Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser153746
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser157137

Guest
Chcesz stworzyć taki "mini turniej" gdzie byłoby dużo więcej graczy, lepsze nagrody niż na normalnych SP (jak sie mylę to mnie popraw) którzy by nie musieli kupować premium i mogliby wygrać. Tylko jakie oni mają szanse jeszcze bez premium z starymi wyjadaczami ?
I owy "mini turniej" powstałby z myślą o nowicjuszach w szybkich plemionach, a ciekawe kto by na tym tylko zyskał:)

A to że owe eliminacja są bardzo niesprawiedliwe to jest oczywiste i nie ma co dyskutować, co nie zmienia faktu że do pierwszej 16 powinniście się dostać bez problemu z odpowiednią taktyka dostosowaną do tego że ujrzycie b.dużo ataków.



Wiesz bedzie tez paru dobrych graczy. Bedzie tez kilka ekip ktorzy beda robic za przydupasow..


A co do turnieju to wiesz. Bardziej chodzi mi o to zeby to bylo w formie ligi mistrzow. A nie wiem co ten turniej ma na celu napewno nie wyloni on najlepszej druzyny. Bo kogo Ty bedziesz przejmowac czy my na rundzie eliminacyjnej siebie nawzajem , najlepsze wioski jak zawsze. CZyli najlepsi sie poprzejmuja w wiekszosci miedzy innymi w ten sposob gwarantujac sobie praktycznie wygrana.

A zeby zachecic ludzi nowych do gry , bo wedlug mnie taki sens maja te mistrzostwa polski to nei tedy droga. Rundy z wieksza iloscia miejsc darmowych a po to zeby dac szanse wejscia za darmo amatorom. Osoba ktora nigdy nie grala SP nie da punktow premium zeby sie zalogowac bo bedzie to dla niej bezsensu i wsumie sie nie dziwie. KAzdy z nas to przechodzil. Na wolnym swiecie gralem z premium a na szybkie szkoda mi bylo , bo tak naprawde nie wiedzialem co to..
 

DeletedUser

Guest
Albo żeby zatrzymać aktualnie grających graczy, bo sam widzisz w jakim tempie ludzie rezygnują z SP, a nagroda zawsze jakąś motywacją jest, jednak ta nagroda nie zwróci zainwestowanych premium :D
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Nie tyle problemem są ograniczenia ilości graczy, czy małe nagrody a słabe serwery.
Ogólnie w Polsce coraz mniej ludzi gra, bo nie ma sensu wydawać kasy na te nowe funkcje premium, tylko zanderro podobni inwestują.
Codo turnieju to można zrobić 10 meczów na jednej rundzie bez większych lagów rozmieszczając każdy pojedynek na innym kontynencie.
 

DeletedUser157137

Guest
Nie tyle problemem są ograniczenia ilości graczy, czy małe nagrody a słabe serwery.
Ogólnie w Polsce coraz mniej ludzi gra, bo nie ma sensu wydawać kasy na te nowe funkcje premium, tylko zanderro podobni inwestują.
Codo turnieju to można zrobić 10 meczów na jednej rundzie bez większych lagów rozmieszczając każdy pojedynek na innym kontynencie.


Przeniesc wiosce gracza mozna dopiero po tym jak pojawi sie na swiecie , jest to proces czasochlonny i nie dawalby rownych szans wszystkim druzynom.
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
a jest jakiś inny sposób? Rozegranie meczu w systemie pucharowym już teraz przy ponad 100 drużynach jest bezsensowne. Póki dojdzie do finału będziemy mieć już koniec roku gdy będzie wszystko odbywało się w weekendy tylko.
 

DeletedUser153746

Guest
jeśli bedzie trzeba zainwestowac kp na wejscie na rundę to wiekszość podziekuję... ale drubens tutaj nic nie wspomina. limitu graczy także chyba dla wszystkich jest darmowy turniej. Sama etriel to gdzieś pisała:)
 

DeletedUser181835

Guest
Ja właśnie nie zagram bo już jest limit osiągnięty chyba że będzie jakiś nowy szybki świat
 

DeletedUser93204

Guest
Niedzielna runda od 19-22 zapewne bedzie gralo tam z 10 ekip ;D
 

DeletedUser155263

Guest
juz sa podane. ekip jest z 50. z tych 50 tylko 15 czy 20 wyjdzie
 

DeletedUser153746

Guest
płotek nie bedzie musiał ataków dedos robić bo i tak server stanie przy 400 graczach;p
 

DeletedUser155263

Guest
kwalifikacje jnuz na dwie rundy podzielone czyli 200 osb na kwalifikacje ;) moze jeszcze 4 dadza :)
 

DeletedUser

Guest
No ja tam nie wiem Karol, jak serwer nie zawiesi się to dopomogę :D więc spoko :D
 

Deleted User - 8391767

Guest
jeśli bedzie trzeba zainwestowac kp na wejscie na rundę to wiekszość podziekuję... ale drubens tutaj nic nie wspomina. limitu graczy także chyba dla wszystkich jest darmowy turniej. Sama etriel to gdzieś pisała:)

Potwierdzam, nie trzeba mieć kp, ani premki.
 

DeletedUser153746

Guest
rozumiem ze skoro 2 eliminacyjne to kiedy któa druzyna startuje? bedzie info? gdzie na pw czy forum?
 
Status
Zamknięty.
Do góry