Świąteczna Runda - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182378

Guest
Zapraszamy do dyskusji na temat Świątecznej Rundy :)
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
myśle ze szybkość troche za duża, ale może znajde czas i zagram :)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.945
też myślę że 30 to za dużą :) do sylwestra bedzie spokojnie pozamiatane :) aż mnie kusi zagrac że jak sie postaran to dpa świat można ogarnac :)
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.157
Nie lubię szybkich światów, ale akurat 15 ostatni kolos przed świętami, więc może i czas się znajdzie ;)
 

DeletedUser

Guest
Powiem tak, w wigilię zamiast zasiąść do stołu, będę w plemiona patrzył czy surki równo się wydobywają a w sylwestra na pole wezmę laptopa i będę puszczał fajerwerki ale będę uważnie patrzył czy jakiś atak nie idzie :D Grajcie sobie nq
 

DeletedUser186679

Guest
Runda tak kijowa.... więcej graczy odłoży Plemiona na święta - to jest jedyny plus tej rundy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Mi się podoba ale można dać większe nagrody oraz bez opcji premium ?Keymil gramy razem ?I ten tryb śpiący masakra max 9h ale dobra, pewnie wbije, odznaczenia wreszcie puscili to :) Też bym prosił predkość 20 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.945
jak zwykle marudy :) po 1 to sie nie da kupowac surki a wiec gruby portfel duzo nie pomoze.po drugie przy predkosci 30 to moge sie zakladac ze jakbym gral to takoego dzieciola bym odstawil bez problemow. przeciez to idzie zrobic karete przez te 10h
 

DeletedUser180001

Guest
Dobra niech już prędkość 30 będzie bo przy 20 można chyba dostać kręćka siedząc i czekając aż lk wróci z farmy, wieś startowa fajna, to znaczy, że barbarki będą miały większe eko pewnie itd.
Ochrona 10h, w sam raz na wbijanie rabusia/grabieżcy przez pierwszy dzień ;)
Szkoda, że można atakować sojuszników ale cóż, pewnie większość odleci po 2/3 dniach.
Powinno być brak reguły ale dobra.
Dużo barb i wiosek bonusowych, jestem za xd
Trochę mnie zaniedowolił brak zastępstwa ale trudno.
 

DeletedUser184923

Guest
gdyby nie 99 św to bym zagrał, a tak to piękna runda, życze udanych podboi tam :)
 

DeletedUser153746

Guest
A oki już widzę.. szybkie. no to powodzenia w no-lifie..

czekam na specka :D
 

DeletedUser170024

Guest
Oby specka wypuścili bo tego aż się nie chce grać.
 

DeletedUser158309

Guest
Dobra runda. Po wypadku samochodowym i tak cały czas tylko leżę to deffa zagram ;)
 

DeletedUser178225

Guest
niby wygrać mogę:) ale specek odpuszcze:) a jakie wydobywanie ????
 

DeletedUser

Guest
A ktoś wie kiedy mniej więcej wystartuje special?
Co do rundy to funkcje premium na -, no i ogółem to jest runda sp, czyli no-life powróci x] chyba odpuszcze..:]
 
Status
Zamknięty.
Do góry