Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser153746
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser181368

Guest
Boże... ale nikt nie przebije mojej ekipy. Musiałem wyjść z GG na chwilę a oni już powchodzili na swoje konta i bany podostawali. Został jeden oprócz mnie. Weź graj w dwóch... mam nadzieję chociaż że drubens pozwoli zmienić zdyskfalifikowanych graczy bo i tak moja ekipa musi nadrobić pkt do pozostałych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Prace konserwacyjne + 3,4sekundowe lagi, dziekuje za taka gre, pozdro
 

DeletedUser177745

Guest
Jak się nie umie grać to trzeba się tak tłumaczyć, może odrazu zachcecie restartu eliminacji bo wam nie poszło :D
 

DeletedUser157137

Guest
JA czekam na podsumowanie rund, wiekszosc druzyn sie nie zgadza. TAk wiec nie beda brane pod wzgledem rankingu. Termin ostateczny byl podany nie zostaly zmienione sklady, temat zamkniety. Do tego moje pytanie dlaczego gracze nie zgloszeni w zadnych druzynach nie zostali zbanowani ??? LAgi na rundzie.. Zle rozwiazanie eliminacji , do tego brak nadzoru. Krotko i na temat administracja zawiodla
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
JA czekam na podsumowanie rund, wiekszosc druzyn sie nie zgadza. TAk wiec nie beda brane pod wzgledem rankingu. Termin ostateczny byl podany nie zostaly zmienione sklady, temat zamkniety. Do tego moje pytanie dlaczego gracze nie zgloszeni w zadnych druzynach nie zostali zbanowani ??? LAgi na rundzie.. Zle rozwiazanie eliminacji , do tego brak nadzoru. Krotko i na temat administracja zawiodla

z tego co pisałem to nadzór jest bo opiekuni Mistrzostwa są aktywni cały czas
 

DeletedUser

Guest
JA czekam na podsumowanie rund, wiekszosc druzyn sie nie zgadza. TAk wiec nie beda brane pod wzgledem rankingu. Termin ostateczny byl podany nie zostaly zmienione sklady, temat zamkniety. Do tego moje pytanie dlaczego gracze nie zgloszeni w zadnych druzynach nie zostali zbanowani ??? LAgi na rundzie.. Zle rozwiazanie eliminacji , do tego brak nadzoru. Krotko i na temat administracja zawiodla

Szkoda tylko naszego czasu, jednak naprawde nie warto wracać do tych SP :)
 

DeletedUser153746

Guest
Lagi ja nie wiem i tyle w temacie i nikt z tym nic nie robi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 8391767

Guest
Moi Drodzy Gracze,
administracja jest cały czas, i pracuje z całych sił, by mecz/mecze były na jak najwyższym poziomie.
Grajcie dalej, a my zajmiemy się tym co do nas należy.
 

DeletedUser153359

Guest
Gratulacje... Pomimo ostrzezen nasza administracja nas olala znow myslac ze "wie lepiej" zmarnowalem tylko swoj czas ten caly turniej to jest totalna kpina, a to co bylo na tej rundzie smiech pisac... Pomimo raczej pewnego dostania sie naszej grupy do 16 ja grac nie zamierzam, zwykle zmarnowanie pp i czasu a i tak turniej wcale nie okresla "najlepszej druzyny" Po tym co tu widzialo wiekszosc graczy, mysle spokojnie mozna stwierdzic ze jedyny mozliwy turniej wylaniajacy najlepsza druzyne to ten ktory zaproponowal Polak, ale jak wiadomo jest on raczej niemozliwy do zorganizowania.

Dziekuje i pozdrawiam, do uslyszenia na wolnych :)
 

DeletedUser153746

Guest
Chyba nie wiesz co piszesz? Co mi z gry dalej jak server jest laowany i wyskakują mi prace konserwatorskie a wiadomo dlaczego tak jest..
Zajmiecie się? no to cos wam nie wychodzi. Nie dość ze sposób eliminacji jest bez sensu to i wasze podejscie do graczy.

Mam rozumieć ze Ataki dedos są dozwolone na plemionach?

Nie, ataki dedos nie są dozwolone.
pozdrawiam
etriel


A takie ataki były i dobrze o tym wiecie może powtórzymy rundę?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
mysle spokojnie mozna stwierdzic ze jedyny mozliwy turniej wylaniajacy najlepsza druzyne to ten ktory zaproponowal Polak, ale jak wiadomo jest on raczej niemozliwy do zorganizowania.

Tego nie ma sensu grać i to jest oczywiste.
Jednak pytanie brzmi: Kto wygra z płotkiem? kiedy on sobie zlaguje serwer jak ma na to ochotę, pokonasz człowieka na którego najlepsza możliwa kontra która puscic to jest okolo 3s na ucieczke ? Czy może wycofasz wojsko podczas "prac koserwacyjnych" Tytuł mistrza jest znany już i nie ma co tego nawet podważać,
Nr 2 będzie ekipa która nie trafi na płotka w drodze do finału i z owych drużym które się z nim nie spotkają będzie najlepsza.

Jak wspomniałem w tickecie.. najpierw narzędzia do walki z "praca koserwacyjnymi" na żądanie owego gracza a póżniej można pomyśleć nad systemem turnieju
 

DeletedUser177745

Guest
Może piszecie tak po prostu bo wasza wielka klasa i waszę wielkie ego okazało się zerowe. Jakoś nikt z topki się nie skarży na lagi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry