Światy 96 i 97 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser183545

Guest
97 baja, chętnie znowu pykne :)
Gdyby ktos ruszal tak 2 dni po starcie i mial miejsce dla "takiego jak ja"" w plemieniu, to chetnie sie przyłącze.
 

DeletedUser

Guest
Opiekun gry mógłby podać ile przypada szaraków na gracza?
 

DeletedUser184923

Guest
I xxmalinxx się chwalił że na 86 osób, szczerze to mu nie wierze, a jesli je ma to plemie szybko padnie :D jesli to czytasz to pozdro :D
 

DeletedUser189700

Guest
Szukam chętnych do wspólnej gry na 97. dwa dni po odpaleniu świata:)
 

DeletedUser164037

Guest
Czuję się jakby mnie posłuchali :D

Wisnek napisał:
Hmm, dawno się tu nikt nie udzielał :p
Co do światów bez farmienia to faktycznie lecą ładnie co 4: 71 75 79 83 87 91 95, chyba wszyscy ich pasjonaci są zadowoleni.

Co jednak stało się ze światami z ograniczonym farmieniem? Mocno to urozmaica początkowe fazy rozgrywki; mieliśmy 73 77 81 85 a od tamtego czasu ani widu, ani słychu o takim świecie. Są w tym kierunku czynione jakieś plany, czy pomysł ograniczonego farmienia i zmuszenia ludzi do myślenia w opozycji do lk rush na światach z farmieniem i eko rush na światach bez farmienia został zarzucony?

Dawno nie było, nikt nie potrafił na limicie grać - będzie ciekawie ^^
 

DeletedUser164037

Guest
Nie będzie mnie, to nie będą mieli co banować. Na 97 jedynie dopinguję kumpla.
 

DeletedUser180001

Guest
Na s96 pewnie wielu graczy odpycha giełda premium oraz kościół (mi to się osobiście nie podoba, kościoła nie raz doświadczyłem i nie mam zamiaru tam się pojawiać, jeszcze ślęczeć każdą minutę na farmieniu).
97 - limit duży, odstępy między atakami jak na sp (100 ms), duży dystans szlachcica (będzie ciekawie). Bardzo podoba mi się ta nowa opcja:Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia + w momencie opuszczenia plemienia, całe wsparcie w wioskach dawnych współplemieńców zostaje odesłane do domu, a jeżeli jakieś jest w tym momencie w drodze, to po dotarciu do celu natychmiast zawróci do wioski macierzystej. (Będzie można wreszcie spokojnie grać a nie martwić się, że trzeba od razu odbijać albo szlachcice padną na wrogim wojsku).
 

DeletedUser184923

Guest
Na s96 pewnie wielu graczy odpycha giełda premium oraz kościół (mi to się osobiście nie podoba, kościoła nie raz doświadczyłem i nie mam zamiaru tam się pojawiać, jeszcze ślęczeć każdą minutę na farmieniu).
97 - limit duży, odstępy między atakami jak na sp (100 ms), duży dystans szlachcica (będzie ciekawie). Bardzo podoba mi się ta nowa opcja:Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia + w momencie opuszczenia plemienia, całe wsparcie w wioskach dawnych współplemieńców zostaje odesłane do domu, a jeżeli jakieś jest w tym momencie w drodze, to po dotarciu do celu natychmiast zawróci do wioski macierzystej. (Będzie można wreszcie spokojnie grać a nie martwić się, że trzeba od razu odbijać albo szlachcice padną na wrogim wojsku).

Nie odpycha, teraz zaskoczyli nas, świetne oba światy są, znowu zaczynasz ludzi denerwować?

--------------------------------------------------------------

Podobno Heg i HNŁ

a poza tym ?:)
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.306
Bardzo podoba mi się ta nowa opcja:Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia + w momencie opuszczenia plemienia, całe wsparcie w wioskach dawnych współplemieńców zostaje odesłane do domu, a jeżeli jakieś jest w tym momencie w drodze, to po dotarciu do celu natychmiast zawróci do wioski macierzystej. (Będzie można wreszcie spokojnie grać a nie martwić się, że trzeba od razu odbijać albo szlachcice padną na wrogim wojsku).

Przecież to zabija sojusze i czyni z nich mocne PONy, bo nie można wspierać deffowo sojusznika, który ma silniejszy front.
 
Status
Zamknięty.
Do góry