rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser153746

Guest
Ceiter do Keymila mówił :X

Ach ten pałac 3 poziomy kiedyś piekna rzecz dzisiaj już sie odechciewa :D nawet zgrywać w ms :D A kiedyś chleb powszedni :D Ale kto by to tam pamietał :D Dzieki za rundkę :D szkoda że zawodnika miałem nie ogara co nawet snu przestawić nie umiał :D Ale cóż :D:D Do kiedyś :D
 

DeletedUser180001

Guest
lordkings napisał:
Cotego na szczeście na tej 45 min nie było :* , koło Kamila byłem

Oj a myślałem, że Keymil jest postrachem graczy ;)

Przepraszam Cie napisał:
Ach ten pałac 3 poziomy kiedyś piekna rzecz dzisiaj już sie odechciewa nawet zgrywać w ms A kiedyś chleb powszedni Ale kto by to tam pamietał Dzieki za rundkę szkoda że zawodnika miałem nie ogara co nawet snu przestawić nie umiał Ale cóż Do kiedyś

Szczerze jak by była jedna wioska nie 5 by było prościej na tej długiej rundzie ;)
Co do poziomu pałaców kiedyś ich nie lubiłem bodajże na s24 a na szybkich to trochę przeszkadza ale w 20 min idzie zrobić te 10 leveli kuźni na 20 poziom i ratusz + przejmować deffem z bliskiej kolejną wioskę 3k xd
Choć zależy dużo kto jaki ma poziom koszar i jak zgrasz ^^
 

DeletedUser159420

Guest
Mogłoby być wprowadzone coś takiego, że jak ktoś zaczyna od nowa to ta barbka może być przejmowana.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Na szczęście nikt mi takiego czegoś nie zrobił, choć miło było ze trafiłem paru afków.
Co przyszli i wiochy były puste.
 

DeletedUser180001

Guest
Nitro Cee. napisał:
Mogłoby być wprowadzone coś takiego, że jak ktoś zaczyna od nowa to ta barbka może być przejmowana.

Przecież w niektórych rundach można przejmować wioski barbarzyńskie a w niektórych nie.
Ale co do opcji jestem na tak ;)
 

DeletedUser159420

Guest
Przecież w niektórych rundach można przejmować wioski barbarzyńskie a w niektórych nie.
Ale co do opcji jestem na tak ;)

No zgadza się, ale przecież nie kłóci się z tym co napisałem. Swoją drogą opcja nie przejmowania barbarek pojawiła się za moją namową :)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.944
Mogłoby być wprowadzone coś takiego, że jak ktoś zaczyna od nowa to ta barbka może być przejmowana.

no chyba cieżko cos takiego ustawić nie wiem jakby admin miał to zrobic. jest tak ze jak juz leci kareta i ktos zacznie od nowa wtedy wioska jest przejeta ale wlasnie gorzej jak nie zbije popa i juz wtedy nic z tym nie zrobisz trzeba sie z tym pogodzic :(
a wiec lepiej zeby nie bylo tego przejmowania barbar wogole bo z tego co widze jak sie pojawila main sin to jeszcze nie bylo rundy gdzie mozna przejmowac barbarki:) i to mi sie bardzo podoba:D
 

DeletedUser159420

Guest
no chyba cieżko cos takiego ustawić nie wiem jakby admin miał to zrobic. jest tak ze jak juz leci kareta i ktos zacznie od nowa wtedy wioska jest przejeta ale wlasnie gorzej jak nie zbije popa i juz wtedy nic z tym nie zrobisz trzeba sie z tym pogodzic :(
a wiec lepiej zeby nie bylo tego przejmowania barbar wogole bo z tego co widze jak sie pojawila main sin to jeszcze nie bylo rundy gdzie mozna przejmowac barbarki:) i to mi sie bardzo podoba:D

Były już takie rundki. Admin pewnie nie ma takiej możliwości póki co. Trzeba by napisać funkcje to umożliwiającą. Rundki z przejmowaniem barbar są spoko.
 

DeletedUser180001

Guest
Szczerze mi tam się podoba i opcja z przejmowaniem jak i bez przejmowania wiosek barbarzynskich na rundzie :) Wiadomo na szybkich jak na wolnych światach wiąże się to z ryzykiem ale jak ktoś lubi przejmować tylko graczy to bedzie ich brać ze względu na wszystko :) Ja się cieszę ,że nie wprowadzili stosunku przejmowania ze względu na ilość pkt albo RA graczy bo to by była katorga.Wystarczy , że morale czasem psują grę :) Jutro podobne rundki do dzisiejszych więc bedzie ciekawie :)
 

DeletedUser157137

Guest
Polecam Ci zagrać jakieś brazole/szwedzkie/ hmm jeszcze jakieś :D

Na TWM Nicosta* wykupuję rundki.. start 10k tak przejmowanie barb a potem granie 100 wioskami... to nie kończy się tylko przejmowaniem barb :D

Gralismy brazyle kiedys :) zanim wy graliscie na SP. Skoro jest taka idea to niech dadza start z 20 wioskami czy 50 a nie z przejmwoaniem barbar gdzie okolica ma znaczenie. A na takiej rundzie to bardzo duzo i duzo szczescia na poczatku. Dajmy wszystkim tyle samo na start. godzinke ochrony aby kazdy zrobil wojsko i zabawa start.
 
Do góry