Nabor Do repki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser155263

Guest
Jak by był nabór do reprezentacji kogo byscie w niej widzieli ;)
 

DeletedUser162819

Guest
Come . Coty jakby się troche porządniej zachowywał czasami.
 

DeletedUser155263

Guest
Dla mnei Ceiter - off ladnie
Blacksheep - nie ma rownego z deff-em dla niego
Coma18
Cotytutajrobsiz?*
 

DeletedUser178225

Guest
Dla mnie
Coma.
BlackSheep(czy jakos tak)
Kropka
Ceiterka do deffowania
Moze kurka też klepie niezłego deffa:)
 

DeletedUser153746

Guest
niech repka zaczyna myśleć o 20 osobach. Chcieliście meczyk na twm nie ma problemu po 20 spoko wstęp na mecz 30pp:) 2 warunek jak chceciecie z nami grac to nagroda od każdego kolejne 30 pp jeśli nie macie 20 musicie nazbierać 600pp tyle w temacie..
 

DeletedUser161505

Guest
matiuss a taki anty repkowicz byłeś i prosze przyszła koza do woza... ;D

Swoją drogą jak do repki dostanie się taki człowiek jak Cotytutaj to chyba spadnę z krzesła i długo nie powstanę. Przecież to jest dzieciaczek a w reprezentacji oprócz umiejętności powinno się umieć zachować.. Przynajmniej tak mi sie wydaje :)

łamie sojusze itd. Zabiłby żeby rundy nie przegrać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
matiuss a taki anty repkowicz byłeś i prosze przyszła koza do woza... ;D

Swoją drogą jak do repki dostanie się taki człowiek jak Cotytutaj to chyba spadnę z krzesła i długo nie powstanę. Przecież to jest dzieciaczek a w reprezentacji oprócz umiejętności powinno się umieć zachować.. Przynajmniej tak mi sie wydaje :)

łamie sojusze itd. Zabiłby żeby rundy nie przegrać :)

na pewno lepiej się zachowa niż ty
Radomiak przegrał! hahahaha
 

DeletedUser178225

Guest
matiuss a taki anty repkowicz byłeś i prosze przyszła koza do woza... ;D

Swoją drogą jak do repki dostanie się taki człowiek jak Cotytutaj to chyba spadnę z krzesła i długo nie powstanę. Przecież to jest dzieciaczek a w reprezentacji oprócz umiejętności powinno się umieć zachować.. Przynajmniej tak mi sie wydaje :)

łamie sojusze itd. Zabiłby żeby rundy nie przegrać :)

No niestety gdyby był nabór spadł bys napewno tak jak mówisz.... A ciebie ani razu nie widziałem jaki nic masz łapiesz sie w czołowej 100 ?:D hehe
 

DeletedUser161505

Guest
No niestety gdyby był nabór spadł bys napewno tak jak mówisz.... A ciebie ani razu nie widziałem jaki nic masz łapiesz sie w czołowej 100 ?:D hehe

Jak ja grałem i byłem SP to pamiętam jak ty ledwie się do top20 łapałeś dzieciaku. Na sp nie grałem ponad rok więc o czym ty mówisz. Pograłbym max 2 tygodnie wprawił się i bym cię rozjechał <3


Pedziu wycastrowany nie rozmawiam z tobą...
 

DeletedUser178225

Guest
Jak ja grałem i byłem SP to pamiętam jak ty ledwie się do top20 łapałeś dzieciaku. Na sp nie grałem ponad rok więc o czym ty mówisz. Pograłbym max 2 tygodnie wprawił się i bym cię rozjechał <3


Pedziu wycastrowany nie rozmawiam z tobą...

Mocne słowa jak na przeczkolaka... oj napewno to zrób tak pograj 2 tygodnie i mnie zjedz:) sie wystrachałem Ciebie:)

--------------------------------------------------------------

Idź się gościu schowaj.. Jak tam na 78? Wyrąbali cię z twojego niepokonanego plemienia GEH? ;>

Buch kurek ten zremb to jakis noobek,udziela sie a sam niegra na sp i niemoze nikogo oceniac;D
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Mocne słowa jak na przeczkolaka... oj napewno to zrób tak pograj 2 tygodnie i mnie zjedz:) sie wystrachałem Ciebie:)

--------------------------------------------------------------



Buch kurek ten zremb to jakis noobek,udziela sie a sam niegra na sp i niemoze nikogo oceniac;D

Powiedział najlepszy gracz szybkich, jakiego Polska widziała... To, że ktoś nie gra regularnie na sp - nie oznacza, że nie może wypowiedzieć się na FO... -,- Zresztą repka powinna, oprócz poziomu gry, reprezentować także coś jako osoby - a jak widzę niektóre wypowiedzi grajków, którzy sądzą, że się do niej nadają i mogą jechać kogo chcą, żal to czytać nawet.
 

DeletedUser178225

Guest
Powiedział najlepszy gracz szybkich, jakiego Polska widziała... To, że ktoś nie gra regularnie na sp - nie oznacza, że nie może wypowiedzieć się na FO... -,- Zresztą repka powinna, oprócz poziomu gry, reprezentować także coś jako osoby - a jak widzę niektóre wypowiedzi grajków, którzy sądzą, że się do niej nadają i mogą jechać kogo chcą, żal to czytać nawet.

To on pierwszy wyjechał do mnie,niewiadomo o co mu chodzi... skoro sam mówi ze grał jak ja zaczynałem.A teraz juz inny poziom to co mówi zeby mnie zjechał??? nie widział jak gram jak taki cwany jest i mówi ze mnie zjedzie to niech daje wbija na runde i cwiczy:) ciekawe jaki on poziom ma;)


Skoro ja jestem taki aż poniżajacy i wulgarny wobec innych to również sadze ze i detox sie nadaje... mimo tego ze zachowuje sie jak ja ale równiez potrafi grac;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser155263

Guest
chciał bym zobaczyc mecz polsa niemcy nasi najlepsi garcze vs ich najlepsi garcze ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry