rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser188789

Guest
Sadze ze w nocy nie po 24 pewnie nie będzie 90-100 graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
"podbijamy funnego" - żałosne współplemieńca podbijać co deffem ratował pupę coma jesteś żałosny gracz na dzięciął starczący

może szykuj się do poprawki sierpień czeka... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
o_O zapomniałem, że dzisiaj już ruszyły rundki, a długa miała być przecież do niedzieli ;/
Pyknę sobie od 19.00 ;)
Kto robi plemię ze mną ?
 

DeletedUser

Guest
Moze pykne.

http:// https://www.guerretribale.fr/sds_rounds.php?mode=past
#6623 CDS 2015 Classic
Nie ma to jak polska wygrana na francuskich szybkich.
Ja sam jako top1 wszystkigo czego sie da, RA, RO i w punktach także.:p
Pod koniec było gorąco, ale całe szczęście smoke slal mi tyle wsparć ze jakoś przeżyłem.
Na dodatek na 5 minut przed koncem akcja trojki graczy, na liczniku ciagle po 30-50 krzyzykow, wiekszasc fejki, ale tez offy z karetami.

Tyle klinow na slepo wpadlo :p

Ogolnie fajna runda, ale tez bardzo męcząca :)
 

DeletedUser180001

Guest
Wow nieźle wysłane ataki xd
Odstęp 1 ms nikt nie powinien być wstanie wbić pomiędzy pierwszy atak a drugi klina.
A w ogóle poszły jakieś kliny na ataki z szlachtą ?

o_O Loser wrócił do gry ale chyba za późno wbił na tą rundę xd
Czarna trochę odstaje ale może na rundzie wygra ;)
 

DeletedUser159420

Guest
widoczność w rankingu top 50 wymagana do otrzymania nagrody

Nie wydaje się wam, że jest to troche głupie? Wbijacie top1 agro ze sporą przewagą, ktoś was przejmuje i nie dostajecie nagrody bo nie ma was w rankingu top 50...
 
Wynik reakcji
6
Właśnie też się zastanawiam jak to jest w tym szczególnym przypadku, ale może tutaj jest wyjątkowo inaczej - tylko napisane z większym rozmachem na wszystkie rundy dla pewności.
 
Wynik reakcji
6.787
widoczność w rankingu top 50 wymagana do otrzymania nagrody

Nie wydaje się wam, że jest to troche głupie? Wbijacie top1 agro ze sporą przewagą, ktoś was przejmuje i nie dostajecie nagrody bo nie ma was w rankingu top 50...

Nitro tak przezywasz a w ogole nie grasz na sp praktycznie,tak MainSin zdecydowala i tak bedzie nie ma co plakac...
Tak w ogole szkoda,ze nie ma rundy zadnej od 9 pogralbym sobie ;p
 

DeletedUser182378

Guest
W niedzielę o 9 się śpi! :p
Ale ogólnie myślę nad jakimś urozmaiceniem niedzieli, to dzień tuż przed poniedziałkiem, trzeba się psychicznie przygotowywać na rzeź.
Może niedziele tematyczne? Jedna wszystko typu bash, druga wszystko typu claster, cat?
 

DeletedUser159420

Guest
Nitro tak przezywasz a w ogole nie grasz na sp praktycznie,tak MainSin zdecydowala i tak bedzie nie ma co plakac...
Tak w ogole szkoda,ze nie ma rundy zadnej od 9 pogralbym sobie ;p

Gram tylko czekam na jakąś runde która będzie mi pasować. Nikt nie płacze tylko uważa za bezsensu.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.959
W niedzielę o 9 się śpi! :p
Ale ogólnie myślę nad jakimś urozmaiceniem niedzieli, to dzień tuż przed poniedziałkiem, trzeba się psychicznie przygotowywać na rzeź.
Może niedziele tematyczne? Jedna wszystko typu bash, druga wszystko typu claster, cat?

dokładnie:) o 9 to ja z melanżu wrócilem ^^
trzeba troche w nastepnym tygodniu popykac:D coma specjalnie wbije z tobą zebys nie wygrał^^
co do tematycznej niedzieli to chyba zly pomysl zeby jednego dnia byly praktycznie takie same rundy:D choc mi to ryba i tak nigdy nie gram;D
 

DeletedUser180001

Guest
I wreszcie jakies rundki ciekawe xd

Wie ktoś o co chodzi z tym poparciem 0-0 na rundzie od 18.30 ?
 
Do góry