Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser153746
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser68767

Guest
Nie uwzględniłeś dyskwalifikacji. Poczekajmy na wyniki oficjalne ,które jak wiecie miały ,być wczoraj.
 

DeletedUser162819

Guest
Skoro czeski to już policzył nawet,to oficjalne wyniki tym bardziej powinny już być...
 

DeletedUser159354

Guest
ja to obliczyłem w pierwszy dzień dodałem również pkt za topke pierwszych 5ciu graczy i wyniki przedstawiają się następująco

Noname 41pkt -1 miejsce
Co Ty? 41pkt - 2 miejsce
30 40pkt - 3 miejsce
xyz 35pkt - 4miejsce
SPT 34pkt - 5 miejsce
VCKL 31pkt - 6 miejsce
Sap 27pkt - 7 miejsce
PJTx 21pkt - 8 miejsce
Spam!! 20pkt - 9 miejsce
Deff 19pkt - 10 miejsce
Gorlic 19pkt - 11 miejsce
placki 17pkt - 12 miejsce
Furia 17pkt - 13 miejsce
66 17pkt - 14 miejsce



pozostały drużyny nie znalazły się na mojej liście , dlatego że brały udział tylko w jednym z meczów bądź też nie miały pełnego składu co się wiąże z dyskwalifikacją , tam gdzie drużyny mają podobną ilość pkt miejsca powinny być jednakowe , nie wiem jak to admin oceni . Liczyłem to dwa razy raczej się nie mogłem pomylić , ale nigdy nic nie wiadomo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser153359

Guest
ja to obliczyłem w pierwszy dzień dodałem również pkt za topke pierwszych 5ciu graczy i wyniki przedstawiają się następująco

Noname 41pkt -1 miejsce
Co Ty? 41pkt - 2 miejsce
30 40pkt - 3 miejsce
xyz 35pkt - 4miejsce
SPT 34pkt - 5 miejsce
VCKL 31pkt - 6 miejsce
Sap 27pkt - 7 miejsce
PJTx 21pkt - 8 miejsce
Spam!! 20pkt - 9 miejsce
Deff 19pkt - 10 miejsce
Gorlic 19pkt - 11 miejsce
placki 17pkt - 12 miejsce
Furia 17pkt - 13 miejsce
66 17pkt - 14 miejsce



pozostały drużyny nie znalazły się na mojej liście , dlatego że brały udział tylko w jednym z meczów bądź też nie miały pełnego składu co się wiąże z dyskwalifikacją , tam gdzie drużyny mają podobną ilość pkt miejsca powinny być jednakowe , nie wiem jak to admin oceni . Liczyłem to dwa razy raczej się nie mogłem pomylić , ale nigdy nic nie wiadomo

Czytanie ze zrozumieniem sie klania, aby druzyna mogla byc brana pod uwage w klasyfikacji starczy ze beda obecne jej 2 CZLONKOW nikt nie kazal wbijac cala 5 na runde ;) Czyli z tego co wiem plemie Meff sie dostalo :> Czeski podal to tak jak nalezy ebz odjecia druzyn zdyskfalifikowanych czyli np 3O
 

DeletedUser170024

Guest
A oficjalne wyniki kiedy będą ?
W ten weekend wogóle będą ćwierćfinały ? Bo organizatorzy chyba wolne mają.
 

DeletedUser68767

Guest
Aktualnie trwają prace sprawdzające zgodność drużyn z zgłoszeniami.
 

DeletedUser153359

Guest
Gratulacje za zoorganizowanie turnieju :) 0 trzymania sie zasad, 0 obserwacji trwajacej rundy i mamy teraz efekty :)
 

DeletedUser68767

Guest
Nie narzekajcie już .Choć nie ukrywam ,że mogło być to lepiej zorganizowane. (kod przypisujący od razu do plemienia )
 

DeletedUser159354

Guest
ja tam nie narzekam :) cieszę się że pograłem coś , a jeżeli ktoś narzeka że lagi mu sprawiły szkody , to trochę przesadza bo w końcu każdego wyrzuciło z serwera i wszyscy równo zostali poszkodowani , także czekajmy
 

DeletedUser178225

Guest
Skoro było hasło to dla kazdej drużyny powino byc inne,jesli by komus dali wiadomo by było z czyjej druzyny.
 

DeletedUser181368

Guest
Też mi się tak wydaje. Albo unikalne dla każdego gracza. I inne na każdą rundę.
 

DeletedUser153746

Guest
Gratulacje za zoorganizowanie turnieju :) 0 trzymania sie zasad, 0 obserwacji trwajacej rundy i mamy teraz efekty :)

Spokojnie za 25 minut bedą ustawienia sobotniej rundy i skład no bo miało być co weekend

ja tam nie narzekam :) cieszę się że pograłem coś , a jeżeli ktoś narzeka że lagi mu sprawiły szkody , to trochę przesadza bo w końcu każdego wyrzuciło z serwera i wszyscy równo zostali poszkodowani , także czekajmy

Ale nie każdy miał mieczyki w rogu w czasie lagowania... Także zajebiście uczciwe eliminację. Sorry ale rozumiem laga sekundowego a nie 10s także może noobki sie niech nie odzywają skoto i tak w deffa im ktoś się wbił bo takich grajków do n-tej na pl.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
wyników do końca tygodnia można się spodziewać

Tak mi Drubens napisał więc chyba jeszcze nie jest pewne czy to koniec czy jak więc step jeśli masz takie informacje to potwierdź jakąś wiadomością od kogoś prowadzącego ten turniej.
 

DeletedUser136373

Guest

Jutro do północy umieścimy podsumowanie.




Podziwiam... Długo trwa u Was te "jutro" bo post napisany 09.02.2014 a dziś jest już 14.02.2014, za lekko ponad godzinę będzie to 15.02.2014 a wyników NI MA!!!

Wielka żenada ten turniej, nawet wyników nie potrafią podać :)
 

DeletedUser180091

Guest
Do dalszej rundy przechodzą:

1.CoTy?
2.30
3.noname
4.VCKL
5.SPT
6.SAP
7.XYZZ
8.DEfT
9.66. ----------
10.WiN! ----------
11.PLACKI
12.FIGHT ------------
13.GORLIC
14.SPAM!!
15.PJT x
16.FURIA!


To są jakieś jaja :> 30 grali chyba w 7 a i tak zagrają :>
Repka nie zagra... A szkoda... ;/

PS. Tyle czekać by nie zobaczyć poprawnych wyników :< noname - 45pkt; 30 - 44pkt; ale i tak wyżej mimo, że powinni dzielić im na 2 ten rezultat bo mieli praktycznie 2 teamy:>
 
Status
Zamknięty.
Do góry