w tą grę bo zabierała mi cenny czas, stresowała itp i co raz gorzej szła mi nauka ale pod koniec wakaicj przestałem grać w tą grę i jeszcze żyje całe szczęście że się nie uzależniłem...Więc jeszcze raz proszę o poparcie i czekam na zgłoszenia do teamu i jakieś hostorie o graczach narazię w teamie jestem ja i gracz Hetman Koronny nie gra od s 5 bo też ta gra zawalała mu życjię jeśli ta akcja wypali pomyślę o podobnej w grze O-Game jeśli admini skasują ten temat to jest to równoznacznę z ich głupotą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemioną mówimy STOP

Człowieku,weź idź sie lecz za przeproszeniem. Od plemion nie trzeba sie od uzależniać. Kto zrujnował sobie przez nie życie? Wiesz, dobrze że kończysz grę...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemioną mówimy STOP

Sama się lecz może co ?? A może ty już się uzależniłaś ?
 

DeletedUser17141

Guest
Odp: Plemioną mówimy STOP

Stop to możemy powiedzieć jedynie Tobie
Jak ktoś jest normalny to się nie uzależni a w dzisiejszych czasach można uzależnić sie od wszystkiego dlatego chyba musisz powiedzieć STOP wszystkiemu i przestać żyć :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemioną mówimy STOP

A se mów ja już nie gram w tego "złodzieja czasu"
 

DeletedUser2484

Guest
Odp: Plemioną mówimy STOP

Pomysł bez sensu jeżeli ktoś nie umie się powstrzymać najlepiej niech nie zaczyna grać bo jak powiedział pan 2up to od wszystkiego można się uzależnić
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemioną mówimy STOP

Ty się lecz jak cię zjechali to innym życie uprzykrzasz?
I Pord Dani to facet dziciaku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemioną mówimy STOP

Dorosły się wypowiada a propos nie zauwarzyłem że to facet patrzałem po avku ;p
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Plemioną mówimy STOP

Lordzi Hagen. Po pierwsze zajmij się proszę językiem polskim, a nie plemionami. Naucz sie pisać.

Po drugie - jak świat stary tak nałogi różnorakiego rodzaju są obecne w życiu. Taka natura człowieka. Chcesz zbawić świat?

Ludzie są dorośli i wiedzą co robią. Dzieci, które tu grają, mają rodziców. Więc daruj sobie wszelkie tego rodzaju kampanie, bo jeśli faktycznie jesteś dzieckiem czternastoletnim to nie masz nic do gadania w kwestii moralizowania i wychowania innych. Zielonego pojęcia nie masz o tym, co piszesz.

Skończ szkołę i studiuj psychologię. Polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry