rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser157137

Guest
runda zostanie rozstrzygnieta po 24 h.. Uwazam ze zeby runda chociaz miala jakis sens to po pierwsze max 3 dni . I speed jakies 60-80. Zrobi sie taki ala specjal. Bardzo krotki i bardzo przyspieszony.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
no idealnie wrecz
24h na roztrzygniecie
6 dni wegetacji
każdy chce taką runde
Ale i tak nam wmówią, ze jest większe wzięcie na taką runde niż na tych co trwają 3h
 

DeletedUser157137

Guest
tak jak mowie zrobic taka runde, naglosnic ja dobrze , zrobic 500-1000 miejsc wejsciowych to bedzie sie cos dzialo. W innym wypadku totalna klapa.
 

DeletedUser180001

Guest
byczos napisał:
Do tego dochodzi to ze skoro zmienilem projekt nie znaczy ze nie mam kontaktow z ludzmi z ktorymi kiedys naprawde duzo rozmawialem wiec wszelkie nowinki tez nie sa dla mnie nowoscia stad np wiem bardz duzo o szybkick dzieki Pawłowi

Znowu Cię namówili do grania szybkich czy jednak wracasz do nas ?

o_O widzę Czarna Szlachta wraca też na szybciutkie, bo nie gra na wszystkich rundkach, bywa, że 30 rund jest bez niego ;)
Gratuluje wygranej dziś ^^
Szkoda, że nie mogłem zagrać ;/
 

DeletedUser179721

Guest
również nie jestem przekonany do tej tygodniowej rundy.. tyle czasu by trwała runda to przesada, jeszcze nikt na forum nie napisał, że mu się podoba i zagra, no kurde, max 1-2 dni, ale nie tydzień
 

DeletedUser147486

Guest
Ty marudzisz? Wyobraź sobie, że mam tydzień wolnego od... poniedziałku :D
Nawet nie wiesz jak się cieszyłem gdy zobaczyłem tą rundkę, ale wpadłem też w konsternację... hmm... coś na zasadzie "Rzucić lapkiem w ścianę, czy może wyrzucić przez okno?" :D
 

DeletedUser147486

Guest
Ciiiii to się wytnie... :D

Ja jestem bardzo grzecznym i poprawnym graczem SP&Adminem TS... a na pewno nie zachowuje się wulgarnie :p

--------------------------------------------------------------

Planujesz popykać na tej rundzie lub pograć mi na zaście? :D
 

DeletedUser177480

Guest
bardzo proszę o zmienienie rundy tygodniowej na normalną

--------------------------------------------------------------

proszę o zwiekszenie eko nie dość że mało barb to eko nie zwiększone nei wyrobimy się z ful zagro
 

DeletedUser185192

Guest
Tygodniówka z prędkością 200 i prędkością jednostek 0.7? Pewnie jeszcze mnóstwo barbarek będzie? Toć to po 2 dniach maksymalnie będzie ogarnięte... Lekka przesada, jak dawać tygodniówkę to moim zdaniem prędkość poniżej 100 powinna być ;)
 

DeletedUser

Guest
dokładnie społeczniaku

tak nie może być ... rundkę proszę zmienić bo punktów premium nie kupię :)!.


pozdrawiam

kapitan funny player
 

DeletedUser185192

Guest
Oj funny, funny :D
Ty i tak premki nie kupujesz, inaczej sobie ją "załatwiasz" xD
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
wiedzialem ze tak bedzie:) pisalem ci main sin jak wchodzilas ze bron boze takich rundek nawet jak 2-3 osoby ci napisze zebys dala tak a runde:p
niedzielny wspolczuje:D
 
Ostatnia edycja:

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
To może jak jest taki sprzeciw , to niech zrobi jakieś głosowanie
tam gdzie będzie wiecej głosów to sie będzie rundka
jeśli za tygodniowką to będzie tygodniówka
a jak przeciw to jakies małe rundki.
 

DeletedUser188682

Guest
Niedługo wakacje to sprzątniemy pupeczki niektórym conieco :D

--------------------------------------------------------------

BHAK a ty co :D szukasz ekipy na ten zacny turniej ?
dawaj na pw :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Prędkość 200 na rundzie tygodniowej, jakoś tego nie widzę ale dobra ;)
Powinna być moim zdaniem maxymalnie 100.

To kto się pisze na tą rundę ?Bo można sporo wygrać to mogę się wymienić z kimś, bo jednak siedzę w domu a 10h mnie nie będzie w tyg tylko więc... może copke bym z kimś ugrał xd
 

DeletedUser

Guest
niezla runda teraz byla ;d

ciesz sie tygrys, 10s dluzej by potrwala i to ja bylbym top1 bo o 17:30:10 i 17:30:13 moje dwie karety jeszcze wchodzily :D
 
Do góry