ego sum deus vs detox-112

  • Rozpoczynający wątek *****13*****
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?


  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
pojedyneczek we 2 umicie atakwoać to zapraszam najpierw ty pozniej ceiter... moze i grac nie umiem ale moge sobei dla for funu zmierzyc sie z liderem TWT dzisaj ofa na rowni klepalismy do tego ja mialem 20 kuznie i palac a ty 18 ... ehhh smutne awiec zasady sa proste

wioska 26-500
grube -3
limit atakow -6
limit wojska - 15500 ( takie małe ułatwienie)
nagroda? masz pewnie duzo pp ja jestem biedny wiec nie moge nic zaoferowac..
katasy którymi tak bardzo lubsiz atakowac - brak
male obsatwy. jak bedzie powyzej 3 minut gramy na 4 grube z malymi obstawami..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
pewnei do ciebei startowalem i co?> nawet nie odpisujesz w sparwie poejdynku a aja jestem otwrty... lecz ty jestes tylko pionem co na nim mozna sobie ra nabic ehhh smutne
 
Wynik reakcji
6
Uwierz mi, że nie chcesz żebym tam odpisał bo jakbym znalazł tylko namiastkę chęci i powklejał wszystkie screeny (dotyczących "zaproszenia" mnie na pojedynek), na których robisz z siebie <ładnie mówiąc> pajaca to tylko bym Cię publicznie ośmieszył:)

Chociaż właściwie nie wiem czy jeszcze bardziej się da...
Już jesteś ogólnym pośmiewiskiem^^
 

DeletedUser

Guest
no ale grac pojedynku nei chesz wiec nei wiem co to strach? przeciez tu nie ma wstydu przegrasz ty przegram ja nie ma znaczenia chodzi o sprawdzzenie sie... ale tak samo jak i ty , ego czy nawet keymil slowami checie wygrac pojedynki 1 na 1.. gddzie nikt nie przeszkadza i jestesmy tylko sami na rundzie... potraficie tylko z kolezkami z ts a tam nie ma pomocy z zewnatrz ;)
 

DeletedUser150331

Guest
głos na detoxa :)

i detox ma racje , taki ego potrafi wygrywać siedząc tylko z kolegami na ts.

przykład ? wczoraj 4vs2

idący nie gral tylko ego kazal mu mnie jechać, ale ja tez nie gralem taki pech :)

do tego ceiter nie chcial sojuszu i wszyscy grali typowo pod ego robiąc to co on im każe :)
beka z was:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.791
głos na detoxa :)

i detox ma racje , taki ego potrafi wygrywać siedząc tylko z kolegami na ts.

przykład ? wczoraj 4vs2

idący nie gral tylko ego kazal mu mnie jechać, ale ja tez nie gralem taki pech :)

do tego ceiter nie chcial sojuszu i wszyscy grali typowo pod ego robiąc to co on im każe :)
beka z was:)


Robilem to co mi kazal ego ? haha, jestes smieszny :) Wczoraj 4 vs 2 ?A do ilu osob Detox pisal,ze maja nas atakowac? Tego juz nie napiszesz :)? Wysylali nam wiadomosci wiec juz sie nie osmieszaj.
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
nie przypominam sobie,żebym kazał cokolwiek robićceiterowi...;d

oczywiście pojedynek przyjmuje, ale pierwsze uzbieraj 200pp, bo za darmo zamiaru nie mam grać:>


detox, nie pochwalisz sie, jak Cie podbiłem wczoraj na wieczornej? nie sklinowałeś nawet na przejściu...:(
 

DeletedUser

Guest
Robilem to co mi kazal ego ? haha, jestes smieszny :) Wczoraj 4 vs 2 ?A do ilu osob Detox pisal,ze maja nas atakowac? Tego juz nie napiszesz :)? Wysylali nam wiadomosci wiec juz sie nie osmieszaj.

dokladnie do KA-BUM bo psial mi keidts ze moze mi pomagac to napsialem a co sie bvede ;) ale rozprute bylo i stracil wojsko... najgorsze jest to ze pozneij go przejal chyab ego ahahahah!! czyli wykorzysta a pozniej zje
 

DeletedUser

Guest
ale rozdzielamy offa? bo bez sensu jest poslac np jak bedziemy daleko od siebie na 4 grube grac rozdzielonego offa jak to zrobil kropek...
 

DeletedUser178225

Guest
Stawiam na detoxa ega dawno nie widziałem jak gra wiec detox ma mój głos:)
 

DeletedUser

Guest
nie atakujemy na 4 grube Bro.
3 grube maks, nawet jak będą monety.

nie chodzi o monety czy paczki... co za ... chodzi o to ze jak bede mial do ciebie 4 minuty szlachta to pojedynek na 3 grube bedzie trwal w nieskonczonosc...



a co do CoTy to zapraszam o 18:30

--------------------------------------------------------------

pdopbal mi sie glos coty mimo ze nie dazymy sie sympatia to oddal poporstu glos na kogos kto moze wygrac a nie oddam glos bo lubie tego czy tamtego ;) taka parwda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser166918

Guest
nie chodzi o monety czy paczki... co za ... chodzi o to ze jak bede mial do ciebie 4 minuty szlachta to pojedynek na 3 grube bedzie trwal w nieskonczonosc...



a co do CoTy to zapraszam o 18:30

--------------------------------------------------------------

pdopbal mi sie glos coty mimo ze nie dazymy sie sympatia to oddal poporstu glos na kogos kto moze wygrac a nie oddam glos bo lubie tego czy tamtego temu lize dupke.. ;) taka parwda


Głosik na detoxa :p.. Ego dawno nie widziałem więc nie wiem co potrafi ,a detox cos tam umie :D
 

DeletedUser178225

Guest
nie chodzi o monety czy paczki... co za ... chodzi o to ze jak bede mial do ciebie 4 minuty szlachta to pojedynek na 3 grube bedzie trwal w nieskonczonosc...



a co do CoTy to zapraszam o 18:30

--------------------------------------------------------------

pdopbal mi sie glos coty mimo ze nie dazymy sie sympatia to oddal poporstu glos na kogos kto moze wygrac a nie oddam glos bo lubie tego czy tamtego temu lize dupke.. ;) taka parwda

Ta wygrałem a tej niegram bo siorce kompa daje mogłes na ta wbic,nie nie dazymy sie zbytnio.Ale taka prawda dlatego dostałes mój głosik,''Powinienes sie cieszyć'':D
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
mogę grać z Toba na tej od 18:30 nawet.
pojedynek przerwany, jeśli któraś ze stron straci wojsko przez ataki osób trzecich, bądź na kontrach na osoby trzecie. jeśli ktoś przejmie na 3 szlachty(w pierwszej fali ataków),pojedynek nie ważny.

no i...:)
obstawa w szlachcie max 100lk(bez sensu jest rozdzielanie offa)
proponuje limit fejek ograniczony do 0. :)

na nasze wioski mogą iść maksymalnie 3 ataki.
wchodzisz?
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry