Światy 82 i 83 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser53577

Guest
hahaha BTJF długo wytrzymałeś nie ma co :D.... prawie tak samo jak ja :D

/szukam plemienia na ś83 ^^
 

DeletedUser167001

Guest
No to ładnie :)

ś83 świetny, aczkolwiek mogło by być bez milisekund :D i szkoda, że przedmiotów nie ma, ale...i tak jest świetny :))
 

DeletedUser162365

Guest
Światy bardzo kuszące ale z braku czasu chyba nie odwiedze żadnego ;)


Ale z dobór ustawień + retoryki wielki plus tym razem.
 

DeletedUser181368

Guest
O tak wreszcie jakiś świat dla mnie:) 83 idealny. Ostatnio mi tak pasował 58 ale ten jest jeszcze lepszy:)
 

DeletedUser

Guest
Ja szukam jakieś milej osoby która pomoże mi ogarnąć podstawowe pojęcia o plemionach i może jakieś taktyki. Jak by ktoś był chętny to priv
 

DeletedUser

Guest
83 naprawdę super, chyba tylko z 3 poziomami byłby idealny (i może z koczowniczymi, ale da się przeżyć)
 

DeletedUser176006

Guest
Administracja się spisała, świat 83 taki jaki chciałem, a ustawienia wyborne ;>
Nic tylko czekać na start i lecimy :]
 

DeletedUser33073

Guest
Miałem taką ochotę wystartować na świecie z ograniczonym (ale nie całkowicie wyłączonym) farmieniem, a tu pach! startują dwa zupełnie inne światy :p

Na szczęście świetny ś83 zrekompensuje mi tę "stratę" :)
 

DeletedUser

Guest
1 zmiana na 83 i byłby idealny.

Wsparcie wojskowe: tylko w obrębie plemienia, wojska automatycznie zawracają będąc w innym plemieniu.

Czemu tak rzadko widzimy te ustawienie? Zdaje się, że był jeden taki świat. Czy to nie zadziałało?

Ogólnie bardzo ładne światy.
 

DeletedUser

Guest
Wolisz zagrać z nie znajomymi, niż "z Braćmi" z BC? :D

no cóź.. jak wolisz :p

Loop, podobno ZBT z Voltami mają zamiar ruszyć razem, ale nie wiem czy to prawda; P

Uważasz, że rybka mnie nie zna? :| Kogo macie z BC, bo chyba pod innymi nickami grają. Tylko Duczymina kojarzę.
 

DeletedUser

Guest
Ducka nie licz do tych z BC :D Już go tam nie lubią, a on BC też już nie trawi :p

Btw. Adeq.. Jakiesie startują ?
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.763
Uważasz, że rybka mnie nie zna? :| Kogo macie z BC, bo chyba pod innymi nickami grają. Tylko Duczymina kojarzę.

Ja, damianipolska, Linshej, H E I S E N B E R G, Madame Lord PERSZING, BoTakJestFajnie, z zamiłowania ginekolog, Sak Madik.

bez Duczymina:)

i jeszcze połowa nie wbiła.. a być może będą- Lady Anexis, NiemaLipy i inni :)

i jakby nie spojrzeć.. NTL to też troche BC :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry