rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser162325

Guest
Ta dzisiejsza rundka od 10:30 do 16:30 porażka, prędkosc jednostek 0 i jeszcze wyłączyli serwer przed godziną 15....
 

DeletedUser162819

Guest
Pełno bugów ogólnie na sp jest jak tak wczoraj patrzyłem.
Nawet jak chce zagrać coś,to ciężko jest ;/



//Teraz to samo. Tylko premka się marnuje...
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.029
Step a wy gracie swój pojedynek czy rywal niezbyt chętny do rozegrania?

JBLmaxx może wiecie kto? Ładnie ogarania grę może by tak go do repki wziać?

Pedro, jak najbardziej jestesmy ZA rozegraniem rundy:) Super zabawa..ja z ekipą malutko gramy na
SP bardziej na wolnych klikamy, ale akurat doszliśmy dalej to warto i przydałoby zagrać chociaż:) nie wazne jak wyjdzie nam ta runda ale damy z siebie wszystko.

Termin już załatwiony, i tylko czekać do piatku wieczora :)

Pozdrawiam
 

DeletedUser178225

Guest
Pedro i wszyscy z którymi mamy grac pojedynek w sobote sie nie odbedzie w nastepnym tylkodniu prawdopodobnie bede juz mógł zagrać.
Ruter mi padł i oddałem go do naprawy:)
 

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
74
gardzę wami , tymi co nie potrafią grać 1on1 tylko w kilku atakują , ta gra schodzi na psy przez was , gdzie się podziały te czasy gdzie każdy grał na własną rękę a nie w dziesięciu atakując jeden cel
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser171672

Guest
ścierwojady gardzę wami , tymi co nie potrafią grać 1on1 tylko w kilku atakują , ta gra schodzi na psy przez was , gdzie się podziały te czasy gdzie każdy grał na własną rękę a nie w dziesięciu atakując jeden cel

Nie wierzę ;D Mówi to gość, który pisał do wszystkich żeby zjechali top1 (czyt. mnie). Jeden gracz przesłał mi wiadomość jak mu wysyłałeś ;D Zresztą to nie nowość, że na sp w 10 atakują.. Po prostu graj deff i lk to będziesz mógł lamusów kontrować lub oni będą się rozbijać na twiom deffie :p
 

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
74
jeżeli tak pisałem to dlatego że miałeś przewagę optyczną i znana jest zasada bij mistrza , ale kiedy na początku rundy zaczynają cię najeżdżać w pięciu to chyba się kupy nie trzyma ... jest różnica na 10 min przed koncem rundy sprawdzić umiejętności wygrywającego rundę czy jest wart swojej pozycji a walić na oślep grupowo na początku rundy , po za tym kiedy ja grałem w szybkie to ty jeszcze nie wiedziałeś z czym to się je
 

DeletedUser171672

Guest
jeżeli tak pisałem to dlatego że miałeś przewagę optyczną i znana jest zasada bij mistrza , ale kiedy na początku rundy zaczynają cię najeżdżać w pięciu to chyba się kupy nie trzyma ... jest różnica na 10 min przed koncem rundy sprawdzić umiejętności wygrywającego rundę czy jest wart swojej pozycji a walić na oślep grupowo na początku rundy , po za tym kiedy ja grałem w szybkie to ty jeszcze nie wiedziałeś z czym to się je

No ludzie nie potrafią wygrać szybkich bez nasyłania graczy :) Teraz to nie warto nawet offem grać, bo ci po ochronie walą lk, a jak skontrujesz to nadziejesz sie na piki. Dlatego też najlepiej grać deff i lk :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
74
wiecie czym się różni meff od zwykłego gracza ? tym że jak kiedyś pod koniec rundy mef prowadził i zacznąłem wołać ludzi na niego aby każdy go atakować zaczął na 5min przed końcem to połowę skontrował a drugą połowę przejął i jak to miał w tradycji , wygrał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Stepchild ty farcie ;D Podbiłeś wioskę 10 sekund przed końcem , ciesz się że była świeżo podbita i nie było tam deffa :> ( jednak i tak szacun za pomysł ) ;p
 

DeletedUser162819

Guest
Czy ja wiem czy farcie ;p
Cały czas jakieś ataki miałem,a sam offik był,więc ciężko się potem goniło,więc musiałem wziąć wioseczke od Ciebie.
Fajnie się ścigało :)

Co do tych pojazdów typowych na repke tutaj,
to miałem koło siebie dwóch graczy którzy założyli plemiona Srepka. Oboje skończyli oczywiście bez wiosek.
Jak ktoś tak na nas najeżdża,to niech chociaż coś w grze pokazuje .

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
No na farcie , bo ta wioska była czysto przejęta ;p Ja miałem same fulle praktycznie , tzn. ok. 8 full deffów i 2 full offy ( bo potraciłem na moralach , jak wchodzi noob 12k robi full deffa i wjeżdza na wioski katasami , a nie było szans każdej obstawić ;> Potem go jakoś ubiłem ) .
Czekać na rundę BEZ morali :>
 

DeletedUser171533

Guest
Czy ja wiem czy farcie ;p
Cały czas jakieś ataki miałem,a sam offik był,więc ciężko się potem goniło,więc musiałem wziąć wioseczke od Ciebie.
Fajnie się ścigało :)

Co do tych pojazdów typowych na repke tutaj,
to miałem koło siebie dwóch graczy którzy założyli plemiona Srepka. Oboje skończyli oczywiście bez wiosek.
Jak ktoś tak na nas najeżdża,to niech chociaż coś w grze pokazuje .

Pozdrawiam

Ty zawsze grasz na farcie ^^
Cie dawno nie widziałem na sp:p
 

DeletedUser178225

Guest
Kurek nie nie gramy pojedynku w sobote w nastepnym tygodniu cos takiego.
 

DeletedUser175543

Guest
TO JEST BOJUWKA!!!
Same koxy tam byly keymil, coma, villus, kurek i oczywiscie balonik jak kogos pominolem to sory byl jeszcze cristoforo konrad jaki itp

Chociaż ktoś o mnie pamięta , dzięki mistrzu jak będzie trzeba to i ja 1/2 rundy pyknę ^,^
 

DeletedUser171533

Guest
ale runda:D atakowało z 15 graczy masakra jakaś dzięki fabiasco za dostarczenie rozrywki lubię jak takie noobki jak Ty starają się mi przeszkodzić a nie robią nic innego jak bezmyślnie tracą swój czas:) klin z cofki wbity idealnie juz na 2-go grubego chyba pierwszy raz mi sie to przytrafiło ^^ kontra tez z farta bo na wyczucie:p
Pozdrawiam :)
 
Do góry