Statystyki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8819
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes?

  • za

    Głosy: 88 87,1%
  • przeciw

    Głosy: 9 8,9%
  • nie wchodze w statystyki

    Głosy: 4 4,0%

  • W sumie głosujących
    101
Status
Zamknięty.

DeletedUser8819

Guest
Czasami wchodze sobie na statystyki wszystkich swiatów gdy obejże co mialem obejżec chcilbym odrazu wrócic na główną strone ale trzeba klikać ''wstecz''''wstecz''''wstecz''....... albo włanczac od nowa neta więc mój pomysl a bardziej sugestia jest taka aby administracja dala tam link do strony głównej plemion
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki

Dokładnie,mnie też to wkurza.Jestem jak najbardziej za.
 

DeletedUser14905

Guest
Odp: Statystyki

Jak najbardziej za... ja często wchodzę na statystyki S10 i muszę się męczyć żeby powrócić do strony głównej, pomysł - nic dodać, nic ująć!
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Statystyki

Nie
Wystarczy sobie wpisać w pasek adresu plemiona.pl i masz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki

Wystarczy wpisać w pasek adresu, ale dobrze by było gdyby w statystykach był link.
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: Statystyki

jestem za.ale dobrze by było gdyby po kliknięciu w statystyki otwierały by się w nowym oknie.:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki

Jestem na nie...
w końcu po coś są "ulubione" w IE czy zakładki w firefoxie

Następny temat:proszę administrację plemion aby wybudowała mi wszystkie budynki na maxymalny poziom bo mi się nie chce i tak byłoby łatwiej...
 

DeletedUser11309

Guest
Odp: Statystyki

dodaj do ankiety trzecią opcję: "nie obchodzi mnie to".Kiedy chcę wrócić ze statystyk do strony głównej wpisuję "www.pl" klikam strzałkę w dół i enter-3 sekundy roboty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki

Jestem ZA i uważam tą propozycję za realną do spełnienia przez administrację :)
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Statystyki

Nie, ponieważ... Otwieram je zawsze w nowej karcie/panelu, czy jak to się tam nazywa... Co prawda nie obraziłbym się gdyy to wprowadzono, ale nie jest potrzebne.
 

DeletedUser6338

Guest
Odp: Statystyki

Jestem za i pomysł dobry a wprowadzenie realne. Czasami naprawdę jest to denerwujące.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki

można załączyć link ale ten temat powstał chyba z lenistwa gracza blademaster'a bo dużo roboty naprawde nie ma
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: Statystyki

Pomysł dobry, ułatwiający życie i nietrudny do wykonania. Jestem za!
 

DeletedUser13433

Guest
Odp: Statystyki

Nawet może byc czasami tez mnie to nie denerwuje ale jak to otwieram pare kart najczesciej ale sadze ze moze sie przydac dobry pomysl jestem za:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki

Oczywiście ze jestem za, mniej czasu by się straciło i wygodniejsze by to było
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki

Cóż tu dużo pisać, jak najbardziej jestem za :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry