Dwóch Graczy jednocześnie na Koncie- Co-Plaing

Czy jesteś za Grą 2 graczy jednocześnie na koncie?

  • TAK

    Głosy: 35 43,8%
  • NIE

    Głosy: 45 56,3%

  • W sumie głosujących
    80
Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
551
Witam.
Skoro już Jest dozwolona opcja Grania Co-Plaing to powinno być dozwolone logowanie jednocześnie 2 graczy w tym samym czasie.
Jest to teraz możliwe tylko jak ktoś siedzi na stacjonarnym a druga osoba na mobilnym (Wersja Beta).
Mogłoby to wyglądać tak że Drugi gracz jako cop mógłby pisać na forum i pw to pod inną nazwą by się to wyświetlało.

Co Wy na to?

Pozdrawiam
Hitsugaya22
 

DeletedUser75292

Guest
Dla mnie to powinno być to w ogóle wyeleminowane w myśl zasady 1konto=1gracz.
 
Wynik reakcji
551
Nie rozmawiamy tutaj o Co-playing dobry czy zły tylko jak już jest taka możliwość to powinna być możliwość jednoczesnej gry na koncie:p
 

DeletedUser75292

Guest
Skoro nie zgadzam się na coplyaing, to domyśl się czy zgadzam sie na kolejne poprawki do tego.
 

DeletedUser68767

Guest
To jest dobry pomysł ,ale nie wyobrażam sobie sytuacji ,gdy na raz z jednej wioski 2-och wysyła wojsko. To się chyba nie da połączyć , raczej nie wejdzie w życie.
 
Wynik reakcji
551
To jest dobry pomysł ,ale nie wyobrażam sobie sytuacji ,gdy na raz z jednej wioski 2-och wysyła wojsko. To się chyba nie da połączyć , raczej nie wejdzie w życie.
Ale już był Sid i się ogarniało. Chcesz atak wysłać to się wtedy dogadujesz żeby ten drugi nie ingerował.
Wejdź na Fonie na plemiona beta i na stacjonarnym druga osoba i siedzicie razem i tym bardziej można namieszać bo Cię wtedy nie wyloguje... Przypadkiem doszliśmy do tego że się da.
A jeżeli Będzie opcja konta podzielona że można we dwoje grać tak jakby sub konto dla Copika z Opcją np blokowania czynności podczas ataków to wtedy będzie wszystko współgrało. Na Sidzie jakoś graliśmy kiedyś pamiętacie?

PS a mój Szaringan na Wyższy lvl wskoczył:p
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
A sid to chyba nie było coś legalnego:D

Według mnie co playing to jest fajna rzecz nie oszukujmy się plemiona to pożeracz czasu dzięki co plaingowi można go zaoszczędzić więc jak dla mnie wszystkie zmiany na lepsze dotyczące co plaingu są jak najlepszym pomysłem.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser138730

Guest
Oj tam czepiasz się, ważne że można się logować było ;P. Nie wiem jak mogliście tak łamać przepisy ^^, wstydźcie się :D
To dobre, Kakash jak nie palisz to możesz pomyśleć sensownie :p, pomysł jak najbardziej okej, wiele by to ułatwiało, a czy to miałoby sens przy wysyłaniu ataków, no pewnie że tak nikt nie jest ułomny i idzie się z druga osobą dogadać, podzielić obowiązki ;P
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Mam lepszy pomysł - zakazać coplayingu, przecież w większości gier tego nie ma, a takie osoby dostają bany, często pernamentne grające w 2 na jednym koncie ale plemiona sobie w kulki lecą i tylko na kasę....
 

DeletedUser167039

Guest
OMG przecież plemiona nie mogę dać zawsze 1 i tej samej sesji, bo wtedy najprostszym skryptem mógłby każdy wbić na jakie konto chce...
Czyli jak?
Przy logowaniu jest losowana 32 znakowa sesja, jest ona zapisywana w bazie danych plemion dla użytkownika X, później przekierowuje na sub-domenę na. pl1.plemiona.pl i tam sprawdzają czy sesja istnieje, czyja ona jest i podaje ID gracza a później loguje.

Gdyby dać niezmienną sesją, czyli logowanie X graczy na 1 konto to była by to masakra, gdyby raz ktoś się zalogował na publicznym komputerze to ktoś mógłby spokojnie przechwycić sesją i logować się kiedy by mu się to podobało.


Wytłumaczyłem bardzo prosto, jestem na NIE ponieważ były by problemy z kontami i to duży.
Kto uwierzy że 31 marca kończę 13 lat?
 
Status
Zamknięty.
Do góry