rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser157137

Guest
Oficjalny komunikat:
Chciałabym Was bardzo serdecznie przeprosić, za zmniejszoną liczbę rund w najbliższym czasie. Jak wiecie jestem jedyną osobą zajmującą się szybkimi, a na chwilę obecną rozłożyło mnie coś i nie wstaję za bardzo z łóżka.
Rundy jakieś będą, ale niestety, długie, bo mniej czasu zajmuje ich ustawienie, a ja jestem bardzo, bardzo mocno niedysponowana. Oczywiście turniej odbędzie się normalnie, zgodnie z planem.
Mam nadzieję, że zrozumiecie i nie zaspamicie mnie ;)
Pozdrawiam.

L4 od lekarza pokaz :p chyba ze to inna niedyspozycja :D


Duzy plus dla Cb ze umiesz walnac sie w piers i powiedziec tak wiem ze robie zle , przepraszam. ZDROWIA !
 

DeletedUser180001

Guest
Zdrowia Main Sin.

Coś dzisiaj widzę, że sobie nie pogram, raz , że długa runda a potem trening.
Najprędzej jutro po Classicu <beczy>
 

DeletedUser88253

Guest
Oficjalny komunikat:
Chciałabym Was bardzo serdecznie przeprosić, za zmniejszoną liczbę rund w najbliższym czasie. Jak wiecie jestem jedyną osobą zajmującą się szybkimi, a na chwilę obecną rozłożyło mnie coś i nie wstaję za bardzo z łóżka.
Rundy jakieś będą, ale niestety, długie, bo mniej czasu zajmuje ich ustawienie, a ja jestem bardzo, bardzo mocno niedysponowana. Oczywiście turniej odbędzie się normalnie, zgodnie z planem.
Mam nadzieję, że zrozumiecie i nie zaspamicie mnie ;)
Pozdrawiam.

to mam nadzieję że na ostatnich szybkich z tego wynikała pomyłka - reguła zagrody w zasadach była 1000, a faktycznie była 500. zagroda deffa padała po jednym ofie.
 

DeletedUser177480

Guest
można dać przed turniejem jakieś rundy ?? bo taka pustka będzie przed :((
 

DeletedUser188613

Guest
Czy na tym turnieju mozna wziasc udział samemu??czy trzeba miec ekipe 3 osobowa?
 

DeletedUser177480

Guest
wiem że maisin jesteś chory ale dodaj rundę plis chociaż dłużą
 

DeletedUser182378

Guest
W zasadzie nieco lepiej się czuję. Efekt spania zdecydowanie za długo. Korzystam póki nie umieram i wrzucam krótkie rundy. Plus jedna o 15 eksperymentalna, chciałabym usłyszeć od Was opinie po jej zakończeniu :)
 

DeletedUser177480

Guest
W zasadzie nieco lepiej się czuję. Efekt spania zdecydowanie za długo. Korzystam póki nie umieram i wrzucam krótkie rundy. Plus jedna o 15 eksperymentalna, chciałabym usłyszeć od Was opinie po jej zakończeniu :)

może zacząć się ta od 12 od 10 /??
 

DeletedUser182378

Guest
Ogólnie o 10 chcę przetestować gotowe plemiona i losowe przydzielanie. Ale nie ustawiałam tego nigdy więc nie wiem co to będzie ;)
 
Do góry