mały bonus moralny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6429
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się ten pomysł

  • tak

    Głosy: 73 72,3%
  • nie

    Głosy: 21 20,8%
  • nie wiem :/

    Głosy: 7 6,9%

  • W sumie głosujących
    101
Status
Zamknięty.

DeletedUser6429

Guest
Przedstawie mój pomysł
gdy atakuje nasz współplemieniec(Jeśli by sie ktos pytal czy da sie : DA SIE!)to podczas atakuje na nas otrzymuje -5%(lub 10) do moralności.
Można to też zrobić przy podpisanych paktach ^^(pomijając wojne)
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: mały bonus moralny

Mi się pomysł podoba - logiczne, że w wypadku zdrady morale żołnierzy są niższe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: mały bonus moralny

-10 % do morale byłoby jak najbardziej uzasadnione...
Za zdradę musi być kara! Może być nawet -20% aby ataki na współplemieńców były nieopłacalne...
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: mały bonus moralny

Dobry pomysł. Nie raz mi się zdarzało, gdy mój sojusznik atakował mnie, a nie miał później żadnych konsekwencji. Jestem za.
 

DeletedUser

Guest
Odp: mały bonus moralny

Dobry pomysł, może by tak jeszcze, żeby morale gracza zaatakowanego wzrastały do maksimum przy ataku na zdrajce?
 

DeletedUser2484

Guest
Odp: mały bonus moralny

Według mnie pomysł bez sensu zwłaszcza, że w grze jest nawet napisane iż sojusze itp (kolory na mapie) nie mają żadnego wpływu na przebieg gry i pełnią tylko informacyjną funkcję
 

DeletedUser13433

Guest
Odp: mały bonus moralny

Pomysł mi sie podoba ale tak żeby było minus 10% morale to by bylo niezle jestem za! Mnie jeszcze zaden wspolplemieniec nieatakowal:D Acha i jak was wspolplemieniec atakuje to znaczy ze macie niezbyt zgrana grupe wedlug mnie lub jest to masowka
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: mały bonus moralny

mnie atakował na S1...I nie byliśmy masówką(20 graczy :mad:)
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: mały bonus moralny

Boze!!! spacja nie gryzie i znaki interpunkcyjne tez nie sa grozne.

"to podczas atakuje na nas" co to ma byc?

ale jak przeczytalem posty kolegow wyzej to sie saknolem o co chodzi, jstem na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: mały bonus moralny

ciekawy pomysł i oczywiscie jestem za według mnie to morali wogóle nie powinno być :/ nie mam prawie kogo przejmować w okolicy a jak juz jest to z moralami około 40% :/ chodzi o swiat 8;p
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: mały bonus moralny

Boze!!! spacja nie gryzie i znaki interpunkcyjne tez nie sa grozne.

"to podczas atakuje na nas" co to ma byc?

ale jak przeczytalem posty kolegow wyzej to sie saknolem o co chodzi, jstem na tak

Sam też nie dałeś popisu poprawnej polszczyzny... Alt także nie gryzie.
Pomysł jest dobry. TAK.
 

DeletedUser15655

Guest
Odp: mały bonus moralny

W zupełności zgadzam się z przedmówcami, bo przecież zdrada musi być jakoś karana...
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: mały bonus moralny

Sam też nie dałeś popisu poprawnej polszczyzny... Alt także nie gryzie.
Pomysł jest dobry. TAK.

tak, ale czy miales jakies trudnosi z przeczytaniem tego tekstu??? no chyba raczej nie.

i skoro shoter pisales to o szostej rano to sorka:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: mały bonus moralny

W zupełności zgadzam się z przedmówcami, bo przecież zdrada musi być jakoś karana...

oko za oko, ząb za ząb...
atak za atak, wioska za wioskę...

Jaki z tego morał ?

Taki że można odwdzięczyć się atakiem lub poprosić kogoś aby Tobie pomógł. Oczywiście można kogoś wynająć ;).

Więc pomysł jest beznadziejny szczególnie z sojuszami osobistymi przecież nie ma żadnej funkcji żeby zawierać sojusz. Tylko gracze to wymyślili i opierają się na słowach bez wartości wiedząc że kiedyś sojusznik nas wykiwa jak Brutus... Cezara...

Aczkolwiek sojusze plemienne są zawarte na słowach jak i te osobiste tylko iż nawet bez KP widać dane plemię na "kolorowo".
 

DeletedUser14347

Guest
Odp: mały bonus moralny

A ja się wyłamię, jestem na nie. Intryga to część tej gry, ktoś może wstąpić do Plemienia, by potem móc zaatakować z zaskoczenia, a mechanika nie powinna mu tego zabraniać. Taka prawda, że jeśli teraz ktoś nam zaproponuje PON osobisty, a my odmówimy, to jest to niczym wypowiedzenie wojny, a nie zawsze jest się na nią gotowym. Dlatego dobrze, że Gra nie blokuje w żaden sposób zachcianek graczy i chwała Jej za to!
 

DeletedUser

Guest
Odp: mały bonus moralny

Zaglosowalem na nie poniewaz jak to by wygladalo ?? jeszcze mi sie nie zdazylo zeby wspolplemieniec atakowal wspolplemienca a... ziomek wiedzac ze nie ma znami szans to szybko wchodzi do naszego plemienia a my juz nie mozemy cofnac wojsko bo juz wyslalismy i mamy z 10 pkt morali mniej ??
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: mały bonus moralny

A......ktoś może wstąpić do Plemienia, by potem móc zaatakować z zaskoczenia, a mechanika nie powinna mu tego zabraniać...

a co za klopot wyjsc z plemienia. w wielu plemieniach atak na wspolplemiennika = wywaleniem z plemienia
 

DeletedUser

Guest
Odp: mały bonus moralny

Myślę zę pomysł jest jak najbardziej na miejscu. Zdrada powinna być karana. I moze ostudziłoby to też zapał niekórych plemion do przejmowania, słabszych lub kończących grę członków:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: mały bonus moralny

Popieram , to zdrada powinna być jaj najostrzej karana nawet -25 morale :D :cool: , znam przypadki gdzie przywódca plamienia atakował członka pl. :mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: mały bonus moralny

mi sie pomysł podoba. zdrada zawsze idzi w dół:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry