Światy 82 i 83 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser30450

Guest
Utrudnienie dla darmiarzy, bo zamiast zrobić konto i wrzucić zasta trzeba 5 dni proxy/tor i łatwiej zlapac^^

Poza tym nie wszyscy startują z ekipą i właśnie ci gracze mają 5 dni na nawiązanie znajomości i znalezienie plemienia żeby wymieniać się zastami. :)
 

DeletedUser176006

Guest
Killuś witaj :)
Markopolo z Doonem skleili NTL, dla Ciebie miejsce się zawsze znajdzie ;)
 

DeletedUser132743

Guest
Mehh, może teraz się uda...

jak ktoś chce, to mogę dołączyć do jakiejś pro ekipy z przyszłością... :)

Pozdrawiam,
Kirito and Asuna
 

DeletedUser137804

Guest
Od kiedy wprowadzili ograniczenie zastępstwa po starcie 5 dni nurtuje mnie jedna rzecz. Czemu to ograniczenie ma służyć czy może ktoś z administracji mi to wytłumaczyć bo na prawdę nie rozumiem ? Według mnie strasznie utrudniacie grę tym co mają szkołę pracę itd.
ja Ci odpowiem ale nie wdając się w szczegóły, to ograniczenie ma na celu niwelowanie nadużyć.
 

DeletedUser172570

Guest
na 83 fajne ekipy
Bussie
Piekło
????
zbiórk
Sangue
KruX
Neu
BUNT
NTL :D
Modni
MaCabr
PSYCH
PiS-ka
rysio z 75 coś robi
pox klei plemie:)

Nie bardzo,większość tych plemion praktycznie co świat startuje,typowi sezonowcy jak coś pójdzie nie tak przerzucą się na inny świat.
 

DeletedUser164283

Guest
siemka ;) wybieram się na 83, debiut na świecie bez farmienia. Są jakieś poradniki na taki świat lub możecie podzielić się swoim doświadczeniem jak się na takim rozwijać?
 

DeletedUser183009

Guest
Z wybieraniem najlepszych plemion poczekajmy do pierwszych wojen. ;)
 

DeletedUser

Guest
Nie bardzo,większość tych plemion praktycznie co świat startuje,typowi sezonowcy jak coś pójdzie nie tak przerzucą się na inny świat.

a ja co świat obserwuje tez te denne posty na temat ów "sezonowców", choć na palcach jednej ręki można policzyć ekipy, które wygrały jakiś świat, a powstały w pierwszym miesiącu gry :) ludzie kończą z różnych powodów - potem fuzje etc, przecież to normalna rzecz, a nie jakieś fatum krótkodystansowców...
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
a ja co świat obserwuje tez te denne posty na temat ów "sezonowców", choć na palcach jednej ręki można policzyć ekipy, które wygrały jakiś świat, a powstały w pierwszym miesiącu gry :) ludzie kończą z różnych powodów - potem fuzje etc, przecież to normalna rzecz, a nie jakieś fatum krótkodystansowców...

Wkoncu ktoś pisze z sensem;))
 

DeletedUser168002

Guest
No sory Ty masz rację bo kretowałeś od początku dla NY będąc w S!P wraz ze swoją drugą psiapsiółą DajeBezRandki tyle że Ty kretowałeś dla NY a on dla ELITE :D

Nie rozumiem takich ludzi jak cb nie wiedzą jak na prawdę było a piszą głupoty;/pff
 

DeletedUser

Guest
No sory Ty masz rację bo kretowałeś od początku dla NY będąc w S!P wraz ze swoją drugą psiapsiółą DajeBezRandki tyle że Ty kretowałeś dla NY a on dla ELITE :D


Odezwało sie niewiniątko:D Już nie pamietasz jak sie straciłeś z BC, a po pewnym czasie było Cie widać na innych kontach wrogiej koalicji?;)
Śmiejesz sie z ludzi, a Twoje zachowanie było szczytem fra...., także zmień Sobie lepiej nick, bo hipokryzja cuchniesz z daleka...
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Odezwało sie niewiniątko:D Już nie pamietasz jak sie straciłeś z BC, a po pewnym czasie było Cie widać na innych kontach wrogiej koalicji?;)
Śmiejesz sie z ludzi, a Twoje zachowanie było szczytem fra...., także zmień Sobie lepiej nick, bo hipokryzja cuchniesz z daleka...
Wybacz, ten komentarz, ale plemie Psychologow uwazalo swoja akademie za warzywka dostarczajace deffa, przynajmiej Ja tak to odczulem, w zwiazku z czym Twoja odpowiedz mnie zadziwia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry