Konta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser188770
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser188770

Guest
Witam serdecznie wszystkich graczy.
Mam problem i dlatego piszę w tej sprawie. Mój problem polega na tym, że nie jestem do końca świadomy, albo się nie orientuje czy dobrze rozumiem niżej skopiowany punkt regulaminu.

Regulamin mówi:.
1.1) Każdy gracz może zarządzać na jednym świecie dokładnie jednym kontem (wyjątkiem jest zastępstwo).

Chodzi o to, że mogę mieć więcej niż jedno konto na różnych e-mailach, ale żeby konta te nie były na tych samych światach tak?.

Dawno temu grałem w plemiona i nie wiem czy jeszcze jakieś konta moje istnieją czy nie.
Wie może ktoś czy konta po długiej nieobecności usuwają się automatycznie, albo coś, albo proszę napisać do kogo mogę napisać w celu dowiedzenia się czy mam jakieś inne aktywne konta na moim obecnym IP?.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser188749

Guest
Tak, dokładnie. Nie może Pan mieć dwóch kont na jednym świecie, ponieważ będzie to już multikonto co jest u nas karane :)
 

DeletedUser160591

Guest
To ci pomocna dłoń odpowiedział na pytanie...

Generalnie konta są usuwane z danego świata, jeśli się nie logujesz przez 14 dni, wyjątkiem jest aktywne Premium. Jeżeli więc to twoje "dawno" to więcej niż 14 dni to twoje dawne konta już nie istnieją na żadnym świecie. Nic więc nie stoi na przeszkodzie byś zaczął grać na dowolnym świecie bez obaw.
 

DeletedUser182378

Guest
@up
No i krystian mu dobrze odpowiedział :)

Chodzi o to, że mogę mieć więcej niż jedno konto na różnych e-mailach, ale żeby konta te nie były na tych samych światach tak?.
Dokładnie tak, jak masz na jednym świecie dwa lub więcej kont to nagradzamy banem, natomiast możesz mieć kilka kont i np z konta X grać na 89 świecie, a z konta Y na 91 itp. Możesz mieć nawet co świat to inne konto ;)
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.170
Dokładnie tak, jak masz na jednym świecie dwa lub więcej kont to nagradzamy banem, natomiast możesz mieć kilka kont i np z konta X grać na 89 świecie, a z konta Y na 91 itp. Możesz mieć nawet co świat to inne konto ;)

Ale jeśli będzie zgłoszone dzielenie łącza, to nie ma chyba możliwości rozróżnienia czy na tych dwóch kontach gra jedna czy dwie osoby.
 

Ilikebigbutts

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
847
Dlatego co jakiś czas konta na dzieleniu są nagradzane banem szczególnie jeśli będzie szybkie przelogowanie z jednego na drugie:p

Dawno temu grałem w plemiona i nie wiem czy jeszcze jakieś konta moje istnieją czy nie.
Wie może ktoś czy konta po długiej nieobecności usuwają się automatycznie, albo coś, albo proszę napisać do kogo mogę napisać w celu dowiedzenia się czy mam jakieś inne aktywne konta na moim obecnym IP?.


Konto powinno być, jeśli pamiętasz nick to spróbuj sie po prostu zalogować. A nikt Ci raczej nie sprawdzi po IP jakie miałeś konta X lat temu.
 

DeletedUser182378

Guest
Nasze narzędzia pozwalają na dokładną analizę i pewność, czy grają dwie osoby czy jedna. Natomiast owszem, pojawiają się bajki i legendy o tym, że banujemy losowo za dzielenia łącza, najczęściej kiedy gracze nie chcą się przyznać przed kumplami, że trochę spaprali grę, ale co zrobić, zawsze tak było, swoisty folklor
 

DeletedUser159480

Guest
Rób screeny takich odpowiedzi i zapisuj sobie na dysku, potem tylko podeślesz osobie, z którą się nie zgadzasz i może będzie nieco inna interpretacja. ;)
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Zapewniam, że jesteśmy aż nader obiektywni w kwestiach przestrzegania regulaminu i jego egzekwowania. Naprawdę mamy sposoby, żeby odróżnić, czy na dwóch kontach grają różne, czy ta sama osoba. Przecież to nie jest wcale takie trudne :)

I tak są równi i równiejsi wobec wyciągania konsekwencji
Poważne oskarżenie ale, (nie)stety, bezpodstawne :)

Dawno temu grałem w plemiona i nie wiem czy jeszcze jakieś konta moje istnieją czy nie.
Wie może ktoś czy konta po długiej nieobecności usuwają się automatycznie, albo coś, albo proszę napisać do kogo mogę napisać w celu dowiedzenia się czy mam jakieś inne aktywne konta na moim obecnym IP?.
1: Konta jako konta (nazwy użytkownika) mogą jeszcze istnieć, choć niektóre mogły zostać skasowane, gdy minęło więcej niż pół roku od ostatniego logowania, a konto nie było banowane i nie ma na nim żadnych Punktów Premium. Z czego takie kasowanie jest odpalane "ręcznie", więc de facto zależy to tylko od techników. Zresztą to nawet było gdzieś na forum opisywane.
2: Jedyną opcją sprawdzenia, gdzie tak naprawdę istnieją konta, jest newsletter InnoGames. Co jakiś czas w przypadku nieaktywności konta są takowe rozsyłane na adresy e-mail, na które były założone konta i jeszcze istnieją :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry