rasy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15635
  • Data rozpoczęcia

podoba sie czy nie

  • tak

    Głosy: 1 3,3%
  • nie

    Głosy: 25 83,3%
  • obojetnie

    Głosy: 1 3,3%
  • tak ale drobne poprawki

    Głosy: 3 10,0%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser15635

Guest
naprzyklad jak bedzie swiat 11 to zmienic jak teraz se ludzie i se piknierzy miecznicy i tak dalej to zamias nich wprowadzic inne rasy naprzyklad nieumarli i tam jako wojsko by byly zombi wampiry i tak dalej i by sie calkiem zmienil wygled budynkow

gra stala by sie ciekawsza
 

DeletedUser

Guest
Odp: rasy

może i ciekawsza ale nie rób z plemion takiej gry jak Heroes albo Warcraft ;/ jak chce miec ząbi to znajdz sobie inną gre internetową w której jest zombi ;/
Ja jestem na duże NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: rasy

Konkrety konkrety konkrety - nie ma, że może coś tam gdzieś tam.
Albo propozycja jest kompletna od A do Z, albo nie ma propozycji.


//Albo autor uzupełni temat, albo go z samego rana usunę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14817

Guest
Odp: rasy

to by bylo bardzo ciekawe z checia bym gral na takim swiecie jestem za
 

DeletedUser11361

Guest
Odp: rasy

Kup lepiej sobie słownik, a nie umieszczasz głupie propozycje. Z tego co wiem, to plemiona mają się opierać na średniowieczu, a może nie wiem, bo jednak w średniowieczu chyba nie było nieumarlaków ganiających z toporem w łapie. Proponuję także wprowadzić cmentarz, kryptę, a kostnica też się przyda :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: rasy

i krematorium :D a na s 15 zróbie wojsko z karabinami a przejmowac wioski bedzie kaczyński i brat :D i nie zapomnijcie o śmigłowcach i polskich F-16 bo bez tego sie swiat 15 nie obędzie :D Jezu ludzi czy wy nie możecie wymyślać pomysłw które mają sens ?? Jak plemionami rządzili by tacy jak wy to zrobilibyście to samo co kaczory z polska czyli coraz gorzej ;/ az do zera ;/
 

DeletedUser13210

Guest
Odp: rasy

Bo ja wiem? Sama nazwa wskazuje PLEMIONA. Gra jest na wczesnych latach sredniowiecza czy jakiejs innej epoki. A nie jakies wampiry. Nie lubie grac w takie cos. Jak chcesz to se graj bithefite czy jakos tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: rasy

jak chcecie dawać jakieś propozycje to najpierw pomyślcie czy to jest dobre, a nie wpadło ci coś do głowy to od razu na forum wrzucasz
 

DeletedUser14726

Guest
Odp: rasy

Kretynstwo, w tibie se zagraj.To są plemiona, sredniowiecze! A nie wampiry i zombie
 

DeletedUser9404

Guest
Odp: rasy

może prędzej jak travian.galowie germany,rzymianie,ale nie ząbi:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: rasy

Ja wolałbym raczej Arabów lub Chińczyków. Zombie odpadają.
 

DeletedUser

Guest
Odp: rasy

To był najglupszy pomysł jakikolwiek widzialem. Moze dodacie do gry: smoki, potwora z Lochness, yeti, wielka stope, batmana i spidermena. Ludzie zastanówcie się 10 razy zanim zalozycie jakis temat ;/ Dałem na NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: rasy

To był najglupszy pomysł jakikolwiek widzialem. Moze dodacie do gry: smoki, potwora z Lochness, yeti, wielka stope, batmana i spidermena. Ludzie zastanówcie się 10 razy zanim zalozycie jakis temat ;/ Dałem na NIE

Zgadzam się, ja też na NIE, fatalny pomysł ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: rasy

naprzyklad jak bedzie swiat 11 to zmienic jak teraz se ludzie i se piknierzy miecznicy i tak dalej to zamias nich wprowadzic inne rasy naprzyklad nieumarli i tam jako wojsko by byly zombi wampiry i tak dalej i by sie calkiem zmienil wygled budynkow

gra stala by sie ciekawsza

Powiem tyle nie ośmieszaj się nie mów że myslisz że takie coś zostanie wprowadzone?? Co ty chcesz zrobić z plemion?? I jeszcze jedno dużo bajek robi swoje:mad:
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.987
Odp: rasy

"Jedna rasa - ludzka rasa" (to hasło jakiejś akcji przeciwko rasizmowi). I starczy.
Mamy w sieci dosyć gier będących potyczkami wilkołaków z wampirami i innymi bzdurami.
30 głosów - ŻADEN na jednoznaczne tak (bo opinii wyrażonej z multikonta autora tematu nie liczę).
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry