Targowisko

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13363
  • Data rozpoczęcia

Czy nowa karta w targowisku to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 3 13,6%
  • Niech zostanie tak jak jest

    Głosy: 15 68,2%
  • Zwisa mi to :P

    Głosy: 4 18,2%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser13363

Guest
Witam, wpadłem na pomysł aby w targowisku dodać nową kartę, miało by to działać tak abyśmy mogli wymieniać swoje własne surowce, np. 3000 żelaza = 1000 gliny itp. zawsze jak szukam kogoś w pobliżu nie ma odpowiadającej mi oferty, sądze że nie sam jeden mam z tym problem, myślę że takie coś jest przydatne jak sie ma dużo wiosek i w każdej brakuje jakiegoś surowca :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Targowisko

Szczerze mówiąc nie do końca rozumiem... stosunek 3:1? we własnych wioskach? lol nie lepiej po prostu przesłać sobie tych surowców nic nie płacąc.
Hm, a może ja czegoś nie rozumiem, niech mnie ktoś oświeci :)
 

DeletedUser3841

Guest
Odp: Targowisko

Hm, a może ja czegoś nie rozumiem, niech mnie ktoś oświeci :)
Chodzi o wymianę surowców z NPC poprzez targowisko (stosunek 1:3).

A ja jestem przeciw...
1. Gospodarka zwalnia.
2. Konkurencja dla graczy (3:1 to może dużo, ale skończą się oferty np. 1:4 etc.)
3. Bez problemu można zabezpieczyć się przed farmieniem budując tylko rynek i 1 poziom schowka (rezultat taki sam a przynajmniej agresor nic nie dostanie).

Więcej podać? Ale co to jest za powód, że nie możesz znaleźć w pobliżu żadnych ofert...
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Targowisko

Chodzi o coś takiego ja to było chyba w Herosach.
Dla mnie jest to trochę dziwne, bo weź przerób żelazo na drewno.
I do tego jak coś brakuję Ci do budynku to wymieniasz i już.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Targowisko

niech zostanie tak jak jest tylko by to budowe zwiększyło i by się gożej grało
 

DeletedUser13363

Guest
Odp: Targowisko

Chodzi o coś takiego ja to było chyba w Herosach.
Dla mnie jest to trochę dziwne, bo weź przerób żelazo na drewno.
I do tego jak coś brakuję Ci do budynku to wymieniasz i już.

Dokładnie o to mi chodziło, trafiłeś w sedno sprawy, nie chodzi mi tu o szybsze budowanie, chcesz zrobić dużo wojsk, masz wystarczająco drewna i żelaza na powiedzmy 5000 jakiegoś woja a brakuje Ci gliny i możesz wybudować tylko 4000 lub mniej, jednak ten 1000 w plecy daje duużą róznice gdy Cie ktoś najedzie, głównie o to mi chodziło, a szybsze budowanie? czy ja wiem... to by sie zdało tylko do wojsk, 3000 stracic czegoś dla 1000 czegoś przy budowaniu, lepiej poczekać te pół godziny (przy kopalniach na full oczywiście) niż tracić coś na co sie czeka ponad godzine :D:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry