rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser147486

Guest
Nitro bez urazy, ale nie grasz aktualnie rundek, a masz najwięcej do powiedzenia :)

Ja miałem z Czarną Szlachtą sojka raz i go nie złamał, ale inna sprawa że i tak miałem taką sytuacje, iż zapewniłem sobie pewne top1... a on pod koniec był w takiej sytuacji, że to ja mógłbym sojka złamać i go dojechać :) Sojuszu ani razu nie złamałem, ale... naocznie widziałem i słyszałem na TS o tym jak to Czarna Szlachta łamał sojki.
 

DeletedUser180001

Guest
Nie wiem czemu tak narzekacie na czarną.
Z chłopakiem na serio da radę się dogadać.

Sollor może na serio powiedzieć, że sojuszu nie złamałem jak miałem z nim xd
To, że ktoś kończy to nie znaczy, że przejmując go łamiemy jakieś wiążący nas sojusz czy pon (kwestia dogadania się).

Coś dużo osób wbiło na aktualną rundę ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
Nitro bez urazy, ale nie grasz aktualnie rundek, a masz najwięcej do powiedzenia :)

Nie mam do powiedzenia najwięcej. Czarna szlachta szlachta gra ponad 2 lata na SP, ja trochę więcej więc znam tego człowieka z wcześniejszych gier i kiedyś była ta sama gadka stąd znam sytuacje.

Ja miałem z Czarną Szlachtą sojka raz i go nie złamał, ale inna sprawa że i tak miałem taką sytuacje, iż zapewniłem sobie pewne top1... a on pod koniec był w takiej sytuacji, że to ja mógłbym sojka złamać i go dojechać :) Sojuszu ani razu nie złamałem, ale... naocznie widziałem i słyszałem na TS o tym jak to Czarna Szlachta łamał sojki.

Ja nie napisałem, że nie łamie sojuszów tylko postawiłem taką teze na pytanie dlaczego ludzie się go pytają. Napisałem, że może dlatego - a okazało się, że nie dlatego więc musi być inny powód dlaczego 10 ludzi co runde ma pod sobą a ciągle łamie sojusze. Ten człowiek to fenomen.
 

DeletedUser180001

Guest
Lady Vamelia napisał:
wracam do aktywnej gry weekend


i lecimy wraca największy złodziej :x

Hm będzie ciekawiej xd
Kiedy zagrasz rundkę ? (może się dogadamy i podefuje, w końcu graliśmy w tym samym plemieniu na s93 ;)
 

DeletedUser178225

Guest
Nie mam do powiedzenia najwięcej. Czarna szlachta szlachta gra ponad 2 lata na SP, ja trochę więcej więc znam tego człowieka z wcześniejszych gier i kiedyś była ta sama gadka stąd znam sytuacje.



Ja nie napisałem, że nie łamie sojuszów tylko postawiłem taką teze na pytanie dlaczego ludzie się go pytają. Napisałem, że może dlatego - a okazało się, że nie dlatego więc musi być inny powód dlaczego 10 ludzi co runde ma pod sobą a ciągle łamie sojusze. Ten człowiek to fenomen.

Nitro proszę Cie,wbij na runde gdzie on gra i ty będziesz prowadził zaraz dostaniesz od 5-6 graczy na raz. A potem Ty do niego napiszesz że ładnie nasyła, to Ci odpisze ze zrywa sojusz:) który i tak jak wiadomo był przykrywką póki nie prowadzisz... dlatego od xxx czasu nawet do mnie nie pisze o sojusz bo i tak niema sensu.:)
 

DeletedUser187391

Guest
Oj Polak ;)
z6bqli.jpg
s1epzg.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
Nitro proszę Cie,wbij na runde gdzie on gra i ty będziesz prowadził zaraz dostaniesz od 5-6 graczy na raz. A potem Ty do niego napiszesz że ładnie nasyła, to Ci odpisze ze zrywa sojusz:) który i tak jak wiadomo był przykrywką póki nie prowadzisz... dlatego od xxx czasu nawet do mnie nie pisze o sojusz bo i tak niema sensu.:)

Miałem z nim sojusz z dwa razy (jeden na 100%) i skończyłem jako pierwszy. Miałem z nim też sporo bitew.
 

DeletedUser180001

Guest
Ehh wkurzyła mnie ta moc wojska, nawet deffem się nie można obronić ;/
A już miałem 3 wioski ;/

Najlepsze, że znowu we wsi 5k może 200 topora było co przejąłem blisko na 2 szlachty i ktoś mi chciał oddać wieś, ale i tak za dużo pro by coś ugrać, przy szczęściu może był bym top 10 ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
DarkKnight napisał:
Zagroda 250 a ty deffa grasz..Pozdro

Dark jeszcze nie do końca rozumiem to, ale reguła zagrody była (moc wojska 100% więc kumałem o co chodzi, choć miałem nadzieje, że ck to jakoś zrównoważy).
W dodatku byłem wypalony bo 12h przy komputerze mijała ;/

Najlepsze rundy od 26/66 pkt z szybkim ekiem ^^

Oby się jutro jakaś poranna rundka fajna trafiła (może podobna ekipa co dziś wbije to będzie ciekawie xd)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Karol w odpowiedzi na twoje pw :D
na graczach RA nabilem:D jeszcze na ostatnią minute wyczailem deffowca z 10k deffa prawie a ja mialem fulla:D swoim wojem RO nabijałem:D
 

DeletedUser153746

Guest
Karol w odpowiedzi na twoje pw :D
na graczach RA nabilem:D jeszcze na ostatnią minute wyczailem deffowca z 10k deffa prawie a ja mialem fulla:D swoim wojem RO nabijałem:D

może pewnego dnia będzie inaczej :D
bash i szlachta nie jestem zwolennikiem takiej gry :D

Zapraszam na 15:D Czas zacząć grać szukam gracza do teamu :D
 
Do góry