Wersja 8.25 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser176969

Guest
Skrypt usuwa DIVa z minimapką. Jak zobaczysz, skrypt do grasemonkey ma restrykcje do wykonywania skryptu na 2 stronach. PROFIL GRACZA i PROFIL WIOSKI. I tak jak mówisz,skrypt usunie minimapke z przeglądu mapy, jeśli zostanie uruchomiony na stronie mapy. Lecz mój skrypt, jak mówiłem wcześniej, działa tylko na 2 stronach.

Niestety w inny sposób się nie da zablokować tego, najpierw czytywana jest strona, potem do akcji rusza greasemonkey ;)
Poza tym... Spójrzmy prawdzie w oczy, zamiast dać ptaszka do ustawień "Włącz/Wyłącz minimapkę w profilach", to zrobili to cały czas włączone...
Wytłumaczenie będzie takie, że to by było zbyt dużo roboty dla programistów. Bzdura... 20 min roboty, jak nie mniej...

Racja, zwracam honor, zapomniałem, że GM jest uruchamiany na pewnych stronach, nie dla całej domeny. To fakt, zrobienie minimapki to dodanie po jednym IFie + opcja w ustawieniach. Więcej by się tłumacz narobił niż programista :)
 

DeletedUser32817

Guest
Nie do końca 1 IF i opcja w ustawieniach. Ustawienia skądś muszą brać dane, więc i zapis do tego. A IF by czytał true or false.
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
da się jakoś zmienić żeby AF chodził tak jak wcześniej?
masakra, jeszcze rano hulało wszystko, a teraz farmienie z AF zajmuje 5x tyle czasu co poprzednio..
Wystarczy mieć coś na kompie włączone, np jakieś pobieranie itp, albo na tel kilka aplikacji i jak net z lekka laguje to strona tak wolno się odświeża z AF że to idzie czlowieka szlag trafić :(
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.441
Ja też mam problem z AF. U mnie się nie odświeża, ale przy każdym wysłaniu tj. kliknięciu ikonki A,B lub C to wszystkie pozostałe ikonki na całej stronie asystenta "blakną" tak, że nie można tego kliknąć (wiecie zapewne o co chodzi). Musi minąć około 0.4-0.5 sekundy aby wysłać nowy atak.

Tutaj kliknąłem na literkę i szybko zrobiłem screena, aby pokazać jak to wgląda.
http://zapodaj.net/ddcc3b1ec794d.bmp.html
Jak już pisałem musi minąć chwilka, żebym mógł wysłać nowy atak. Ręcznie to mi zajmuje bardzo dużo czasu a skrypty wszystkie można o kant pupy rozbić z taki asystentem.

Kilka osób z mojego plemienia również ma taki problem. Wiecie jak to rozwiązać?
 

DeletedUser160901

Guest
Akurat to rozbicie info o budynkach ze zwiadu na dwie kolumny i dodanie ikonek to byla raczej popsujka a nie poprawka, komu przeszkadzalo ze bylo w jednej kolumnie ? Nawet niech by bylo z ikonkami budynkow. To tak samo jak kiedys przycisk "mapa" przeniesiono z jednego menu do drugiego, niby drobiazgi ale wkurzajace.
 

DeletedUser185016

Guest
producenci przyczyniają się do upadku gry :)


jak grac sp ... ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser135245

Guest
Odechciało mi się gry na tym serwie.

Aktualizacja AF, to jedna wielka porażka!
 

DeletedUser178225

Guest
Af nie powinien być zmieniany,a co do sp to wogóle porażka pomyślcie macie wioskie 26 punktów gdzie trzeba farmic a rundy po 4-5 godziń daja to wyklep wogóle cos kiedy każdy atak wysła sie co 2 sekundy?? przecież to masakra na 500 lk maja sie podbijać....Na wolnych tak samo wygląda każdy narzeka a to prawda niewiem po co ten af był zmieniany.
 

DeletedUser176969

Guest
Nie do końca 1 IF i opcja w ustawieniach. Ustawienia skądś muszą brać dane, więc i zapis do tego. A IF by czytał true or false.

Przecież w ustawieniach i tak przy klikaniu zapisz dane zapisywane są do konfiguracji konta, więc to jest dodanie jednego pola, każda strona z kolei czyta konfigurację, więc tutaj wszystko idzie tym samym kodem, jedyne co należałoby zrobić, to w odpowiednich klasach dodać nową metodę, która generuje mapkę JEŚLI użytkownik chce, kwestia tylko dodania nowego pola, zapisania go (przy czym, to jest tylko walidacja czy true/false i nazwa pola, później dodanie do tablicy zapewne, a reszta jest to co już było wcześniej).
 

DeletedUser162365

Guest
Ale to mapa w profilu gracza to kolejna genialna porażka.. Słabiutko propsy
 

DeletedUser184396

Guest
"Poprawka" AF'a po prostu genialna!

Teraz za darmo bym tego nie chciał, człowiek więcej się wyklnie niż cokolwiek wyfarmi; szczególnie na SP.

Niektóre inne "poprawki" również są wkurzające, ale przynajmniej NIE UTRUDNIAJĄ GRY.
 

DeletedUser119026

Guest
Nawet fajna aktualizacja. AF super, jedynie co to chowanie wiosek po kliknięciu strasznie laguje, na skrypcie działa to dużo lepiej.

Jak zwykle przy aktualizacji musieli coś sknocić i to najlżejsze słowo jakie mi przychodzi do głowy aby to opisać. Te lagi w AF to jakaś tragedia w tym momencie coś co trwało 5-10 minut teraz będzie trwać pewnie 15-30 minut. Skoro skrypt działa lepiej to w tym momencie szkoda pp na AF i tyle duży minus...
 

DeletedUser62024

Guest
Piszmy petycje o cofniecie zmian w AF. Od aktualizjacji wyslalem moze 5 atakow i mi juz to wszystko zbrzydlo....
 

DeletedUser135245

Guest
Mnie również obrzydło, o ile nie określić tego mianem drażni.

Nie no mili państwo... Ta aktualizacja, to jedna wielka kpina!
 

DeletedUser184352

Guest
This player's awards are not public, so you cannot compare them.

Gracz który ma ukryte odznaczenia i ja chcę sobie porównać odznaczenia z tym graczem a tu ^^

Tłumacze maja wolne:-/
 

DeletedUser180884

Guest
eh a plac nadal nie zmieniony i reszta fajnych dodatków...
 

DeletedUser176969

Guest
Jak zwykle przy aktualizacji musieli coś sknocić i to najlżejsze słowo jakie mi przychodzi do głowy aby to opisać. Te lagi w AF to jakaś tragedia w tym momencie coś co trwało 5-10 minut teraz będzie trwać pewnie 15-30 minut. Skoro skrypt działa lepiej to w tym momencie szkoda pp na AF i tyle duży minus...

Skrypt korzysta z AF do działania, a jeśli nie korzysta to jest nielegalny :)
 

DeletedUser181932

Guest
Nie patrzyłem ja działa tu AF ale na Becie działał on płynnie.
Nawet jak z fona słałem to zajmowało mi to chwile.
 

DeletedUser135245

Guest
Czy jest możlwy zwrot pp za usługę AF?
Płaciłem przed aktualizacją, gdzie działało wszystko sprawnie i bez żadnych zarzutów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry