Wersja 8.19 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser142529

Guest
Nic specjalnego, ani przełomowego ;p
Doczekamy się wersji 9.0? :)
 

DeletedUser68767

Guest
Inwentarz , kolejne wyciągnięcie od graczy kasy ..
 

DeletedUser168939

Guest
Po za inwentarzem jak dla mnie same pomocne nowości :)
 

DeletedUser

Guest
Na chwilę obecną w inwentarzu znajdować się będą rozmaite funkcje premium (które będzie można przekazać innym graczom), a także bonusy zdobyte w czasie rozmaitych wydarzeń specjalnych
Kolejny bonusy. Ciekawe czy będą też na zwykłych (czytaj starodawnych) światach
 

Messien

Szlachcic
Wynik reakcji
3.145
niektóre zmiany bardzo fajne, niektóre wymuszone ale ogółem na +, choć z tym inwentarzem i rycerzem to strach się bać, dojdą pewnie kolejne funkcje premium związane z ryckiem..:)
 

DeletedUser68767

Guest
Do menu "Profil" dodana pozycja Inwentarz, w której przechowywane będą rozmaite elementy (zwane zasobami). W ramach przywitania się z tą funkcją będziecie mogli znaleźć tam małą niespodziankę!
Na chwilę obecną w inwentarzu znajdować się będą rozmaite funkcje premium (które będzie można przekazać innym graczom), a także bonusy zdobyte w czasie rozmaitych wydarzeń specjalnych. Docelowo mają tam trafić także przedmioty znalezione przez rycerza, co będzie częścią większego projektu związanego z funkcją rycerza w grze.
___________________________________________________________________________________________
Jest to niesprecyzowane można się domyślać ,że chodzi o jakieś nowe funkcje premium .
 

DeletedUser

Guest
Nowe funkcje rycerza? Szykuje się wymienianie przedmiotów rycerza między graczami?
 

DeletedUser153754

Guest
Kiedy coś zrobicie z apka na Androida bo aktualnie nie działają mi przeglądy na telefonie, żeby przenieść się do innej wioski, muszę ją wyszukać na mapie, a to czasochłonne, jeśli się ma xx wiosek i trafić do właściwej.
 

DeletedUser110177

Guest
- Przyciski budowy w ratuszu będą się wyświetlać bezpośrednio po zgromadzeniu odpowiedniej ilości surowców w wiosce, bez konieczności odświeżania strony.

taka podstawa w końcu ! działało to tak ,że nie odświeżyło strony , i przy tym na szybkich , nawet atak szedł 2 min a wybiło mi go przed samym końcem ,

aaa do mapy się nie da przyzwyczaić , od którejś tam aktualizacji, klikam none w raporty, zamiast w mape , szybko szybko , a potem ochrona botowa ,wkur.... sie, i opuszczam grę ...
 

DeletedUser

Guest
Prócz ikonki wsparcia na mapie to nic ciekawego tu nie ma...no może jeszcze te zmiany w kościele...
Reszta to jak zawsze wyciągnięta z rękawa , by coś zmienić....ten inwentarz to czuje kolejną porażkę
 

DeletedUser

Guest
Dawo0 , za 3 lata plemiona będą płatne ...
Czy nasza kochana administracja nie może zrobić ulepszeń dla wszystkich ? Wszystkie światy z nieogarniczonym farmieniem mają te '' bonusy '' bezsensowne ...
Dlatego gram na szybkich , bo zwykłe światy są uzależniony od tych nowych funkcji premium , flag itd.
Nowi gracze nie mają szans dobrego rozwoju ... Dlatego plemiona za 5 lat znikną :)
 

DeletedUser

Guest
kościoł dla mnie duży plus ale reszta to tylko dla zmian.

Z inwentarzem to widzę że będzie dużo zbieranie "bonusów" i innych kolorowch pierdołek jak w Grepolis.
 

DeletedUser153359

Guest
Hah czekalem az wreszcie ikony komend wyjda spoza bety :> To bedzie naprawde wielkie udogodnienie w pozniejszym etapie gry i zaoszczedzi sporo czasu. Inwentarz takze zapowiada sie ciekawie i ciekaw jeszcze co tam ejszcze do niego dodadza w przyszlosci ;>
 

DeletedUser180001

Guest
Mysle , ze wyjdzie to na lepsze.
Inwentaz mnie bardzo zaciekawil i ogolnie kolorki informujace o ilosci atakow moga byc ciekawe.
 

DeletedUser175597

Guest
Wszystko fajnie. Tylko nie uważacie że tego jest za dużo ?? Rozumiem graczy którzy grają rok - bo dla nich jest to kolejne ,,udogodnienie" ale szczerze , wg. mnie dla graczy którzy grają już kilka ładnych lat i pamiętają początki gry każda nowa aktualizacja zaśmieca Plemiona. Nie mówie tu o wszystkich funkcjach - oczywiście popieram np : Pomysł z ikonami wsparcia czy też przyciski budowy w ratuszu które będą wyświetlane bezpośrednio po zgromadzeniu odpowiedniej ilości surowców, ale spójżmy na ten Inwentarz. Widziałem to na becie i szczerze do gistu mi to nie przypadło, tak samo jak zwiększenie funkcji rycerza (szanujmy się rycerz to rycerz , chyba że czekamy tylko na zakup przedmiotów rycerza za PP). Z mojej strony proponuje aby w aktualizacjach znajdowały się pomysły umieszczane przez graczy na Forum w zakładce Propozycje dotyczące gry , ponieważ większość z nich naprawdę jest przydatna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry