Świat 100 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser187222

Guest
Przeleciałem do 10 strony i czytam ciągle o wyższości jednego świata nad drugim...oraz o farmieniu i punktach premium... wszytko i tak będzie zależało od panów z Germanii.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
Z tego co widzę, to 98 i 99 ruszyły w listopadzie. Raczej przed zamknięciem jakiegokolwiek ze światów nie ruszy S100. Ja tam strzelam na drugą połowę lutego, albo początek marca :)

Jak najbardziej za ;)

Do tej pory nowe światy startowały przeważnie co dwa miesiące, więc w ciągu tygodnia powinna być informacja. Przełom lutego/marca to moim zdaniem za późno.

W maju jak patrzyłem na tendencje wcześniejszych światów to s100 miał się pojawić w maju/czerwcu, a nie w styczniu ;)
 

DeletedUser

Guest
To jeszcze nam powiedz, kiedy będą oficjalne ustawienia i kiedy rusza wstępne logowanie:p
 

DeletedUser157137

Guest
Dzięki za info, dobrze wiedzieć. Przekażę naszemu managementowi, żeby też nie byli w tyle...


Panie majster odpalaj maszyne i gramy :D


Będzie ankieta odnośnie co do dnia tyg ? Godziny startu ? Wydaje mi się ze jak wszystko to ze i taki uklon w strone graczy moglby być :D
 

DeletedUser187222

Guest
Dzięki za info, dobrze wiedzieć. Przekażę naszemu managementowi, żeby też nie byli w tyle...


kmic
chyba nie myślisz że świat wystartuje w tych dniach co zostały podane powyżej... Pierwszymi osobami które się dowiedzą o tym będzie Twój Management oraz Ty... reszta spekulacji nie ma racji bytu... :cool:
 

DeletedUser150373

Guest

kmic
chyba nie myślisz że świat wystartuje w tych dniach co zostały podane powyżej... Pierwszymi osobami które się dowiedzą o tym będzie Twój Management oraz Ty... reszta spekulacji nie ma racji bytu... :cool:

Przecież to był sarkazm :D
 

DeletedUser164037

Guest
Skoro kmic nic nie wie, to ponad 2 tygodnie świata na oczy na pewno nie zobaczymy. No chyba że nas wkręca :)
 

DeletedUser49796

Guest

kmic
chyba nie myślisz że świat wystartuje w tych dniach co zostały podane powyżej... Pierwszymi osobami które się dowiedzą o tym będzie Twój Management oraz Ty... reszta spekulacji nie ma racji bytu... :cool:

Pocieszaj go, pocieszaj ;)
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.342
W sumie ten termin podany przez M4 byłby idealny, na tydzień przed sesją <3 studenci dziękowaliby :D
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Panie majster odpalaj maszyne i gramy :D


Będzie ankieta odnośnie co do dnia tyg ? Godziny startu ? Wydaje mi się ze jak wszystko to ze i taki uklon w strone graczy moglby być :D

aby to nie był piątek albo czwartek:d szybko po nim nastaje weekend a wtedy bardzy są masakrycznie puste:d najlepiej w poniedziałek;) godzina mi to ryba i tak starujemy pozniej:d
 

DeletedUser164037

Guest
aby to nie był piątek albo czwartek:d szybko po nim nastaje weekend a wtedy bardzy są masakrycznie puste:d najlepiej w poniedziałek;) godzina mi to ryba i tak starujemy pozniej:d

Właśnie czwartek/piątek powinien Ci pasować :) Skoro startujecie parę dni później, to akurat nastąpią okolice poniedziałku i powinno się farmić w miarę dobrze od startu. (O ile farmienie 3/XX można nazwać dobrym :D)
 
Status
Zamknięty.
Do góry