Ulepszenia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10519
  • Data rozpoczęcia

Moje zdanie to :


  • W sumie głosujących
    57
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser10519

Guest
Witam .
Wpadłem na ten pomysł i chciałbym abyście podzielili się swoją opinią na ten temat . Natomiast pomysł mój polega na tym :

Były ulepszenia :
na mur koszta 100 tys każdego surowca daje to że mur jest o 10 % lepszy

na tartak koszta 250 tys każdego surowca daje to że produkcja jest o 10 % szybsza obojętnie przy jakim pozimoie jest tartak

cegielnia i huta tak samo ja tartak

na spichlerz koszta 150 tys każdego surowca daje to że spichlerz jest większy o 10 tys miejsca


NA WOJA :

tarany i katapulty : koszta 50 tys . każdego surowca daje to że burzą o 3 pozimy więcej przy ataku

na koniach : koszta 50 tys każdego surowca Są szybsi o 2.30 minuty

na szlachtę : koszta 200 tys każdego surowca daje to że wojownicy giną pierwszi a szlachta ostatni a nie pierwszy

Oto był mó pomysł . CO wy na to ?

Pozdro
 

DeletedUser2484

Guest
Odp: Ulepszenia

Ten temat mnie powalił od ulepszania wojsk jest kuźnia (świat 1,2,10)
a to ulepszanie produkcje to tak samo zbuduj poziom wyżej budynek i masz normalnie większą produkcję (wiem wydaję się nie możliwe ale jednak) tak samo mur zbuduj poziom wyżej i normalnie masz większą obronę interesujące co nie?
 

DeletedUser10519

Guest
Odp: Ulepszenia

Ale jak jest poziom 20 muru to już nie można podnieść wyżej . Kużnia polepsza ale nie na szybkość i itd . Na świt 5 nie będzie kuźni w której można ulepszać . Kopalnie jak jest poziom 30 to nie możnma podnieść wyżej więc ulepszenia MOJE dały by .
 

DeletedUser2484

Guest
Odp: Ulepszenia

Załóżmy Dadzą 40 poziomów kopalni to znajdzie się ktoś kto będzie pisał, że ulepszenia potrzebne bo bardziej już się nie da rozbudować (skandal) tak samo wprowadziliby te ulepszenia i za chwile ktoś czy jesteśćie za wprowadzeniem ulepszeń od tych ulepszeń bo tak to raz się ulepszy to już dalej się nie da i moje ulepszenia coś dadzą << to jest takie myślenie
 

DeletedUser10519

Guest
Odp: Ulepszenia

Ale zawsze jest ulepszenie . Jak masz maks. poziom tartaku o co zrobisz jak chcesz miaęć wiecej . No włąśnie na tym polega mój pomył .

POMYŚL
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenia

Kolejny pomysł który doprowadza mnie do szału. I tak tego nie zrobią i tak.
 

DeletedUser2484

Guest
Odp: Ulepszenia

Ale zawsze jest ulepszenie . Jak masz maks. poziom tartaku o co zrobisz jak chcesz miaęć wiecej . No włąśnie na tym polega mój pomył .

POMYŚL

Nic nie zrobisz, przejmiesz nową wioskę i rozwijasz widać, ze nie rozumiesz moich wypowiedzi.
Załóżmy, że masz rozbudowane na maxa dasz ulepszenie i co i dalej też już nic nie zrobisz i znowu znajdzie się taki "ktoś" kto będzie miał za mało i napisze żeby budynki dało się w nieskończoność budować bo patrząc na Twój sposób myślenia to by było najlepsze rozwiązanie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenia

cegielnia i huta tak samo ja tartak
A ja fuwarkon ;) //fajne masz pseudo ;p//
@topic
pomysł bez sensu - po cholerę takie zmiany? Co to by dało? Takie bonusy są zbędne, bo wogóle nie urozmaicają rozgrywki, a jedynie ją komplikują. A to co podałeś (te bonusy) jest nudne. A zresztą i tak nikt tego nie wprowadzi ;) //Bogu dziękować//
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenia

A w mojej opinii myślę, że autor chciał wprowadzić coś podobnego co jest w OGame... Mi się nie podoba ten pomysł i jestem stanowczo na NIE...

PS: To mają być plemiona a nie coś mieszanego z OGame...
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: Ulepszenia

Człowieku, gramy w Plemiona, a nie w Age of Empires. I tak w ogóle zły typ sondy wybrałeś. Można zaznaczyć "tak" i "nie" za razem.
 

DeletedUser13433

Guest
Odp: Ulepszenia

Nie przeciez jest cos podobnego w swiatach 1,2,3 i 10 a w ogole to chyba byly podobne tematy jestem zdecydowanie na nieeeeeeeeeee
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenia

Nie przeciez jest cos podobnego w swiatach 1,2,3 i 10 a w ogole to chyba byly podobne tematy jestem zdecydowanie na nieeeeeeeeeee

Na 3 nie ma tak. a po za tym to ulepszenia muru i surków tam nie ma.

@topic Nie zbyt dobre. Mur ma 107% na 20lvl więc dość dużo, a surki 2400 na godz. i to wystarcza, a jak nie to Farmimy.

Dałem tak, ale bym coś zmienił, np mur wyższy lvl i surki też (wiem że to bez sensu).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenia

Moim zdaniem pomysl jest bezsensu to wyobraz sobie koles ktory ma ponad 1 mln pkt zrobilby sobie tak ze na godzine produkuje mu sie z 3 mln surki:D no to powodzenia zycze milego grania:D
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: Ulepszenia

Ludzie, skąd wam takie pomysły do głowy przychodzą? Wysilcie swoje szare komórki i zacznijcie dawać sensowniejsze pomysły od tych.

@Topic
Jestem na stanowcze NIE! A ten pomysł z ulepszaniem jednostek rozbroił mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry