Wersja 8.20 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser180722

Guest
Co do aktualizacji to jestem zniesmaczony tym że usunięto skrypty do opisywania ataków i bilansu surowców.
Dla mnie to bezsens. Są to dwa przydatne skrypty które pomagały graczom w grze w dość dużym stopniu.
Nie wiem czemu zostały one usunięte. Może ktoś udzielić tutaj mi odpowiedzi na to pytanie?

Co do innych opcji aktualizacji to pomysł z zarezorwowanymi wioskami w profilu mi się podoba + symulator.
 

DeletedUser

Guest
Dokladnie dlaczego znikaja przydatne skrypty kosztem czegos innego albo plemieona maja isc do przodu albo maja sie cofac a tutaj nie ida do przodu tylko sie cofaja bo jak dla mnie symulator nie jest tak wazny jak skrypt balansu surowcow.Hmm dziwna sprawa.
 

DeletedUser179042

Guest
Skrypty nie działają bo pewnie zmieniło się coś w nazwach albo URL i trzeba czekać aż ktoś mądry przerobi je aby działały. Skrypty nie są produkcji fanów gry a nie obsługi. To fani (piszący skrypty) maja się dostosować do tego co daja nam możliwości gry a nie na odwrót.
 

DeletedUser159480

Guest
Ile jeszcze razy trzeba wałkować to samo.. Innogames NIE ODPOWIADA za skrypty, to brożka GRACZY. Brakuje osób, które chciałyby podzielić się swoimi "narzędziami" do gry lub aktualizacjami do istniejących skryptów, ale to już inna kwestia.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
proponuję na przyszłość, każdą aktualizację najpierw przetestować, czy działają najważniejsze skrypty, jak właśnie opis ataków, sortowanie wsi itp

Proszę testować. Od dawien dawna wiadomo, że aktualizacja (poprzez modyfikację kodu gry) może wpłynąć na działanie zewnętrznych wtyczek do niej, czyli skryptów. I już wielokrotnie zachęcaliśmy do korzystania ze świata Beta, gdzie wszelkie aktualizacje pojawiają się wcześniej (nawet o wiele tygodni) i gdzie można do bólu testować, sprawdzać i modyfikować skrypty. Na długo ZANIM zmiana dotknie "normalne" światy.
 

DeletedUser181220

Guest
Skoro aktualizacja ma korzystnie sprzyjać na rozwój gry to raczej obsługa powinna brać pod uwagę wysiłek graczy , którzy poświęcili wolny czas na budowę skryptów .

Wy dodajecie nowe zabawki do gry psując zabawki graczy , najwyższa pora pomyśleć o łączeniu zabawek ...

Tyle Ciekawych propozycji z ulepszeniem wpływa od graczy , jaka cześć z nich jest realizowana ?

Narzucacie coś nam a my musimy się dostosować ....

Czy kiedykolwiek była robiona ankieta która ma wykluczyć zbędne dodatki z aktualizacji ?

.....
 

DeletedUser161505

Guest
Skoro aktualizacja ma korzystnie sprzyjać na rozwój gry to raczej obsługa powinna brać pod uwagę wysiłek graczy , którzy poświęcili wolny czas na budowę skryptów .
Wy dodajecie nowe zabawki do gry psując zabawki graczy , najwyższa pora pomyśleć o łączeniu zabawek ...

Tyle Ciekawych propozycji z ulepszeniem wpływa od graczy , jaka cześć z nich jest realizowana ?

Narzucacie coś nam a my musimy się dostosować ....

Czy kiedykolwiek była robiona ankieta która ma wykluczyć zbędne dodatki z aktualizacji ?

.....

otóż to ... ;D
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Skoro aktualizacja ma korzystnie sprzyjać na rozwój gry to raczej obsługa powinna brać pod uwagę wysiłek graczy , którzy poświęcili wolny czas na budowę skryptów .

Tłumaczymy to za każdym razem od 5 lat, nie wiem czy jest sens robić to ponownie... stawianie (nieskończonej ilości) dodatków do aplikacji ponad aplikację jest absurdem logicznym. To tak samo jakby ktoś sobie napisał jakąś wtyczkę do Firefoxa i żądał aby Mozilla aktualizując przeglądarkę uwzględniła to, by jego wtyczka dalej działała...

Czy kiedykolwiek była robiona ankieta która ma wykluczyć zbędne dodatki z aktualizacji ?

Ogólnodostępny serwer Beta działa od wielu lat, parokrotnie rozsyłaliśmy zaproszenie do dołączenia do niego. Tam wszystkie aktualizacje są testowane i dyskutowane. I TO jest etap, na którym można podejmować decyzję o zaimplementowaniu danej zmiany na "normalnych" światach lub (co niejednokrotnie się zdarzało) rezygnacji z niej lub odłożenia jej na później, bo wymaga dalszych prac.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Mi tam aktualizacja się nie podoba jak zwykle mam sporo dodatków z których w życiu nie skorzystam za to straciłam wiele skryptów których nie odzyskam bo nie potrafię przerobić. Nie wiem po co te aktualizacje wcale nie ułatwiają gry tylko ją utrudniają. Nowych graczy za wiele to nie ma za to starych jest coraz mniej.
 

DeletedUser181220

Guest
Skoro ktoś gra od kilku lat na jednym świecie , to mam szukać śmiesznego serwera beta aby bawić się w pierdoły .. Również nazwę to absurdem ...

Dodajecie śmieszne funkcję ...

Podpisanie jednostek na placu ; piechota , kawaleria itp .... po co ??? Skoro klikając na jednostkę mam jej cały wyczerpujący opis .. zero logiki w tym ..


Przypomnę !!!! Gra jest osadzona w średniowieczu ( Starożytność) ..... Gra mija już renesans i barok , zaraz wejdzie na 21 wiek ...

Najwyższa pora brać pod uwagę zdanie graczy ...

Skoro ludzie nie chcą czegoś to po co pchać im na siłę coś ....

Aktualizację powinny być bardziej w kierunku Starożytności tak jak na początku ... Prostka wciągająca gra .


Mój kierunek nie polega na krytyce lecz na informacji ...

Zacznijcie wprowadzać w końcu nasze pomysłu które wy będziecie tylko przybijać ..
 

DeletedUser18304

Guest
Ostatnio, kiedy był restart bety, nie można było się zarejestrować, bo niby zabrakło miejsc...
 

DeletedUser181220

Guest
Ale niektórzy ludzie nie mają czasu na inne światy , jak do wysłania mają 3k offów na liczniku 10k ataków i siedzenie praktycznie cały czas i łapanie grubasów ...

Przez jedną małą aktualizację , która była bezsensowna masa skryptów nie działa ...

Kolejna sprawa , gdzie jest edycja grup ??? Wprowadzać coś aby zabierać ?? To co potrzebne to wy zabieracie ...

Teraz aby zmienić nazwę grupy trzeba ją całkowicie skasować ...
 

DeletedUser18304

Guest
Miejmy nadzieję, że to tylko jakiś błąd, który szybko zostanie naprawiony. Tak, jak przy okazji jakiejś aktualizacji zniknęło zliczanie w odznaczeniach np. śmierci bohatera - ile ogólnie padło na wsparciu itd.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Przez jedną małą aktualizację , która była bezsensowna masa skryptów nie działa ...
Ponieważ zignorowałeś logiczną i konkretną odpowiedź Kmica na Twoją wątpliwość przedstawioną wcześniej, to być może prostsza wersja będzie bardziej czytelna:

Będzie jeszcze wiele małych aktualizacji, które będą "psuły skrypty". Powiem więcej (po raz 95734601 ;]), że skrypty to nie jest nasz produkt, więc nie będziemy pod nie tworzyć gry. To coś w stylu łatek, "modów" stworzonych przez naszych Użytkowników. Są ona dodatkiem do zasadniczego produktu, którym jest gra. Jest więc naturalne, że to skrypty muszą dostosować się do gry (jeśli mają działać), nie odwrotnie.
Utrzymywanie wstecznej kompatybilności z popularnymi skryptami nie jest i nie będzie zadaniem programistów gry. Gra rozwijać się musi niestety bez oglądania się na ten element, aby jej rozwój nie był hamowany (czy to się komuś podoba czy nie).

A jeżeli komuś nie działają skrypty, to ma trzy opcje:

1. Naprawić skrypt.
2. Poprosić kogoś kto umie lub autora o poprawkę.
3. Przestać używać skryptu.


I proszę... Niech na tym oczywistym komunikacie zakończy się temat zepsutych skryptów.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser183009

Guest
Nie ukrywam, że zaskoczyły mnie pewne zmiany.
1. Filtrowanie ofert na rynku - z przyzwyczajenia już chciałem rozwijać listę, a tutaj... listy nie ma.
2. Nagłówki nad jednostkami w placu - też dość dziwne, trzeba się będzie przyzwyczaić.
 

DeletedUser181220

Guest
W zakładce "Grupy"?

Edycja nie Polega na skasowaniu i stworzeniu nowej ...

Zmiana nazwy grupy ??? Nie ma ....

--------------------------------------------------------------

Ponieważ zignorowałeś logiczną i konkretną odpowiedź Kmica na Twoją wątpliwość przedstawioną wcześniej, to być może prostsza wersja będzie bardziej czytelna:

Będzie jeszcze wiele małych aktualizacji, które będą "psuły skrypty". Powiem więcej (po raz 95734601 ;]), że skrypty to nie jest nasz produkt, więc nie będziemy pod nie tworzyć gry. To coś w stylu łatek, "modów" stworzonych przez naszych Użytkowników. Są ona dodatkiem do zasadniczego produktu, którym jest gra. Jest więc naturalne, że to skrypty muszą dostosować się do gry (jeśli mają działać), nie odwrotnie.
Utrzymywanie wstecznej kompatybilności z popularnymi skryptami nie jest i nie będzie zadaniem programistów gry. Gra rozwijać się musi niestety bez oglądania się na ten element, aby jej rozwój nie był hamowany (czy to się komuś podoba czy nie).

A jeżeli komuś nie działają skrypty, to ma trzy opcje:

1. Naprawić skrypt.
2. Poprosić kogoś kto umie lub autora o poprawkę.
3. Przestać używać skryptu.


I proszę... Niech na tym oczywistym komunikacie zakończy się temat zepsutych skryptów.


Zgoda , skrypty to nie wasz produkt ,,bla bla bla,, zacznijmy od tego iż gra ma służyć nam a nie operatorom .

Powiadasz gra ma się rozwijać , skoro ma się rozwijać to dajcie społeczności oddawać głos na coś co chcecie wprowadzić .

Ile razy była ankieta pod kątem aktualizacji ? Mniej niż zero ? ....

Kto rzuca pomysły na aktualizację ? ?

Kto powinien je rzucać , jak nie ludzie którzy grają ...

Może wam się wydaje dodanie bajeru za pomocne , lecz tak naprawdę jest to bezsensowny dodatek , który tak naprawdę przeszkadza ..



Ps . Dodam że nie zignorowałem niczego , treść zawarta w poście zawierała informację , rozumiem co napisał .

Wiele razy czytałem że to nie wy za to odpowiadacie .
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
1pasyw1 napisał:
Powiadasz gra ma się rozwijać , skoro ma się rozwijać to dajcie społeczności oddawać głos na coś co chcecie wprowadzić .
Celowo (chyba) ignorujesz także kolejną odpowiedź Kmica, który na to także już odpowiedział :). Zacytuję:
kmic napisał:
Ogólnodostępny serwer Beta działa od wielu lat, parokrotnie rozsyłaliśmy zaproszenie do dołączenia do niego. Tam wszystkie aktualizacje są testowane i dyskutowane. I TO jest etap, na którym można podejmować decyzję o zaimplementowaniu danej zmiany na "normalnych" światach lub (co niejednokrotnie się zdarzało) rezygnacji z niej lub odłożenia jej na później, bo wymaga dalszych prac.
 

Ilikebigbutts

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
847
Ponieważ zignorowałeś logiczną i konkretną odpowiedź Kmica na Twoją wątpliwość przedstawioną wcześniej, to być może prostsza wersja będzie bardziej czytelna:

Będzie jeszcze wiele małych aktualizacji, które będą "psuły skrypty". Powiem więcej (po raz 95734601 ;]), że skrypty to nie jest nasz produkt, więc nie będziemy pod nie tworzyć gry. To coś w stylu łatek, "modów" stworzonych przez naszych Użytkowników. Są ona dodatkiem do zasadniczego produktu, którym jest gra. Jest więc naturalne, że to skrypty muszą dostosować się do gry (jeśli mają działać), nie odwrotnie.
Utrzymywanie wstecznej kompatybilności z popularnymi skryptami nie jest i nie będzie zadaniem programistów gry. Gra rozwijać się musi niestety bez oglądania się na ten element, aby jej rozwój nie był hamowany (czy to się komuś podoba czy nie).

A jeżeli komuś nie działają skrypty, to ma trzy opcje:

1. Naprawić skrypt.
2. Poprosić kogoś kto umie lub autora o poprawkę.
3. Przestać używać skryptu.


I proszę... Niech na tym oczywistym komunikacie zakończy się temat zepsutych skryptów.

To może zamiast wprowadzać takie mało komu potrzebne rzeczy inno powinno dodać niektóre skrpty jako "swój produkt" tak jak to było np z asystentem farmienia. Bo są dużo bardziej potrzebne i wnoszą dużo więcej do gry niż jakaś tam ikonka gdzieś tam...
 
Status
Zamknięty.
Do góry