Plemiona - windows phone

  • Rozpoczynający wątek nr.1
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam.
Po wielu próbach nieudanego rozwiązania problemu zdecydowałem się napisać na forum.
Otóż mam na moim telefonie dziwny problem - po kliknięciu w raport albo w nick gracza pojawia się taki oto komunikat:

sesja wygasła.jpg

Posiadam Lumię 820, system Windows Phone 8.1.1, przeglądarka IE 11.

Przy okazji. Planujecie wydać aplikację mobilną na WP? Rynek się zmienia i WP w Europie stanowi w wielu krajach drugą siłę. No i to jest trochę nie fair, że osoby posiadające telefon z androidem albo iOS dostaną powiadomienie o ataku, a osoba posiadająca telefon z windowsem nie dostanie.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Problem jest już powszechnie znany i wynika pośrednio z izolacji procesów w mobilnym IE. Na chwilę obecną trzeba powstrzymać się od grania na więcej niż jednej zakładce naraz.

Jeżeli chodzi o aplikację mobilną pod WP, nie znamy w tej chwili zamiarów niemieckiego kierownictwa. Natomiast rozumiem ich, jeżeli problemem jest tu platforma i język, bo pod Windowsy nowsze od 7 pisze się z reguły w C#/.NET, a z drugiej strony do programowania pod androida używa się generalnie... Javy (to jeszcze ktoś w tym pisze?!).
 

DeletedUser

Guest
Niestety, ale nie da się "powstrzymać się od grania na więcej niż jednej zakładce naraz". Wiele razy potrzebna jest pilna pomoc, a ja nie mogę zobaczyć raportu.
Nie wydaje mi się, żeby była to wina IE11, bo na żadnej stronie po kliknięciu w odnośnik nie otwiera mi się nowa karta - jest tak tylko na plemionach.

No i przy okazji pisania aplikacji na WP8.1, można 'zrobić' aplikację uniwersalną działającą na WP i na dużym windowsie. Windows 8.1 (a niedługo 10) to nie jest mały rynek.

A na WP można użyć chociażby C++.
 

DeletedUser186650

Guest
Możesz użyć przeglądarki UC Browser ze sklepu WP :)
Mam nadzieję że zrobią apkę jak będzie 10wp :)
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Nie wydaje mi się, żeby była to wina IE11, bo na żadnej stronie po kliknięciu w odnośnik nie otwiera mi się nowa karta - jest tak tylko na plemionach.
Dziwna sprawa, wprawdzie też jestem szczęśliwym posiadaczem telefonu pracującego pod WP (ale tylko <cfaniak> i nie uświadczyłem problemu z otwieraniem się nowych zakładek :)

Windows 8.1 (a niedługo 10) to nie jest mały rynek.
A czy ktoś twierdzi, że jest mały? Większy bądź równy udziałom iOS-a, przynajmniej w Europie :)

A na WP można użyć chociażby C++.
Widziałeś/testowałeś Windows Phone API pod C++? Wolałbyś nawet nie widzieć, bo przewyższa skomplikowaniem to z C#, a tak się składa, że parę aplikacji pod tą platformę napisałem i używam tylko C# :)

Tak czy inaczej, planów póki co nie chcą nam zdradzić :)
 

DeletedUser

Guest
Wiem, że pisanie aplikacji w C++ na WP jest dosyć skomplikowane ;) Tak tylko napisałem, jakby programiści nie umieli C#, który wg mnie jest dużo łatwiejszy.

Pisałem do innogames - według nich windows ma mały udział w rynku i nie mają planów wydania aplikacji na niego. Czekam co odpiszą w sprawie dużego windowsa.
Podobno wolą się skupić na aplikacji dla iOS i na androida. No cóż, przez 3 lata nie umieją wyprowadzić aplikacji ze stanu wiecznej bety ;) Pełno tam bugów, niedoróbek no i aplikacja jest strasznie powolna ;)
 

DeletedUser180884

Guest
plemiona na Windowsa phone sa ciezkie grałem 1 tyg i męczarnia
 
Do góry