Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser153746
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser157137

Guest
Witam,
jak wspomniałam, lagować nie wolno i na pewno zrobimy wszystko co w naszej mocy by takich lagów nie było.
Jeśli macie pytania, propozycje na ten temat proszę pisać tickiety, forum to nie miejsce rozmów o tym. Administracja, robi wszystko co w jej mocy, więc proszę nie ubliżać, nie obrażać administracji.

W ćwierćfinałach i półfinałach, wątpię by wystąpiły lagi.




Całość jest i była pod kontrolą. Zmiany w teamach były również nam znane.

pozdrawiam
etriel


ale nam nie byly znane. MY polegamy na skaldach podanych dla wszystkich a nie tajnych skladach. Ja nie mam pewnosci ze sklad nie zostal zmieniony po ostatecznym terminie.. TAk wiec druzyny ktorych sklady sie nie zgadzaja nie sa brane pod uwage i koniec tematu. Bo co malo ludzi przyszlo i chcecie tak ratowac turniej ? Ludzie.. masakra,


P.S. Masz wglad do panelu admina ?
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Etriel przygotowalas , turniej. Wielki uklon dla Cb , ale niestety nie zastosowalas sie do naszych uwag/prosb. Rundy te byly bezsensowne , zmowy itd. Sklad mial byc nie zmieniany i na szytwno ustalony do 31 stycznia. Temat zamkniety koniec kropka. Wszystkie inne druzyny powinny byc zdyskwalifikowane, wy natomiast jak napisalas Wiosce dostawaliscie pw odnosnie zmian skladu.. i wy to chcecie akceptowac ? co to za cyrk ? Mistrzostwa czy mecz podworkowy ?

to jak wy tak chcecie to z pierwszą rundę eliminacyjną macie 0 punktów bo było was tylko 2 osoby
jak tak chcecie to od razu skazujecie się na porażkę
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
Jeżeli ten turniej ma być brany na poważnie, większość drużyn powinna zostać zdyskwalifikowana.

A ja jeszcze wspomnę o czymś ,czego nikt do tej pory nie poruszył.
Jak to możliwe że na turnieju krajowym, gdzie gra się po 4osoby, w przypadku zbanowania jednej osoby z danej drużyny, może ona grać dalej i nie jest dyskwalifikowana? :D
 

DeletedUser157137

Guest
byczos

Zostałoby 5 ekip pograłbyś sobie?Pomyśl o innych a nie tylko o sobie że nie którzy wpisali tylko 4 a 1 się wykruszył.U kolegi była taka sytuacja więc do niego doszedłem bo skład mi się wykruszył.

bylo trzeba madrze dobierac sklad.. A pozatym jak wspomniales byl jeden rezerowy bylo trzeba grac we trzech. Albo tak jak my na pierwszej rundzie.. bo niestety z dziwnych przyczyn nie chodzila strona plemion i zalogowalem sie dopeiro po godzinie. Pozniej blad z klinem i coz.
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
to jak wy tak chcecie to z pierwszą rundę eliminacyjną macie 0 punktów bo było was tylko 2 osoby
jak tak chcecie to od razu skazujecie się na porażkę

2osoby były dopuszczalne, wystarczyło czytac ze zrozumieniem to, co napisał drubnes. A nawet jak tak, to druga runda nam wystarczy, jako że reszta powinna zostać zdyskwalifikowana.
 

DeletedUser153359

Guest
to jak wy tak chcecie to z pierwszą rundę eliminacyjną macie 0 punktów bo było was tylko 2 osoby
jak tak chcecie to od razu skazujecie się na porażkę

to nie jest problemem, tu chodzi o to aby wyciagnac konsekwencje z tego co sie dzialo, i nie powtarzac tego na kalejnym tego typu turnieju
 

DeletedUser157137

Guest
hahaha ;D jak można było nie przejść ? :D ja nie mogę... :D Repka się dostała czy nie ?? :) bo za wczoraj nie powinno być pkt bo skład niepełny :D

niepelny sklad to nie nie wlasciwy sklad. A to ze awansowalismy nie pelnym skladem to tylko swiadczy o poziomie SP jak i o zmowie na nas. jezeli obliczenia mefa sa prawidlowe teraz bedzie tylko z gorki. OBy tylko terminy meczy przypasowaly nam tak abysmy mogli grac w pelnym skladzie :)
 

Deleted User - 8391767

Guest
Kiedy wyniki ogólne?

Jutro do północy umieścimy podsumowanie.


są gdzieś wyniki?

ale nam nie byly znane. MY polegamy na skaldach podanych dla wszystkich a nie tajnych skladach. Ja nie mam pewnosci ze sklad nie zostal zmieniony po ostatecznym terminie.. TAk wiec druzyny ktorych sklady sie nie zgadzaja nie sa brane pod uwage i koniec tematu. Bo co malo ludzi przyszlo i chcecie tak ratowac turniej ? Ludzie.. masakra,

Nie zamierzam z Panem dyskutować, jeśli ma Pan ochotę porozmawiać, zapraszam na pw. Nie ktroe zmiany w terminie, były dokonywane na pw, więc jak Pan to sprawdzi? Proszę nie odpowiadać, to pytanie retoryczne.

P.S. Masz wglad do panelu admina ?
Na takie pytania, odpowiedzi nie udzielam.
 

DeletedUser180091

Guest
dokładnie...
Mityczna repka dostała w pupę i taka prawda:) Nie tylko na Was się rzucili... :) Nadchodzą lepsi gracze i trzeba się z tym pogodzić a nie szukać dziury w całym
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157137

Guest
dokładnie...
Mityczna repka dostała w pupę i taka prawda:) Nie tylko na Was się rzucili... :) Nadchodzą lepsi gracze i trzeba się z tym pogodzić a nie szukać dziury w całym


Zobaczymy sie w fazie glownej turnieju wtedy zobaczymy kto jest lepszy :) Nie mam ochoty z wami dyskutowac bo nie ma poprostu o czym. Zaczelismy drugi raz grac , okolo 40 minut straty. Dzwinym trafem po skonczeniu sie ochrony kazdy z nas dostal ataki od kilku graczy. Na mnie rzucilo sie 5 graczy. Az takim zagrozeniem bylismy ? Przepraszamy udalo nam sie awansowac tak wiec teraz bedziecie musieli radzic sobie z nami w grze 4 vs 4
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser430

Guest
Sprawa zaistniałych problemów podczas drugiej rundy eliminacji została już zgłoszona do naszych techników.Sprawa ta nie będzie omawiana publicznie sprawca jest nam już znany,Lista drużyn które przeszły eliminacje zostanie podana w ciągu najbliższych kilku dni. Wszystkie terminy meczów ćwierć finałowych będzie można indywidualnie ustalić pomiędzy zainteresowanymi drużynami i administracją.Co do zmian w poszczególnych ekipach,70% z nich została wcześniej zgłoszona do akceptacji i otrzymała pozytywna decyzje. Po zakończeniu fazy eliminacyjnej nie ma już możliwości dokonania rotacji w składach zespołów.Kilka drużyn zostało zdyskwalifikowanych jedna jest obecnie zawieszona.Turniej trwa dalej, . Za problemy przepraszam.
 

DeletedUser157137

Guest
Sprawa zaistniałych problemów podczas drugiej rundy eliminacji została już zgłoszona do naszych techników.Sprawa ta nie będzie omawiana publicznie sprawca jest nam już znany,Lista drużyn które przeszły eliminacje zostanie podana w ciągu najbliższych kilku dni. Wszystkie terminy meczów ćwierć finałowych będzie można indywidualnie ustalić pomiędzy zainteresowanymi drużynami i administracją.Co do zmian w poszczególnych ekipach,70% z nich została wcześniej zgłoszona do akceptacji i otrzymała pozytywna decyzje. Po zakończeniu fazy eliminacyjnej nie ma już możliwości dokonania rotacji w składach zespołów.Kilka drużyn zostało zdyskwalifikowanych jedna jest obecnie zawieszona.Turniej trwa dalej, . Za problemy przepraszam.



dlaczego w takimr azie od poczatku sklady druzyn byly podawane oficjalnie a kilka przypadkow zostalo potraktowanych ulgowo i ich sklad zostal tajny ?


dlaczego skoro wiedzieliscie o zmianach nie edytowaliscie np postow ?



Zapisy:
Zapisują się drużyny czteroosobowe + jeden gracz w rezerwie[ nie wymagane]
Podczas zapisu należy podać nick z gry pod którym będzie grał każdy gracz z drużyny.
Już podczas zapisów, wyznaczony musi zostać kapitan drużyny.
Zapisy trwają 10 dni, od dnia 21.01-31.01


Jaka mamy pewnosc ze skaldy te zostaly zmienine w dozwolonym terminie ? Jezeli warunkowo zostaly zmienione po czemu nie bylo ogolnej informacji o mozliwosci zmiany skaldow ?
 
Wynik reakcji
6.752
Polak, podsumujac Ciebie i te Twoje wypiski, nie jestes pewien czy dostaniesz sie do dalszej gry, wiec wpadles sobie na pomysl no to co, trzeba innaczej druzyny wyeliminowac bysmy sie dostali i czepiasz sie kompletnie wszystkiego, niby jestes takim prosem co poradnik za 2k pp nagrasz, a co pokazales teraz ? Kompletnie nic, wiec laskawie skoncz sie wywyzszac... I zrozum jesli sie nie dostaniecie to pech... to jest gra tylko... ;)
 

DeletedUser157137

Guest
My chetnie zagramy z kazda czworka z tego turnieju. Nie bedziemy narzekac na grupe , czy tez dalej na cwierc i pol , tamci mieli latwiej. Poprostu zagramy i tyle. A doswiadczenie z meczow , czy treningow repki zaprocentuje. Gwarantuje ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser153746

Guest
Ja też chetnnie zagram ale nie na cacie z rególa 1000 i 200osobami... i jak tu nie uzywać dopalaczy jak wszyscy się rzucają na jednego.
 

DeletedUser157137

Guest
Ja też chetnnie zagram ale nie na cacie z rególa 1000 i 200osobami... i jak tu nie uzywać dopalaczy jak wszyscy się rzucają na jednego.

czy abys sie przyznal do czegos ? :p

regula 1000 to przeciez nie regula ;)


20 lvl zagrody = 20 tys jednostek. Tak wiec przypuszczam ze na rundzie nie bylo przypadkow ze regula "dziala i wojsko nie walczylo w 100%"
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
skonczcie juz sie spinac jak było zle i nie sprawiedliwe tylko dajcie nam sie nacieszyc dzisiejszą wygraną^^

uuu to widze ze plemie 30 odpada z rywalizjaci ciągle inne składy a do tego płotek gral dzisiaj u nich:)
 

DeletedUser180091

Guest
Trzydziestu - nazwa zobowiązuje... Chcieli w 30 wygrać turniej ;>
 
Status
Zamknięty.
Do góry