Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser153746
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser155263

Guest
i czarna na pewno mi nie skontrowales toporów ani razu bo toporami cie nie qwalilem
 

DeletedUser153359

Guest
Etriel
Wybacz ale musze Ci cos napisac tutaj a nie na pw ;p Nastepnym razem prosze ja Cie jak chcesz robic taki turniej to go pilnuj, nie pisze tu o lagach czy pracach konserwacyjnych, dlaczego pozwalalas na zmiany skladow juz podczas trwania turniejow?? Dlaczego osoby ktore nie powinny brac udzialu w rundzie nie byly banowane a ich konta usuwane?? Jako osoba odpowiadajaca za tak organizowany turniej niestety ale powinnas o niego dbac do konca :<
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 8391767

Guest
Witam,
jak wspomniałam, lagować nie wolno i na pewno zrobimy wszystko co w naszej mocy by takich lagów nie było.
Jeśli macie pytania, propozycje na ten temat proszę pisać tickiety, forum to nie miejsce rozmów o tym. Administracja, robi wszystko co w jej mocy, więc proszę nie ubliżać, nie obrażać administracji.

W ćwierćfinałach i półfinałach, wątpię by wystąpiły lagi.


Etriel
Wybacz ale musze Ci cos napisac tutaj a nie na pw ;p Nastepnym razem prosze ja Cie jak chcesz robic taki turniej to go pilnuj, nie pisze tu o lagach czy pracach konserwacyjnych, dlaczego pozwalalas na zmiany skladow juz podczas trwania turniejow?? Dlaczego osoby ktore nie powinny brac udzialu w rundzie nie byly banowane a ich konta usuwane?? Jako osoba odpowiadajaca za tak organizowany turniej niestety ale powinnas o niego dbac do konca :<

Całość jest i była pod kontrolą. Zmiany w teamach były również nam znane.

pozdrawiam
etriel
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser155723

Guest
byczos

Zostałoby 5 ekip pograłbyś sobie?Pomyśl o innych a nie tylko o sobie że nie którzy wpisali tylko 4 a 1 się wykruszył.U kolegi była taka sytuacja więc do niego doszedłem bo skład mi się wykruszył.
 

DeletedUser176764

Guest
Odzyskuje forme z sp ,muszę reputację odzyskać którą już chyba mam :D
 

DeletedUser180091

Guest
WIELKIE GRATULACJE DLA NAJMŁODSZEJ EKIPY NA TURNIEJU ! NONAME ROBI FURORĘ ! 2 MIEJSCE W GENERALNEJ KLASYFIKACJI ! :>
 

DeletedUser176764

Guest
Co za pech ,Jednak nie awansowaliśmy :( Ale nie ma co się łamać zostawiliśmy Piętno po sobie i odeszliśmy z szacunkiem ^^
 

DeletedUser180091

Guest
Co za pech ,Jednak nie awansowaliśmy :( Ale nie ma co się łamać zostawiliśmy Piętno po sobie i odeszliśmy z szacunkiem ^^

hahaha ;D jak można było nie przejść ? :D ja nie mogę... :D Repka się dostała czy nie ?? :) bo za wczoraj nie powinno być pkt bo skład niepełny :D
 

DeletedUser157137

Guest
Moi Drodzy Gracze,
administracja jest cały czas, i pracuje z całych sił, by mecz/mecze były na jak najwyższym poziomie.
Grajcie dalej, a my zajmiemy się tym co do nas należy.



Etriel przygotowalas , turniej. Wielki uklon dla Cb , ale niestety nie zastosowalas sie do naszych uwag/prosb. Rundy te byly bezsensowne , zmowy itd. Sklad mial byc nie zmieniany i na szytwno ustalony do 31 stycznia. Temat zamkniety koniec kropka. Wszystkie inne druzyny powinny byc zdyskwalifikowane, wy natomiast jak napisalas Wiosce dostawaliscie pw odnosnie zmian skladu.. i wy to chcecie akceptowac ? co to za cyrk ? Mistrzostwa czy mecz podworkowy ?
 

DeletedUser176764

Guest
hahaha ;D jak można było nie przejść ? :D ja nie mogę... :D Repka się dostała czy nie ?? :) bo za wczoraj nie powinno być pkt bo skład niepełny :D

Sorki ,chyba przeszliśmy ,bo awansuje 16 drużyn a mieliśmy 16 miejsce więc chyba awans jest :D
 

DeletedUser180091

Guest
Pod jaka kontrola ja sie pytam??? Jesli osoby nie zapisane w zadnej z ekip braly udzial w gdzie przez przynajmniej godzine?? Masz dostep do wszystkich graczy ktorzy brali udzial w meczach wiec przejrzyj sobie rankingi i porownaj z tym co bylo zapisywane -_-

Pytalem sie dlaczego zezwalalas na te zmiany podczas trwania turnieju, a nie czy pozwalalas na to -_- Ten turniej mial wylonic najlepsza ekipe 4 + 1. Wiec dlaczego mozna bylo od tak sobie zmienic gracza po 1 rundzie eliminacyjnej -_- Dla mnie to jest bez sensu i to wlasnie przez takie niedopatrzenia nie mam ochoty na dalsza gre w tym posmiewisku.

Zauważ, że nie każda ekipa się zmieniła :> Ekipy które zajęły miejsce 1-5 nie miały chyba żadnej zmiany w składzie... :) więc obrażasz teraz nie tylko administracje ale też graczy którzy na prawdę potrafią grać i nie muszą pisać na FO, że jest niesprawiedliwie:)
 

DeletedUser157137

Guest
Gratulacje... Pomimo ostrzezen nasza administracja nas olala znow myslac ze "wie lepiej" zmarnowalem tylko swoj czas ten caly turniej to jest totalna kpina, a to co bylo na tej rundzie smiech pisac... Pomimo raczej pewnego dostania sie naszej grupy do 16 ja grac nie zamierzam, zwykle zmarnowanie pp i czasu a i tak turniej wcale nie okresla "najlepszej druzyny" Po tym co tu widzialo wiekszosc graczy, mysle spokojnie mozna stwierdzic ze jedyny mozliwy turniej wylaniajacy najlepsza druzyne to ten ktory zaproponowal Polak, ale jak wiadomo jest on raczej niemozliwy do zorganizowania.

Dziekuje i pozdrawiam, do uslyszenia na wolnych :)



dokladnie to samo co tutaj ma byc z tym ze eliminacje bylyby dluzsze troszeczke :) a i sklady sa za male bo przy meczu 4 vs 4 bedzie nuda jak zawsze na treningach repki gdzie wbijalo okolo 10 osob. minimum 6-7 osob na druzyne potrzeba aby bylo mozna nawiazac jakas sensowna wspolprace w plemieniu
 

DeletedUser153359

Guest
Polak ale te zmiany w skladach tam pojedynczych osob jeszcze rozumiem przed 1 meczem eliminacyjnym i to w sumie nie jest problemem, problemy sie zaczynaja od tego ze na 2 runde te sklady znow mogly byc inne -_-
 

DeletedUser153359

Guest
Zauważ, że nie każda ekipa się zmieniła :> Ekipy które zajęły miejsce 1-5 nie miały chyba żadnej zmiany w składzie... :) więc obrażasz teraz nie tylko administracje ale też graczy którzy na prawdę potrafią grać i nie muszą pisać na FO, że jest niesprawiedliwie:)

ekipa kropka chyba nr 1 ;> jej sklad zapisany do turnieju:
Detox-112-c
Mistrz Painta
Al Pacino
-one loser
Pan Kropeq

Kogo widze w ich plemieniu na rundzie( przyklad, byla jeszcze 1 osoba ale zaby nicku nieprzekrecic nie pisze )
Trzydziesty

Odpowiedzialem na twoje pytanie?
 

DeletedUser176764

Guest
te prace konwersacyjne gracze jacys robia ? hahaha zwala. Widze ze gracze jak zwykle jakis zakladam jeden rok przed administracja :D

--------------------------------------------------------------



kto robi te lagi ? :D

Boże co wy gadacie mi jedyne co przeszkadzało to Praca konwersacyjna ,żadnych lagów innych nie miałem :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry