Wersja 8.20 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser160591

Guest
Nie jestem jakimś bardzo konserwatywnym graczem i wiele tzw. udoskonaleń jestem w stanie zaakceptować. Jednakże ostatnio zostają wprowadzane coraz bardziej idiotyczne zmiany. Ten rynek to jakaś kpina, a już wyświetlanie tego średniego kursu wymiany (czy jak to to się zwie) przy ograniczeniu stosunku ofert do 1:1, szkoda słów...

e: Możecie sobie cenzurować i banować. Mam to gdzieś.

>>>Chłooooopie, jakbyśmy nie mieli nic do roboty, tylko mrówczo siedzieć i kasować negatywne opinie o aktualkach :D - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
"Średnia cena wymiany" przykład 73 świat i po co to jest? Jak stosunek wymiany wynosi 1:1 czyli co nas interesuje jakiś trend światowy? Tylko mi to przeszkadza i w żadnym stopniu nie jest to potrzebne...

Druga sprawa 1 kwietnia i jakieś Kapelusze czarodzieja? Może jakieś info dotyczące tych kapeluszy? Chyba zapomnieliście...

Trzecia sprawa najważniejsza zamiast zajmować się jakimiś głupotami zajmijcie się nie zamykaniem serwerów przez jakieś odkrycia... Zamiast urozmaicić grę to Wy odwrotnie... Jakieś "Kaganek oświaty wędruje po świecie" i aż odechciewa się gry przez właśnie takie wasze działania. Z gry można powiedzieć strategicznej robicie nie wiadomo co... Jeszcze dobrze ludzie nie wystartowali a już myślą nas końcem gry na danym świecie bo jaki sens grać jak jedna ekipa połączy się z drugą i mają 12 jakiś śmiesznych odkryć nie związanym z grą jak i również z umiejętnościami tej gry i wygrywają świat...
Macie przykłady z innych światów jak zamykaliście światy właśnie przez te odkrycia i jak to podsumowujecie? Tracicie ogarniętych graczy a stawiacie na dzieci które kupują sobie punkty jak na 82 przykładowo gdzie wszystko jest za punkty premium...
 

DeletedUser18304

Guest
Mam dosyć zaglądania do rynku, kasuję konto na 74 świecie bo grać z tak zepsutym rynkiem się nie da. Nerwy trząsają mną jak kilkadziesiąt ofert mam wystawić. Dopuszczanie do programowania zmian idioty, który nie ma pojęcia o grze jedynie szkodzi jej.
Kasuj i nie wracaj. Co takiego na tym rynku się zmieniło? Co tak bardzo przeszkadza?
 

DeletedUser28034

Guest
Kasuj i nie wracaj. Co takiego na tym rynku się zmieniło? Co tak bardzo przeszkadza?
Utrudniono nam wystawianie ofert na rynku wstawiając tabelkę światowego stosunku wymiany pomiędzy tabelę z surowcami a potwierdzeniem wystawienia ofert. Można by było to tolerować jeśli tabelka ze średnią ceną wymiany była by pod potwierdzeniem Utwórz. W obecnym położeniu za każdym razem rozszerza okno i trzeba przesuwać widok aby móc wystawić ofertę - nie jest to problemem przy paru wioskach, przy kilkudziesięciu wystawianych ofertach w danym momencie strasznie wydłuża czas potrzebny do obsłużenia konta.
Jest to zgłoszone jako błąd i tak też też jest rozpatrywane, wiec jak tego nie widzisz to chyba masz ze wzrokiem problemy.
Dzięki Kmic za zajęcie się tym problemem, mam nadzieję, że będzie pozytywny efekt i błąd wprowadzony do rynku zostanie naprawiony:

Michał 2014-03-31 20:56:11
Witaj szekler,
wszystkie opinie są przekazywane do product managera odpowiadającego za podejmowanie decyzji odnośnie zmian w grze. Teraz wszystko w jego rękach.
Pozdrawiam
kmic

2mrbs5u.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18304

Guest
Nie mam problemów ze wzrokiem. No, po zjedzeniu kilkuset darm rzeczywiście może być ciężko z wystawianiem ofert...

----------------

Właśnie sprawdziłem na świecie 71 (mam nadzieję, że moja ilość wiosek upoważnia mnie do komentowania - jednej osobie już zabroniłeś wypowiadać się). Po wpisaniu ilości surowców i zaznaczeniu surowców nacisnąłem klawisz Enter. Zgadnij co? Oferta zrobiona. Szybko i bezboleśnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28034

Guest
tak ale za każdym razem musisz uważać aby najpierw ilość surowców ustawić i dopiero potem ustawiać surowce, w przeciwnym wypadku wyskakuje ta tabelka i zaczynają się problemy z koniecznością przesuwania widoku. nie jest to do niczego przydatne, nie poprawia gry a ją komplikuje, więc po co takie coś dodawać?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Drodzy Gracze,

dziękujemy za wszystkie Wasze merytoryczne uwagi odnośnie aktualizacji. Są to dla nas bardzo cenne wskazówki, które podpowiadają nam w jakich obszarach możemy dokonać poprawek, aby jeszcze lepiej dostosować aplikację do Waszych oczekiwań.

Bezpośrednią konsekwencją Waszych komentarzy odnośnie wersji 8.20 jest parę zmian/poprawek, które możecie znaleźć w temacie dotyczącym kolejnej aktualizacji - 8.21.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i życzymy dalszej owocnej zabawy!
 
Status
Zamknięty.
Do góry