Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser153746
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
2 optymistyczne punkty przed jutrzejszym dniem:)

Jednak tego się nie zapomina, heh...:)

Gratuluje wszystkim, poziom był wysoki, oby tak dalej!
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.022
To prawa Meff, wysoki poziom, myśle, że 1h i by połowa się rozsypała..emocje były, stres oczywiście też..jutro pokaz agresorów..

Pozdrawiam konkurencje :)
 

DeletedUser68767

Guest
Co jak co ,ale powinno być sprawiedliwie .
1vs16
2vs15
itd.
PS:podziękowania od Teamu ,dla organizatora.
 

DeletedUser178225

Guest
Polak mnie nie klinował a tylko 4 posłałem bez fejek:D dzieki za runde:)
 

DeletedUser176764

Guest
Również wszystkim dziękuje za rundę ,dziś deffowałem i pomogło jutro czas na offa Zobaczymy będzie się działo !
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.022
Jutro będzie trudniej, jutro będzie dopiero pokaz umiejętności danych graczy..RA więc będzie fajna zabawa :)
 

DeletedUser177485

Guest
A ja mam takie pytanie, czy jeżeli ktoś podając swoją drużynę na FO później zagrał w plemieniu w innym składzie liczy się normalnie do rankingu? Niektórym się drużyny wykruszały i tak powstawały nowe. Zgodne to z regulaminem?
 

DeletedUser176764

Guest
Cieszyłbym się jeśli byśmy przeszli do następnej rundy ,zrobię z ekipką wszystko co mogę :D

PS.Jedyne co mnie zdziwiło to że Coma padł :)
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.022
W tej rundzie widziałem jak sąsiedzi robili strasznie mało skanu..skanowali marnymi jednostkami..równie dobrze ktoś mógł mieć dużo skanu a marnie deffa a i tak nie atakowali, zawiodłem się troszke, bo zero ryzyka było w mojej okolicy..połowa ludzi waliło zwiady a ataków zero, prócz marnych fejków :(
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
A ja mam takie pytanie, czy jeżeli ktoś podając swoją drużynę na FO później zagrał w plemieniu w innym składzie liczy się normalnie do rankingu? Niektórym się drużyny wykruszały i tak powstawały nowe. Zgodne to z regulaminem?

dyskwalifikacja wtedy jest drużyny:)
 

DeletedUser176764

Guest
PS.Gram sobie gram i nagle na pw oczywiście czy zostanę darmą (Pytało 3 Graczy wiadomo jakich :)
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
Jeżeli dana drużyna zmieniła skład bez wcześniejszego poinformowania administracji, to są do dyskwalifikacji, moim zdaniem. Inna sprawa, jak skład jest niepełny. Drubens wysłał wiadomość do wszystkich, że gracze którzy są bez plemienia, lub są w jednoosobowym, nie są liczeni. Także dwu, czy trzyosobowe plemiona są dozwolone. :)
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.022
Jeżeli dana drużyna zmieniła skład bez wcześniejszego poinformowania administracji, to są do dyskwalifikacji, moim zdaniem. Inna sprawa, jak skład jest niepełny. Drubens wysłał wiadomość do wszystkich, że gracze którzy są bez plemienia, lub są w jednoosobowym, nie są liczeni. Także dwu, czy trzyosobowe plemiona są dozwolone. :)

Więc jest dobrze, gramy dalej :)
Z organizacją było ciężej..
 

DeletedUser176764

Guest
Ale jutro będzie rozpierducha :D
Mamy raczej małe szanse na przejście ale może przejdziemy a jak nie to nie ma co się łamać :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry