Jak grać na SP ?

  • Rozpoczynający wątek SoZna
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser153746

Guest
Na szybkich to trzeba grać szybko jak sama nazwa wskazuję. Jak grasz wolno to przegrywasz i tyle teorii reszta w praktyce wychodzi.
 

DeletedUser68767

Guest
Ja zacząłem grywać 4 tygodnie temu. I dopiero teraz w małym stopniu liczę się w grze. Ale dużo mi brakuje do elity.
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
171
Ja bym chciał kiedyś zagrać rundkę, gdzie nikt nie miałby żadnych skryptów... ale to chyba nierealne ;p
 

DeletedUser

Guest
Hehe , ale pompa z tymi skryptami :D

Powiem tak - to jest tak jak z synchro :0 Jak nie wiedziano jak je puszczać to jak ktoś wbił w 100 ms to uważano zapewne iż ma skrypt
Teraz jest podobnie - nie wiem o jakie '' skrypty '' wam dokładnie chodzi , ale wszystko da się zrobić :)

A tak w ogóle to trzeba mieć szybki internet , komputer,myszke , wysoką czułość , ogarnięcie na pamięć przycisków ( tak , że wchodzimy np. w koszary i już ok. 200 ms mamy mysz w pobliżu rekrutacji . Jednak dogadanie się z okolicą , brak akcji militarnych do etapu karety , zrobienie dużego offa ( 4k topa 3k lk 350 taranów + ) i wybicie monet na 5 grubego . Pójść na potencjalnych wrogów i tak cały czas ,Z mieć w ASIE na '' B '' ustawienie całego offa ( 2 karta ) a w 1 sobie normalnie grać , widzimy atak klikamy 'T' ( przesunięcie karty ) , F5 ( ja takie mam na odświeżenie strony ) i kliknąć to B :) . Ucieczka w 1-2sek max :)
Gorzej jest , jak farmimy dużo barb ( ok. 100 ) i musimy wszystko klikać . Wtedy mamy +/- 3 ataki na sek przy zręcznym klikaniu , czyli 33 sekundy . Warto co 10 ataków odświeżyć strone i zobaczyć czy coś leci , to zależy od zagrożenia .
Więcej nie mówie , bo to trzeba samemu załapać ;0
 

DeletedUser177745

Guest
Hehe , ale pompa z tymi skryptami :D

Powiem tak - to jest tak jak z synchro :0 Jak nie wiedziano jak je puszczać to jak ktoś wbił w 100 ms to uważano zapewne iż ma skrypt
Teraz jest podobnie - nie wiem o jakie '' skrypty '' wam dokładnie chodzi , ale wszystko da się zrobić :)

A tak w ogóle to trzeba mieć szybki internet , komputer,myszke , wysoką czułość , ogarnięcie na pamięć przycisków ( tak , że wchodzimy np. w koszary i już ok. 200 ms mamy mysz w pobliżu rekrutacji . Jednak dogadanie się z okolicą , brak akcji militarnych do etapu karety , zrobienie dużego offa ( 4k topa 3k lk 350 taranów + ) i wybicie monet na 5 grubego . Pójść na potencjalnych wrogów i tak cały czas ,Z mieć w ASIE na '' B '' ustawienie całego offa ( 2 karta ) a w 1 sobie normalnie grać , widzimy atak klikamy 'T' ( przesunięcie karty ) , F5 ( ja takie mam na odświeżenie strony ) i kliknąć to B :) . Ucieczka w 1-2sek max :)
Gorzej jest , jak farmimy dużo barb ( ok. 100 ) i musimy wszystko klikać . Wtedy mamy +/- 3 ataki na sek przy zręcznym klikaniu , czyli 33 sekundy . Warto co 10 ataków odświeżyć strone i zobaczyć czy coś leci , to zależy od zagrożenia .
Więcej nie mówie , bo to trzeba samemu załapać ;0

Uwielbiam jak się dzieci biorą za pisanie postów na forum. Skróty do wysyłania synchra co 50ms są również skryptem, ale dozwolonym.
 

DeletedUser

Guest
po co ci skrypty... Konto premium + Asystencik Farmerka + mózg na normalnym poziomie... najlepszy skrypt którego używam
 

DeletedUser

Guest
byc może ale wystarcza mi by was ejchać na każdym sp na jakim się pojawie heheh
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.028
Jaka podjarka..dawno takiego dzieciaka jak ten cały detox nie widziałem..wszędzie jego posty jaki to on świetny..pewnie leszcze jakich mało..;)
 

DeletedUser169458

Guest
Nie ma taktyki na sp. Przecież to bez sensu jest , pytanie o taktyki... ;x
 
Do góry