Special 18 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser167001

Guest
Pierwszy :D

Czemu na głównej stronie nie ma info o specku, tylko dopiero na forum? :)

Ogólnie ustawienia fajne, ale nie zagram, hehe.

Komu się wtedy ferie zaczną? ^^
 

DeletedUser

Guest
Specek ma w miare ustawienia , ciekawe czy wbiją jakieś ciekawe ekipy :)

Mi się ferie właśnie kończą ;p
 

DeletedUser181911

Guest
ja sie zastanowie jeszcze ale kosciół mi nie odpowiada ;D
 

DeletedUser176006

Guest
Kuszące ustawienia. Mam masę wolnego czasu, więc mogę pyknąć :]
Klei ktoś ekipe ?
 

DeletedUser181692

Guest
Ustawienia miodzio :) Do tego ten limit farmienia :) Chyba się skuszę jak bedzie jakaś dobra ekipa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser165813

Guest
Powiem tak wielki plus w stronę administracji specjal idealny według mnie, co prawda mogli by te ms zmniejszyć ale przynajmniej wiem, że nie chybie ;D

Na prawdę jestem pod wrażeniem <3

A wy zawsze do nich tacy nie mili a tu proszę chyba nas polubili <3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157137

Guest
wszzystko pieknie ale limitem niszczycie znowu gre.. 4000 limit ? to po 1333 lup. To przeciez jedna barbarka wystarczy do tego. Zero umiejetnosci masakra.
 

DeletedUser165813

Guest
wszzystko pieknie ale limitem niszczycie znowu gre.. 4000 limit ? to po 1333 lup. To przeciez jedna barbarka wystarczy do tego. Zero umiejetnosci masakra.

Wam to zawsze coś nie pasuje. Będziesz mógł więcej czasu poświęcić dla siebie jak będziesz musiał sfarmić 4k a nie cały dzień farmić ;D
 

DeletedUser154181

Guest
i ja zamierzam sobie pograć bo ciekawy specjal ;)

Znajomych zapraszam do wspólnej gry na owym specku ;))
 

DeletedUser165813

Guest
O proszę MadHaty też się zbierają będzie ciekawie ich jeszcze nie zjechałem ;DD Ostatnio nawet nie zdążyliśmy do was dotrzeć ;D

Pingwinki nas wyprzedziły ;D
 

DeletedUser144973

Guest
Super ze jest limit nie mam wystarczajaco duzo czasu a dzieki limitowi mam szanse zagrac ;))
 

DeletedUser166929

Guest
Najbardziej podoba mi się ustawienie:
Komendy: milisekundy, odstęp 1 sekunda, brak możliwości atakowania członków własnego plemienia.

Plemienne spiny nie będą rozwiązywane toporem, a obrońcy będa musieli się nieźle napocic, aby sklinować :D
 

DeletedUser168002

Guest
Ustawienia całkiem fajne jedne z lepszych jeszcze gdyby baraki się rozwijały to było by pięknie:)

Jakieś Ciekawe ekipy startują?
 

DeletedUser

Guest
Kurde jak mi się podobają ustawienia O.O na chwile obecną...
Szkoda że nie mam czasu grać, a ferie się właśnie kończą :/ Zawsze ferie są u mnie w złym momencie, jak są pod późno to trzeba wcześniej, a jak wcześniej to trzeba później, mogli by zrobić zawsze tak samo :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry