rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
ale nudna runda
kurna prędkosć 300 to za mało aby coś pograć ciekawego, jeszcze farmy czyste a latać na 15 pól to nie wiadomo ile czasu
 

DeletedUser

Guest
ale runda:D atakowało z 15 graczy masakra jakaś dzięki fabiasco za dostarczenie rozrywki lubię jak takie noobki jak Ty starają się mi przeszkodzić a nie robią nic innego jak bezmyślnie tracą swój czas:) klin z cofki wbity idealnie juz na 2-go grubego chyba pierwszy raz mi sie to przytrafiło ^^ kontra tez z farta bo na wyczucie:p
Pozdrawiam :)

To za kłamstwa '' gram deff + lk " , a po za tym na nocnej mnie cisłeś bo już wiem chyba kto z tej strony , a wtedy to mi nerwy puściły więc się mszcze :>
 

DeletedUser

Guest
ahahha zlamalem sojka z malym lamuskiem heheheh:p bo juz szedlem i posalem na niego karety i chyab zadnej wiochy nie podbilem bo bronil defem lub nie zbilo popa hehhe pozneij wyrywkowo klinowalem jak slal na mnei karety hahhaha:D ja 7 wioch on 15 i mowi ze mnie zjechal ile klinow i kontr dostales malolaick>??? :D bnahbahahabhaba
 

DeletedUser

Guest
Ceiter ty wiesz gdzie jest twoje miejsce i siedź cicho , to że umiesz nasyłać to rozumiem ale się niema czym chwalić :> Zeskanowałem Cię raz na rundzie , miałeś 1300/500 deffa przy czym ja miałem 1600/1000 więc nie wiem czym się tu chwalisz , to że nie umiem kontrować to twoje brednie jakie Ci mamusia nagadała ;)
 

DeletedUser

Guest
A to że ty ciśniesz tekstami typu śmierdzisz to nie zmienia faktu , że to według mnie jest zerwanie sojuszu :>
 

Deleted User - 7388697

Guest
A to że ty ciśniesz tekstami typu śmierdzisz to nie zmienia faktu , że to według mnie jest zerwanie sojuszu :>

śmierdzisz!

I co teraz? Znajdziesz mnie i pobijesz?
Wielkie mi zerwanie sojuszu :D Na sp dalej to samo, wszyscy bez honoru, jedynie topka sie liczy. Maniaki... Dzieci bez kręgosłupa moralnego
 

DeletedUser162819

Guest
śmierdzisz!

I co teraz? Znajdziesz mnie i pobijesz?
Wielkie mi zerwanie sojuszu :D Na sp dalej to samo, wszyscy bez honoru, jedynie topka sie liczy. Maniaki... Dzieci bez kręgosłupa moralnego

Nic się nie zmieniło. Nawet jak dam kolejną szanse komuś z sojuszem ,to prawie zawsze ją marnują...
Kilka osób normalnych jest.


//Jeżeli ktoś planował grać coś teraz ,to się nastawcie,że nasz mecz zostanie szybko zakończony i o 19:30 nawet następna runda może wystartuje jak Drubens da...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.791
Ceiter ty wiesz gdzie jest twoje miejsce i siedź cicho , to że umiesz nasyłać to rozumiem ale się niema czym chwalić :> Zeskanowałem Cię raz na rundzie , miałeś 1300/500 deffa przy czym ja miałem 1600/1000 więc nie wiem czym się tu chwalisz , to że nie umiem kontrować to twoje brednie jakie Ci mamusia nagadała ;)

Chodzi CI o wczoraj ? wbilem 4fun i przez 30 min tracilem lk bo nikt nawet nie mial deffa zeby mi lekka padla, widzialem skana co jajczo mial na profilu, kto tu sobie dodaje ten dodaje. A co bylo na ts jak Danielek wyslal na Ciebie ? kontra na 4 s :) Pogratulowac.
 

DeletedUser171533

Guest
Wyczuwam mase deffa lk i katasy na rundzie dodatkowo speed surki powiększony :)
 

DeletedUser162819

Guest
Dobrze,że w ogóle był,bo na początku poddali walkowerem mecz ale udało się namówić żeby wbili jednak :)

Fajna gra,czekam na kolejną runde.
 
Wynik reakcji
6
A ja wyczuwam to co drubens robi zawsze z rundka po mistrzostwach, czyli zmiane godzin.

Szkoda tylko ze juz cały 4funny podbite a next runda dopiero o 21

Na poprzednich zaczynala sie 10 min po zakonczeniu mistrzostw:)
 

DeletedUser171533

Guest
Dobrze,że w ogóle był,bo na początku poddali walkowerem mecz ale udało się namówić żeby wbili jednak :)

Fajna gra,czekam na kolejną runde.

Opór jakiś był? Polak widzę że deffem chyba grał chodź mogę się mylić co nie zmienia faktu że jestem zaskoczony xD
 
Do góry