Światy 82 i 83 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser93204

Guest
No nie powiem ustawienia są zacne xd Szkoda, że rycerz jest bez przedmiotów ;/

markopolo19 napisał:
i jakby nie spojrzeć.. NTL to też troche BC :)

Odszczekaj to ...-.-
 

DeletedUser53577

Guest
troche znajomych tam mam więc nie do konca oszustwo ;p

pewnie że wolałabym z BC, jednak BC tam nie startuje z tego co wiem. a donnie przekreśla wszystko :p


z zamiłowania ginekolog - pozdrówcie go ode mnie ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser183009

Guest
Ja czekam na ograniczony farming. :)
Startował ostatnio, a przegapiłem, więc oczekiwania ciąg dalszy. :)

Same ustawienia bardzo ciekawe. :)
 

DeletedUser18304

Guest
1 zmiana na 83 i byłby idealny.

Wsparcie wojskowe: tylko w obrębie plemienia, wojska automatycznie zawracają będąc w innym plemieniu.

Czemu tak rzadko widzimy te ustawienie? Zdaje się, że był jeden taki świat. Czy to nie zadziałało?

Ogólnie bardzo ładne światy.

Tak, to byłoby ciekawe ustawienie. ;)

Mi na ś83 przeszkadzają troszkę milisekundy, ale nie tak bardzo, żebym tam nie zagrał. Fakelimit jest przydatny - nie trzeba się męczyć z fejkami. :D
 

DeletedUser181759

Guest
Mocarna konfiguracja obu światów, wielkie gratulacje dla administracji :) Osobiście skusił mnie 82 świat, wreszcie następca 40 świata.
 

DeletedUser165813

Guest
Bardzo fajne ustawienia. Tak jakby administracja mnie posłuchała i dała ustawienia rodem z 71 świata. Szkoda, że pogram tylko do maja. Widzę PIEKŁO wbiło. Szkoda, że na dłużej nie mogę zostać bo chętnie tego leszcza założyciela bym dojechał, krwiopijce jednego );
 

DeletedUser126727

Guest
Jeżeli na 83 zapewnicie mi dużo Młodych Jędrnych Prosiaczków to może przyznam, że świat wart uwagi:)
 

DeletedUser162290

Guest
Póki co to PIEKŁO godne uwagi, reszta nie widzę, pewnie powbijają jest sporo czasu
 

Messien

Szlachcic
Wynik reakcji
3.312
Trzeba przyznać, 83 jest niemalże perfekcyjny, hańbą byłoby nawet nie lognąć się :)

edit; a ludzie piszący, że ms im przeszkadza..to jest właśnie wisienka na torcie, wreszcie 100ms..na starych światach było 25 :) wyeliminuje to szybko i skutecznie słabeuszy
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
jakiesie nie startuja z tego co mi wiadomo

ale nie mieszajcie mnie z nimi,chociaz propozycje zagrania dostalem od aq

Zwróciłem się do Ciebie, gdyż przyuważyłem Cię w tym temacie. A aqriel coś ostatnio mało na FO wchodzi ;)
No, ale dzięki za rozwiązanie wątpliwości.
 

DeletedUser23926

Guest
Trzeba przyznać, 83 jest niemalże perfekcyjny, hańbą byłoby nawet nie lognąć się :)

edit; a ludzie piszący, że ms im przeszkadza..to jest właśnie wisienka na torcie, wreszcie 100ms..na starych światach było 25 :) wyeliminuje to szybko i skutecznie słabeuszy

milisekundy właśnie promują słabeuszy, którzy potrafią tylko szybko klikać. Bronienie się bez ms jest wiele trudniejsze, za to atak jest sporo prostszy i narzuca to właśnie jedyny słuszny, ofensywny styl gry :)
 

DeletedUser

Guest
A tam 83 jest bardzo dobrym światem... ;) A więc nie mogłem nie startować... Z tego co widze to Piekło I Bunt zapowiadaja sie ciekawie ;)
 

DeletedUser132743

Guest
Jeżeli jakiś BERET startuje na s83 i chciałby pograć ze mną, to zapraszam na priv tutaj na FO, albo na priv s79. :]
 

DeletedUser138730

Guest
Ducka nie licz do tych z BC :D Już go tam nie lubią, a on BC też już nie trawi :p

Btw. Adeq.. Jakiesie startują ?

Haniszka zbiera ekipę, bo Jakiesie jako plemię nie startuje. Szkoda troszkę, no ale cóż nie można mieć wszystkiego :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry