Królewski jarmark - komentarze

DeletedUser187039

Guest
Nie do końca :)
Ruch koła to jedynie wizualizacja, sama funkcja losująca komputerowi zajmuje ułamki sekund, generowanie jednego ID z ośmiu dostępnych jest szybsze niż mrugnięcie okiem, więc tak, gra wie co wypadnie zanim "wizualny bajer" skończy swoją pracę :) Co nie znaczy że jest to w jakiś sposób ustawione

Dlatego właśnie kiedy wylosuje się ponowne zakręcenie nie znika nam prostokąt z darmowym losowaniem :D
 

DeletedUser192747

Guest
Pytanko:

Jak nie zakręce kołem jednego dnia i wygram jeszcze darmowe zakręcenie, to jeśli tego nie wykorzystam w 1 dzień, to przechodzi mi na następny??
 

DeletedUser18304

Guest
Pytanko:

Jak nie zakręce kołem jednego dnia i wygram jeszcze darmowe zakręcenie, to jeśli tego nie wykorzystam w 1 dzień, to przechodzi mi na następny??
Zakręcenia są ważne tyle czasu, ile jest podane w inwentarzu. Zakręcenia bez daty ważności nie znikną. Chyba, że na koniec eventu, choć nie jestem tego pewien. Może zostaną na kolejny taki...
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
ja na początku tak hejtowałem ten event ale teraz to juz mi nie wypada :p prawie same fajne nagrody mi wpadaja..czekam na ten schowek jeszcze bo nie dostałem ani razu :D za to wczoraj np 8 monet darmowych wpadło :)
 

DeletedUser

Guest
ani razu nie trafiłam przywileju,kwiecista przemowa:p dla takich osob powinno byc cos extra
dobrze ze dzis ostatni raz kręcimy,ciezko na s101 bedzie to nadrobic:p
wczoraj myslałam ze to jakis zart,kolo niecałe 4,5 pkt i z kareta smiga haha wiecej takich eventow
 

DeletedUser192354

Guest
Po co spuścizna na świecie 97 skoro jej użyć nie można, co mam z nią zrobić?
 

DeletedUser179655

Guest
Niektórzy wylosowali przedmioty których nie da użyć się na danym świecie proponuje wymienić te przedmioty na darmowy los podczas kolejnego eventu.
 

WormeX

Chłop
Wynik reakcji
4
Mnóstwo ludzi losuje tę samą kolejność wszędzie :) Coś się w kodzie zepsuło, czy to od początku miało być żadne losowanie? :)
 
Do góry