Wersja 8.25 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser175007

Guest
Aktualizacja fajna (+) ale ta mapa w profilu (-)... Za duże to xD
 

DeletedUser184352

Guest
Masakra , na operze wszystko pięknie chodzi . Wchodzę na mozile i tu muli mi grę ,patrze na chroma to samo . Zalogowałem się i dalej nic nie idzie. Nie jest to wina przeglądarek ani neta ,bo przedtem plemiona chodziły a teraz nie. Na operze net działa
 

DeletedUser130738

Guest
A co to za bugi 'strona prosi o pozwolenie na opuszczenie'. Tak powinno być?
 

DeletedUser176969

Guest
Ja chciałbym wycofania tych filtrów do AF... przecież to jest jakaś porażka, używanie AF bez żadnego skryptu po aktualizacji stało się męczarnią, nawet przy odznaczonych checkboxach każde wysłanie ataku z AF odświeża całą listę, nie wiem jak wygląda to w wersji mobilnej... Nie można było zrobić tak, że serwer generuje listę farm, a każde pomyślne wysłanie ataku deaktywuje ikonkę A, B lub C (ewentualnie usuwa, tak jak teraz jest), ale bez przeładowania listy?

Dziwię się, że osoby, które używają standardowego AF nie zgłosiły jeszcze swoich uwag. Update fajny, ale minus za AF przebija wszystkie plusy.

EDIT: Widzę, że zgłosiły, czytałem wcześniej i nie było tych uwag :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser130738

Guest
Aktualizacja, jako pierwsza od wielu, nawet mi się podobała. Ale teraz widzę, że to jakaś prowizorka. Co chwilę gra nie chodzi. To po co Beta jest..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser130738

Guest
Jak to się dzieje.. Dwa tygodnie bez aktualizacji i ktoś wymyśla skrypt lepszy od kodu gry. Potem aktualizacja, skrypt nie działa, a gra oferuje znacznie gorsze rozwiązania...
 

DeletedUser176969

Guest
Tak jeszcze mi się trafiło podczas przeglądania s84. Specjalnie wyczyściłem cache przeglądarki, żeby mieć pewność:

http://scr.hu/24rj/537nn

@pm161, ale wyzywanie programisty na pewno da jakikolwiek skutek -.- jakby to jeszcze jego wina była. Widocznie Twoja miara słaba jest, bo u mnie przewijanie profilu nie wymaga jakiejś super mocy.
 

DeletedUser130738

Guest
Jest jeszcze lepiej. Po 8.24 znikały raporty ze specjalnie utworzonego folderu 'Asystent Farmienia', którego nie można usunąć. Teraz pykam AF, a one dalej tam są.

Prośba do IG: zatrudnijcie kogoś, kto sobie z tym wszystkim poradzi. Macie fajną siedzibę, jak Google prawie, a takie wały robicie..

-----

I fakt, raporty budynków ze skanu znakomite. Proszę jeszcze bardziej w pionie pociągnąć po lewej z prawą wolną, bo pamiętam, że w ostatnich wyjaśnieniach było: na ułatwieniu gry designer'om zależy i dlatego przesuwamy przycisk 'Wszystkie wojska' itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32817

Guest
Czytam forum w swoim plemieniu i mają podobne problemy. No tak, gramy na złomach sprzed 20 lat :(



@Eilean
Jaki skrypt? W opisie aktualizacji masz zmiany potrzebne dla skrypterów. Więc jeśli coś nie działa, a projekt skryptu jest rozwijany, to kwestia godzin/dni i będzie działał ponownie.
____
Te całe "scentrowanie" na mapie, jeśli jadę w lewo na mapie, to ta cała ikona nachodzi na button,który daje mape na cały ekran. Więc w jaki sposób mam wycentrować wioski?

Raz, nie pytacie o żadne aktualizacje graczy, dwa, w ogóle ich nie testujecie. Trzy są idiotyczne.

O może mały wyjątek co do pierwszego punktu, daliście jedną ankietę odnosnie dzielenia się atakami z innymi graczami. Dlaczego? Żebyśmy nie mówili że nie pytacie się o aktualizacje. Jednemu wciśniecie taki bajer, powie OK i pójdzie.

Taka ankieta jak była ostatnio powinna być do każdej drobnostki. Ta gra jest dzięki nam, a nie dzięki ich "innowacją"...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser130738

Guest
O silniku jest od kilku lat ;)

A skrypt? Do czasu następnej aktualki bez podania zmian.

W ogóle, to myślę, że to wszystko pod TW2 jest robione.
 

DeletedUser32817

Guest
Jeśli ktoś używa greashmonkey lub innych tego typu programów, a nie chcecie tej zakichanej minimapki w profilach, to wystarczy sobie wgrać to

Kod:
jQuery('#minimap').remove();

Pod greasemonkey

Kod:
// ----------------------------------------------------------
// ==UserScript==
// @name           Minimap remove
// @version        1.0
// @author         ExTaza?!
// @include        http://*.plemiona.pl/game.php?village=*&id=*&screen=info_player
// @include        http://*.plemiona.pl/game.php?village=*&id=*&screen=info_village
// ==/UserScript==
// --------------------------------------------------------------// 

jQuery('#minimap').remove();
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25225

Guest
Niech mnie ktoś oświeci gdzie są niby te "powiadomienia z przeglądarki" bo obejrzałam całe ustawienia i nie znalazłam ich ponadto dźwięk nadchodzącego ataku wcale nie działa po włączeniu.
 

DeletedUser176969

Guest
Skrypt skryptem, ale mapka i tak się załaduje (a przynajmniej wykona się jedno czy dwa zapytania do serwera), co do tego wskaźnika środka mapy -- jak wejdziecie jako gość na serwer to jest NaN zamiast odległości, mogliście to schować :p A, jeszcze wracając do mapki i skryptu, zgaduję, że skrypt powyżej usuwa minimapkę z mapy, jakbyś znalazł selektor pod gracza/wioskę to byłby przydatny ;)

Mi najbardziej przeszkadza ten AF w nowej wersji, mam nadzieję, że szybko to usprawnią :)

--------------------------------------------------------------

Niech mnie ktoś oświeci gdzie są niby te "powiadomienia z przeglądarki" bo obejrzałam całe ustawienia i nie znalazłam ich ponadto dźwięk nadchodzącego ataku wcale nie działa po włączeniu.

Już usunęli, po update były :D Ale zdaje się, że nie dało się ich w ogóle aktywować :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32817

Guest
Skrypt usuwa DIVa z minimapką. Jak zobaczysz, skrypt do grasemonkey ma restrykcje do wykonywania skryptu na 2 stronach. PROFIL GRACZA i PROFIL WIOSKI. I tak jak mówisz,skrypt usunie minimapke z przeglądu mapy, jeśli zostanie uruchomiony na stronie mapy. Lecz mój skrypt, jak mówiłem wcześniej, działa tylko na 2 stronach.

Niestety w inny sposób się nie da zablokować tego, najpierw czytywana jest strona, potem do akcji rusza greasemonkey ;)
Poza tym... Spójrzmy prawdzie w oczy, zamiast dać ptaszka do ustawień "Włącz/Wyłącz minimapkę w profilach", to zrobili to cały czas włączone...
Wytłumaczenie będzie takie, że to by było zbyt dużo roboty dla programistów. Bzdura... 20 min roboty, jak nie mniej...

--------------------------------------------------------------

Dodatkowo chciałbym uprzedzić, że "przycinki", które powoduje minimapka nie zostaną usunięte przez ten skrypt. Skrypt tylko "chowa" tą minimapkę, ale nadal jest uruchomiony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry