Nabor Do repki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser150331

Guest
wiecie że ja was wszystkich lubie , i ceitera kropka coty itd ale musze powiedzieć swoje zdanie :)

żeby grać w repce trzeba umieć cos więcej niż wyklepac offa na skrypcie,sklinować i wysłać szlachty
obecnie na sp nie ma poziomu sam nawet jak wbijam to wygrać jest bardzo łatwo,co lepsze nicki wymienione osób co mają grać w repce są z deka pomylone , jak możecie chcieć grać w repce skoro na rundzie macie sojusze praktycznie z każdym,nie dość że na rundke wbijają noobki co nawet nie umia klinować to wy i tak macie sojusze z całym światem ;)
nie mówie że jestem lepszy , ja gram 4fun ale wypowiadam się obiektywnie :)
dam przykład na sp wbija ego i od razu tracicie blask i topki bo ego to klasa w klasie :)
kolejny przykład to six wbija ostatnio i już poziom wzrósł :)

ciekawe co by było jakby na rundke wbiło 6-8 prosów i nie mieliście by z nimi sojuszu , ciekawe o jakie top byście grali :)

takl więc mówie nie ma się co jarac że się wygrało 5-6 rund w obecnych czasach , trzeba ostro trenować i grać aby być w repce ,bo obecni repkowicze wygrywali rundy jak na rundki wbijało po 200 graczy do tego same prosy i tak na oko to 70 totala zawsze grała i jak mialeś top10 to orgazm był :)
 

DeletedUser

Guest
To on pierwszy wyjechał do mnie,niewiadomo o co mu chodzi... skoro sam mówi ze grał jak ja zaczynałem.A teraz juz inny poziom to co mówi zeby mnie zjechał??? nie widział jak gram jak taki cwany jest i mówi ze mnie zjedzie to niech daje wbija na runde i cwiczy:) ciekawe jaki on poziom ma;)


Skoro ja jestem taki aż poniżajacy i wulgarny wobec innych to również sadze ze i detox sie nadaje... mimo tego ze zachowuje sie jak ja ale równiez potrafi grac;)

ehhhh ja wstepu do repki nie mam i miec nei bede ale dzieki za cieple slowka ja robie wszystko dla smiechu a niektorym skacze cisnienie jednakze czasami na ts poustawiam pionów z mojego teamu i da rady wygrac nawet z najlepszymi
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
wiecie że ja was wszystkich lubie , i ceitera kropka coty itd ale musze powiedzieć swoje zdanie :)

żeby grać w repce trzeba umieć cos więcej niż wyklepac offa na skrypcie,sklinować i wysłać szlachty
obecnie na sp nie ma poziomu sam nawet jak wbijam to wygrać jest bardzo łatwo,co lepsze nicki wymienione osób co mają grać w repce są z deka pomylone , jak możecie chcieć grać w repce skoro na rundzie macie sojusze praktycznie z każdym,nie dość że na rundke wbijają noobki co nawet nie umia klinować to wy i tak macie sojusze z całym światem ;)
nie mówie że jestem lepszy , ja gram 4fun ale wypowiadam się obiektywnie :)
dam przykład na sp wbija ego i od razu tracicie blask i topki bo ego to klasa w klasie :)
kolejny przykład to six wbija ostatnio i już poziom wzrósł :)

ciekawe co by było jakby na rundke wbiło 6-8 prosów i nie mieliście by z nimi sojuszu , ciekawe o jakie top byście grali :)

takl więc mówie nie ma się co jarac że się wygrało 5-6 rund w obecnych czasach , trzeba ostro trenować i grać aby być w repce ,bo obecni repkowicze wygrywali rundy jak na rundki wbijało po 200 graczy do tego same prosy i tak na oko to 70 totala zawsze grała i jak mialeś top10 to orgazm był :)

Z bolem na sercu, ale muszę się zgodzić z coja;))
problem polega na tym, że nie trudno wygrać rundę jak ma się sojusz z lepszymi i bije slabszych, zrobię kolejny cios w moją dumę ale dam przykład polakumie, zrobił nowy nick i niewielu wiedziało, ze to on;) a dawal rade, nawet ze mną się trzaskał raz^.^

Kiedyś, żeby być kimś trzeba było umieć postawić opór lepszym, a nie podpisać z nimi sojusz;))

Druga sprawa, że po co nabór do repki, jak nic nie grają.
 

DeletedUser

Guest
Z bolem na sercu, ale muszę się zgodzić z coja;))
problem polega na tym, że nie trudno wygrać rundę jak ma się sojusz z lepszymi i bije slabszych, zrobię kolejny cios w moją dumę ale dam przykład polakumie, zrobił nowy nick i niewielu wiedziało, ze to on;) a dawal rade, nawet ze mną się trzaskał raz^.^

Kiedyś, żeby być kimś trzeba było umieć postawić opór lepszym, a nie podpisać z nimi sojusz;))

Druga sprawa, że po co nabór do repki, jak nic nie grają.

dobre slowa... ja tam nie mam z nikim soja i dlatego nie wygrywam juz rund :p hehehhe zjade 1 , 2 ale 3 juz nie da szans hehe
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Po co ta repka jest-istnienie teraz repki po to aby gimbusy mogli sie dowartościować dopiską pod nickiem Reprezentacja Polski. Poziom gry ostatnio jak patrzyłem już jest równy z innymi.No i w ogóle,zadnych od dawna turniejów nie było.

I żadnych osób do repki Nigdy!!!
 

DeletedUser157172

Guest
niech repka zaczyna myśleć o 20 osobach. Chcieliście meczyk na twm nie ma problemu po 20 spoko wstęp na mecz 30pp:) 2 warunek jak chceciecie z nami grac to nagroda od każdego kolejne 30 pp jeśli nie macie 20 musicie nazbierać 600pp tyle w temacie..

Chyba to my powinniśmy stawiac warunkia nie wy to primo , a sekundo to repka jest zawieszona w swoich działaniach bo nie dziej sie nic na sp , zadnych turniejow - w sumie raz wyszlismy z propozycja polaka do drubensa ale zostalo sie na samych planach :)


pozdro
 

DeletedUser178225

Guest
wiecie że ja was wszystkich lubie , i ceitera kropka coty itd ale musze powiedzieć swoje zdanie :)

żeby grać w repce trzeba umieć cos więcej niż wyklepac offa na skrypcie,sklinować i wysłać szlachty
obecnie na sp nie ma poziomu sam nawet jak wbijam to wygrać jest bardzo łatwo,co lepsze nicki wymienione osób co mają grać w repce są z deka pomylone , jak możecie chcieć grać w repce skoro na rundzie macie sojusze praktycznie z każdym,nie dość że na rundke wbijają noobki co nawet nie umia klinować to wy i tak macie sojusze z całym światem ;)
nie mówie że jestem lepszy , ja gram 4fun ale wypowiadam się obiektywnie :)
dam przykład na sp wbija ego i od razu tracicie blask i topki bo ego to klasa w klasie :)
kolejny przykład to six wbija ostatnio i już poziom wzrósł :)

ciekawe co by było jakby na rundke wbiło 6-8 prosów i nie mieliście by z nimi sojuszu , ciekawe o jakie top byście grali :)

takl więc mówie nie ma się co jarac że się wygrało 5-6 rund w obecnych czasach , trzeba ostro trenować i grać aby być w repce ,bo obecni repkowicze wygrywali rundy jak na rundki wbijało po 200 graczy do tego same prosy i tak na oko to 70 totala zawsze grała i jak mialeś top10 to orgazm był :)


Wiesz kto to jest six??? to natural,wiec poziom nie wzrósł bo nadal gra jak i grał pod innymi nickami:D

--------------------------------------------------------------

Pisze to osoba która nie przeszła jeszcze mutacji :)

Oj chłopcze to mój brat młodszy,ale niektórym cipciom cieżko to pojać tak jak tobie :)

--------------------------------------------------------------

Chyba to my powinniśmy stawiac warunkia nie wy to primo , a sekundo to repka jest zawieszona w swoich działaniach bo nie dziej sie nic na sp , zadnych turniejow - w sumie raz wyszlismy z propozycja polaka do drubensa ale zostalo sie na samych planach :)


pozdro

Oj napewno,o ile zakład ze ja napisze i zrobimy mecz forum vs repka? bez zadnego przekładania:)

--------------------------------------------------------------

Z bolem na sercu, ale muszę się zgodzić z coja;))
problem polega na tym, że nie trudno wygrać rundę jak ma się sojusz z lepszymi i bije slabszych, zrobię kolejny cios w moją dumę ale dam przykład polakumie, zrobił nowy nick i niewielu wiedziało, ze to on;) a dawal rade, nawet ze mną się trzaskał raz^.^

Kiedyś, żeby być kimś trzeba było umieć postawić opór lepszym, a nie podpisać z nimi sojusz;))

Druga sprawa, że po co nabór do repki, jak nic nie grają.

Oj, poxsiu ty nic nie kumasz.... np ja: niemam sojuszu z osobami z którymi sie nie lubie i ich nieznam... mam tylko z 2-3 osobami z którymi juz nie raz grałem i znam ich i razem współpracujemy a który wygra to juz inna sprawa....
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
na jakim nicku grasz ? i na jakmi nicku grales wczesniej sp ?? wymien prosze

zreszta nie trzeba, sprawdzilem lord-promil.

jak ja gralem, to ty srednio top 10-20 miales, wiec nie mamy o czym rozmawiac :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser178225

Guest
lord-promil na nim nie grałem sp tylko wolne do twoich informacji:) chyba 1 czy 2 rundki na nim jak jeszcze niewiedziałem co to sp przypadkiem sie znalazłem.A ty chciałes mi juz pokazac kiedyś klase po specku gdzie ty tam kimiciem grałes:) i co ty dostałeś baty a nie ja:) i o czym ty chcesz rozmawiac chcesz coś mi udowodnic?:D

A teraz niestety było by na odwrót,ciekawe czybys sie załapał do 20? czy jakis noobek by cie wczesniej podbił:)
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
poxop sorki ale mnie nie przebijesz w sławie:)
mnie nawet każdy admin kojarzy a Ciebie nie:)

co do twojej gry poxop jesteś jak bardzo dobry jak wiadomo :)
jak się nie mylę to większość teraźniejszych pro graczy o zasługa Kamila, więc ja bym nawet tutaj wolał się nie wypowiadać. Dać komuś sporo premki żeby ktoś mnie nauczył grać. Taki gracz już porządnie upadł.
 

DeletedUser178225

Guest
poxop sorki ale mnie nie przebijesz w sławie:)
mnie nawet każdy admin kojarzy a Ciebie nie:)

co do twojej gry poxop jesteś jak bardzo dobry jak wiadomo :)
jak się nie mylę to większość teraźniejszych pro graczy o zasługa Kamila, więc ja bym nawet tutaj wolał się nie wypowiadać. Dać komuś sporo premki żeby ktoś mnie nauczył grać. Taki gracz już porządnie upadł.
Ha nikomu nie placilem sam doszedlem do swojego poziomu:) wystarczy po swojemu grac troche;) za nauke dasz premke ale to tylko taki drobiazg do grania do swojej wprawy dojdziesz szybciej:)
 

DeletedUser178503

Guest
Co w tym złego, że płaci się pp za naukę? Teraz to ja nawet detoxa jade jak chcę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser155263

Guest
wiecie że ja was wszystkich lubie , i ceitera kropka coty itd ale musze powiedzieć swoje zdanie :)

żeby grać w repce trzeba umieć cos więcej niż wyklepac offa na skrypcie,sklinować i wysłać szlachty
obecnie na sp nie ma poziomu sam nawet jak wbijam to wygrać jest bardzo łatwo,co lepsze nicki wymienione osób co mają grać w repce są z deka pomylone , jak możecie chcieć grać w repce skoro na rundzie macie sojusze praktycznie z każdym,nie dość że na rundke wbijają noobki co nawet nie umia klinować to wy i tak macie sojusze z całym światem ;)
nie mówie że jestem lepszy , ja gram 4fun ale wypowiadam się obiektywnie :)
dam przykład na sp wbija ego i od razu tracicie blask i topki bo ego to klasa w klasie :)
kolejny przykład to six wbija ostatnio i już poziom wzrósł :)

ciekawe co by było jakby na rundke wbiło 6-8 prosów i nie mieliście by z nimi sojuszu , ciekawe o jakie top byście grali :)

takl więc mówie nie ma się co jarac że się wygrało 5-6 rund w obecnych czasach , trzeba ostro trenować i grać aby być w repce ,bo obecni repkowicze wygrywali rundy jak na rundki wbijało po 200 graczy do tego same prosy i tak na oko to 70 totala zawsze grała i jak mialeś top10 to orgazm był :)



Taka małą adnotacja. ja nigdy nie mailem soja z wiecej niz 5 osobami :D
hahah duzo no fakt
ale nie mial bym honuru jak bym atakował Ciebie Ceitera Danielka czy tam Bytomiaka ./ czy tam sixa

z tymi graczami gralem duzo i nei zaatakowal bym go jakbym byl tylko ja i on na rundce ;D
 

DeletedUser162404

Guest
Obecny skład repki pozostaje wiele do życzenia.
Ja tam widzę w repce blacksheepa poxopa polakumie ceitera kropka i detoxa :)
Ale ogólnie gdyby wziaść do repki z 2-3 graczy takich przeciętniaków i nauczyć ich gry to zawsze spore wzmocnienie.
Plemiona to prosta gra trzeba miec tylko szczescie. AF+FULL OFF KARETKI I WIOO :)
 

DeletedUser153359

Guest
Jesli chodzi o osoby grajace teraz? To CoTy - gdyby nauczyl sie normalnie zachowywac, ceiter i Coma(sam dobrze wie co ma zrobic i bylo mu to tlumaczone wiele razy)

Dlaczego i tak nikt nie dolaczy? Bo reprezentacja zostala zawieszona, nie ma turniejow, nie ma sparingow, nie ma nikogo kto by to zalatwil, prawda jest ze "reprezentacja polski" to tylko taki dopisek na forum.

A i Karol, to nie wy powinniscie stawiac warunki, przeczytaj raz jeszcze co bylo dla was napisane i skoncz biadolic
 

DeletedUser178225

Guest
hmmm.... różnie bywa z moich zachowaniem na koncie,ale czesto gra młody ma zbyt duze nerwy.Jesli bysmy nawet dołączyli to ja bym grał teraz gram mało a prawie wcale. Wiec wyzwiska na moim koncie to nie moje;)

--------------------------------------------------------------

Obecny skład repki pozostaje wiele do życzenia.
Ja tam widzę w repce blacksheepa poxopa polakumie ceitera kropka i detoxa :)
Ale ogólnie gdyby wziaść do repki z 2-3 graczy takich przeciętniaków i nauczyć ich gry to zawsze spore wzmocnienie.
Plemiona to prosta gra trzeba miec tylko szczescie. AF+FULL OFF KARETKI I WIOO :)

Nietrzeba mieć dobrego szczescia,poprostu trzeba potrafić klinowac i dobrze wykontrować zeby grać offem,i również dobrze wiedzieć jak go uzyc....
 
Status
Zamknięty.
Do góry