Królewski jarmark - komentarze

DeletedUser192302

Guest
Z tego co widze to jest tak:
Sa nagrody typu:
-5% ataku top/lk
-5% defa
-tansze monety
-premka
-AF
-30% do surek
-20% szybsze budowanie
-25% wiekszy lup
-zwiekszenie zbijanego popa o 5
-zwiekszenie efektywnosci flag
-i jeszcze kilka ktore pominalem

Z tego co widze mozna wylosowac rozne jakby stopnie, zloty to np 30% wszystkich surek na tydzien(bonusy sie przechowuje w inwentarzu) srebrny to np. 2 dni wszystkich surek 30%.
Dziennie macie 1-2 losy(drugi za bycie 3x na koncie co 2h), + za 50pp mozna kupic 1 los. Ciekawe czy na swiecie bez pp, bedzie mozna kupic... Jesli tak, to ci zasobniejsi beda jechac na 30% surek przez yyy rok? :D

Nagrody po wylosowaniu znikają z koła, więc nikt przez rok nie będzie jechał na 30% surek.

Nagrody zmieniają się też codziennie.

Można mieć np. też KP na 30 dni, na 7 dni, pakiet flag, zwiększenie schowka o 5 poziomów, 10% większą zagrodę na stałe itd.

To ja zamawiam tańsze monety, KP na 30 dni choć na 7 też nie pogardzę, 30% do surków(świat bez farmy), zbijanie popa i chyba zagrodę.:p
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
O ktorej to jutro ruszy?
I znowu jak na sw,99 mialem co wioche podbilem to kazda +10% zagro wieksze miala :D
Na sw. z flagami mozna ladna zagro miec :D 24000*0,1*0,1*0,1= to półtora zagrody offa w jednej wiosce
Na farmienie w sam raz sie przyda :D
 

DeletedUser187039

Guest
To zależy jaki jest nienormalny :p
Jeżeli chodzi o PP to tak, setka i 101 są normalne ;)

Zobaczymy jak będzie z eventem, ale raczej nie będzie w nim nic za PP na tych światach ;D
 

DeletedUser171380

Guest
Ja również kliknąłem zapędź kurczaka w róg, teraz 2 godziny mam czekać.. Ciekawe na czym to polega? Żadnego kurczaka nie widziałem ;)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Czy 3 razy mozna nie miec nic,chodzi o tego kurczaka,bo niektorzy juz po 2 bonusy maja, a inni nic.Czy szansa jest przy 3 ,czy juz nic?Czy znowu tylko wyjatkowe osoby dostaja te bonusy,tak jak wejscie na serwer ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Przy 3 jest szansa bo ja tak wylosowałem...
To jest dobrze ustawione. :)
Każdy coś dostanie,kwestia czasu.
 

DeletedUser181932

Guest
Czy 3 razy mozna nie miec nic,chodzi o tego kurczaka,bo niektorzy juz po 2 bonusy maja, a inni nic.Czy szansa jest przy 3 ,czy juz nic?Czy znowu tylko wyjatkowe osoby dostaja te bonusy,tak jak wejscie na serwer ;)
. Gdy Ci się nie powiedzie, to możesz spróbować ponownie za 2 godzin. Nie przejmuj się, masz gwarancję otrzymania darmowego zakręcenia w najgorszym wypadku przy trzeciej próbie!
 

DeletedUser173148

Guest
Czy bonusy pozostaną w inwentarzu, po zakończeniu Eventu??
 

DeletedUser181538

Guest
Przywilej
Dodaje natychmiastowo 1 Szlachcic do Twojej obecnie wybranej wioski, pod warunkiem że spełnione są wymagania rekrutacyjne oraz jest wystarczająco dużo miejsca w zagrodzie.

Wymagana populacja: 100 wolnego miejsca w zagrodzie

Trzeba wybić monety czy wystarczy tylko pałac ?
 

DeletedUser192054

Guest
Przywilej
Dodaje natychmiastowo 1 Szlachcic do Twojej obecnie wybranej wioski, pod warunkiem że spełnione są wymagania rekrutacyjne oraz jest wystarczająco dużo miejsca w zagrodzie.

Wymagana populacja: 100 wolnego miejsca w zagrodzie


spełnione są wymagania rekrutacyjne czyli co? pałac-miejsce i monety? czy wsio oprócz monet?

Żeby dostać grubasa musza zostać wybite monety?
Czy ten grubas za free monet nie obejmuje?
 

DeletedUser100776

Guest
Za każdego wyprodukowanego szlachcica otrzymasz zasób w postaci pakietu surowców wartego 50% kosztów produkcji tej jednostki. Można go będzie użyć w dowolnej wiosce.

50% refundacji kosztów produkcji szlachcica

Mam rozumieć, że za każdego wyprodukowanego szlachcica podczas działania bonusu tego dostaniemy tę paczkę - przy grubym 40/50/50 - 20/25/25? Wyprodukujemy w tym czasie 10 grubym to dostajemy 10 takich paczek?
 

DeletedUser192054

Guest
Mam rozumieć, że za każdego wyprodukowanego szlachcica podczas działania bonusu tego dostaniemy tę paczkę - przy grubym 40/50/50 - 20/25/25? Wyprodukujemy w tym czasie 10 grubym to dostajemy 10 takich paczek?

Tak
 
Do góry