Szukam ekipki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser171672
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser169406

Guest
hahahahahhahahahhah,Kurek nawet do polaka masz spiny,to rzeczywiście zagraj z nim ten pojedynek,polak pokaże Ci jak się wali ratek na 30 przy eku 10/10/10 :D i ucieka na 3k przy 5k pkt ;P i wyklepie offa 3x większego...

Verum a ty to cos potrafisz??? pokazałes cos ciekawego nie... klepiesz offa jak noob... kurek sporo szybciej wyklepie niz ty.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Polak szczerze to zbychu i pewnie jest lepszym graczem od hackera ale wolałbym miec na mistrzostwach w druzynie hackera bo on chociaz gra teraz jest w gazie czesto wygrywa rundy a zbycho ilo zagral w ciągu roku... zagrał 10 rund:p to ma duze znaczenie, napewno z tymi nowymi skryptami jest w plecy bo teraz to co sie dzieje to juz jest naprawde masakra :)
 

DeletedUser

Guest
Polak szczerze to zbychu i pewnie jest lepszym graczem od hackera ale wolałbym miec na mistrzostwach w druzynie hackera bo on chociaz gra teraz jest w gazie czesto wygrywa rundy a zbycho ilo zagral w ciągu roku... zagrał 10 rund:p to ma duze znaczenie, napewno z tymi nowymi skryptami jest w plecy bo teraz to co sie dzieje to juz jest naprawde masakra :)

nawet Key nic nie poradzi :D hehehehhe:) sprawa jest prosta neich amdini banuja za nie... i neich bedzie jak kiedys w czasie naszej swietnosci gdzie do grania potzrebne byly (dla niektórcyh jeszcze starych graczy niepotrzebne zabawki) jakimi jest AF i skrypt na ucieczki i nic wiecej to byla gra szanse równe... no może poza wioskami 26/36/66 na ktorych okolica tez ma czasami znaczenie ;)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
nawet Key nic nie poradzi :D hehehehhe:) sprawa jest prosta neich amdini banuja za nie... i neich bedzie jak kiedys w czasie naszej swietnosci gdzie do grania potzrebne byly (dla niektórcyh jeszcze starych graczy niepotrzebne zabawki) jakimi jest AF i skrypt na ucieczki i nic wiecej to byla gra szanse równe... no może poza wioskami 26/36/66 na ktorych okolica tez ma czasami znaczenie ;)

musi cos w tym być bo nawet ja z detoxem sie zgadzam^^
 

DeletedUser169406

Guest
zauwazylez cwanaiczku ze kazdego obarzasz? w sumei najbarziej z tych dzieciaków to z tego co widze to verum sie ogarnal:) az msuze to przyznac keidys bylo odwrotnie coty grali sobie nic nie odzywali sie na forum ani nie gadali ze sa najlepsi bla bla teraz on siedzi cichodzo spokojnie nie uwaza sie za pro elo koxa ej polak napsiz mi instrukcje jak sie budowac na pojedynku z miszczem hahahaha

Smieszny jestes gdzies pisałem ze jestem kox? czy cos nie jak nie widzisz kup sobie okulary jak Cie na nie stac. buduj rynek wysoko najlepsza taktyka;p
 

DeletedUser171672

Guest
hahah a co to za roznica czy mistrzostwa czy normalna runda ?

Bo tam tych swoich skryptów używać nie będziesz mógł ;)

A co do cb bajus chcesz z tb też mogę zagrać pojedynek kurde co za problem masz? Nie mam nic do zbycha, ale do tego tępego polaczka, który się spina cały czas, a na żadną runde nie wbije, bo wie, że każdy go zjedzie. Używa tych swoich bocików do gry i kozaczy :)
 

DeletedUser157137

Guest
ja powiem tak odstaje od dzisiejszych zawodnikó a dlaczego? dlatego ze nie mam skryptów na ucieczki farmy i nic... i jak przegrywam nie mam pretensji nie mam zadnych imacrosów... nie che tu wklejac rozmów bo po co mam jawnien na forum ujawniac kogos jedeynym skryptem jaki uzywam jest skrypt na ucieczkę farmi rowniez slabo więc nie mam co ale chetnie zagram z hackerem cwaniaczkiem malym jak bede miał czas to zlapie cie na rundce i zagramy poja ciezko bedzie mi wygrac ze skrypterem ale sprobowac mozna:) ciekay jestem jakich trickow polak uzywa ze tak czesto uciekal cozlowce? moze tez nalezy do skrypterów?

--------------------------------------------------------------



zbychu dawaj do nas do ekipy



Powiem tak jak wielu mowilem. Moim najlepszym skryptem jest mozg ;)

--------------------------------------------------------------

Bo tam tych swoich skryptów używać nie będziesz mógł ;)

A co do cb bajus chcesz z tb też mogę zagrać pojedynek kurde co za problem masz? Nie mam nic do zbycha, ale do tego tępego polaczka, który się spina cały czas, a na żadną runde nie wbije, bo wie, że każdy go zjedzie. Używa tych swoich bocików do gry i kozaczy :)



hahahah Masz na mysli AF'a czy myszke ? :p W ogole key napisal cos o jakis nowych skryptach ^ ^pierwsze slysze ja ostatnio gralem hmmm w wakacje ? albo i wczesniej ^ ^


A jezeli chodzi o gre to kiedys wam zdradze sekrecik polaczka ktory pare osob poznalo ;)

--------------------------------------------------------------

a może ty polak chcesz z nami w ekipie hmm?

odpisze jak na pw . Hahaha... Ja sie szanuje i nie bede sie plaszczyc tak jak to robi to wiele osob. Np loser kiedys przyszedl siedzial z nami caly czas na Ts'ie Meff prosil zostaw go bedzie normalny, po czym mnie, piwina i mefa zaatakowal rownoczesnie a pamietam ze byla chora regula zagordy i tanie grube. niestety nie udalo mu sie nas przejac.



Apropo botow , pamietam stare dobre czasy gdy puszczalska gral wlasnie na takowym i stracil do mnie 300 pkt i bodajze 2 lvle zagrody ;) To faktycznie co sobie chlopak musial pomyslec ??? cytuje " Kurde cisne caly czas na bocie a polak caly czas mi ucieka, i ucieka. nApewno nie ma wojska ! Skan ... Cooo :O on ma wiecej jak ja ?! Jak ?! Jak?! Jak?! " hihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser155263

Guest
polak mocny skalad :) ale gwarantuje ci ze eleminacji nie przejdziecie ; )
 

DeletedUser

Guest
heheheh łeb dobre dobre , hhahahha no mocny sklad powiem ci wystawiles nie ma co:) ale przewaga jest taka ze zaden z was nie gar reguralnie

z ta puszczalska jezeli to jest serio to szacun heheheh wyszlo na to ze klikales szycbiej niz on sobie kawke pil i klikal budynki
 

DeletedUser157137

Guest
polak mocny skalad :) ale gwarantuje ci ze eleminacji nie przejdziecie ; )

No zobaczymy ;) Jak nam okolica podpasuje i nie bedzie zbyt duzej Akcji na nas, czyli mysle ze minimum 3 teamy to ogarniemy ;) a potem to juz z gorki .

--------------------------------------------------------------

heheheh łeb dobre dobre , hhahahha no mocny sklad powiem ci wystawiles nie ma co:) ale przewaga jest taka ze zaden z was nie gar reguralnie

z ta puszczalska jezeli to jest serio to szacun heheheh wyszlo na to ze klikales szycbiej niz on sobie kawke pil i klikal budynki



Przewaga jest taka ze kazdy z nas ma doswiadczenie w grze przy malej ilosci graczy , wiekszosc z was nie miala okazji zagrac(a jezeli juz tak to byly pojedyncze wystepy) My natomiast za soba mamy wsumie po kilkadziesiat (meczy, sparingow , treningow) na swoich kontach
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
No zobaczymy ;) Jak nam okolica podpasuje i nie bedzie zbyt duzej Akcji na nas, czyli mysle ze minimum 3 teamy to ogarniemy ;) a potem to juz z gorki .

Polak. Dowiedziałem się dzisiaj od jakiegos NoName(CoTyTutajRobisz*) że jestem ego sum deus!;D ciekawe jakim graczem zostane jeszcze:D
 

DeletedUser157137

Guest
co prawda to prawdo :D EGO masz wysokie o sobie ;D moze o to chodzilo ? :)
 

DeletedUser

Guest
hahahahhah dwidzialem to smiech na sali ten gosc cotycos tam to kompromitacja i wtyd dla szybkich bez kitu.... chyba sie wezme za niego i jego defik bedzie szczetnnie niszcxzony
 

DeletedUser157137

Guest
ego suma deus

moze ze Twoje ego jest podwojne i Ci przyslania to relatywne patrzenie na swiat ;* .


Cwaniaczku zebrales defa od plemienia i myslisz ze umiesz sie bronic :D hahaha widze ze niejednokrotnie przyslonilo obiektywna i brutalna prawde :p
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
ego suma deus

moze ze Twoje ego jest podwojne i Ci przyslania to relatywne patrzenie na swiat ;* .


Cwaniaczku zebrales defa od plemienia i myslisz ze umiesz sie bronic :D hahaha widze ze niejednokrotnie przyslonilo obiektywna i brutalna prawde :p

Tak:D bathersen został przejęty nawet nie wiem kiedy... deff djjbenusa padł szybko. Jak padł dostawałem ataki i liczba utzymywała się na 20;D
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
@Shandalar

Chodzi Ci o to że grałem z nim na 1 koncie? czy o to że graliśmy razem w repce i czasami na SP na dwóch różnych kontach?

Jakoś mnie nie bawi gra na nicku który nie jest mój:) A gram od s2. Ciekawe od którego świata WY gracie i jakie wyniki osiągneliście:)

pozdro;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry