Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser153746
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser172251

Guest
Można wiedzieć czy to jest darmowe czy trzeba zapłacić tak jak za szybkie plemiona ?
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
na pewno nie zagram

nie będę brał w tym udziału

bo niestety nie mam czasu!

od dziś etriel, to moja ulubiona część teamu (zaraz po Kacyldzie :p )

SUPER POMYSŁ! jedna z lepszych koncepcji, od czasu obozów :)

poddaję pod rozwagę dwie rzeczy:
1. w turnieju powinny brać udział tylko konta, które grają/grały na jakichś światach
2. za udział w turnieju lub za przejście poszczególnych etapów eliminacji, powinny być przydzielane odznaczenia, widoczne na każdym świecie

sam nie używam (nie pokazuję) odznaczeń, ale myślę, że gracze, którzy coś osiągną w turnieju, będą chcieli w swoim profilu na regularnych światach pokazać w odznaczeniach, że mają osiągnięcia w tego typu rozgrywce

mam nadzieję, że ten pomysł będzie kontynuowany w przyszłości, że takie turnieje będą się odbywały kilka razy w roku (myślę, że 4 razy do roku byłoby najlepszym rozwiązaniem)

WIELKI PLUS DLA TEAMU PLEMION ZA TURNIEJ :)

---
edit - teraz doczytałem, w turnieju będą brały udział tylko konta, które już istnieją

ale jeszcze jedną sprawę poddaję pod rozwagę - konfiguracja światów powinna być identyczna dla wszystkich drużyn na danym etapie turnieju
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser64725

Guest
Pomysł jak najbardziej dobry :)

Jeżeli jakiś ogarnięty team ma braki , chętnie rozważę propozycję dołączenia .

PW
 

Deleted User - 8391767

Guest
ale jeszcze jedną sprawę poddaję pod rozwagę - konfiguracja światów powinna być identyczna dla wszystkich drużyn na danym etapie turnieju

Dokładnie tak będzie, na każdym etapie, takie same ustawiania. Pisałam o tym wyżej, bo już ktoś pisał. :D
 

DeletedUser

Guest
Za takie nagrody to nie wiem czy jest sens startować ;) raczej spodziewałem się dość pokaźnej sumki premium, ale cóż, popyt mały w sklepie plemion wiec trzeba się pozbyć;)
 

DeletedUser153359

Guest
Wciaz nie dostalem odpowiedzi czy jest mozliwosc zgloszenia kogos na rezerwe do druzyny czy jednynie 4 osoby, koniec, kropka.

Wciaz nie rozumiem jak mozna "zdradzic za duzo" Podajac tylko dlugosc rund, prosze wybaczyc ale jednak jesli maja one trwac po 5 godzin w weekendy to ja nie widze najmniejszego sensu nawet myslec o grze w tym turnieju, dlatego dopytuje sie o tak blacha informacje ktora wydaje mi sie powinno sie ustanowic przed obwieszczeniem tego typu turnieju.
 

DeletedUser430

Guest
Wciaz nie dostalem odpowiedzi czy jest mozliwosc zgloszenia kogos na rezerwe do druzyny czy jednynie 4 osoby, koniec, kropka.

Wciaz nie rozumiem jak mozna "zdradzic za duzo" Podajac tylko dlugosc rund, prosze wybaczyc ale jednak jesli maja one trwac po 5 godzin w weekendy to ja nie widze najmniejszego sensu nawet myslec o grze w tym turnieju, dlatego dopytuje sie o tak blacha informacje ktora wydaje mi sie powinno sie ustanowic przed obwieszczeniem tego typu turnieju.


Padło jeszcze pytanie o gracza rezerwowego. Zawsze może coś się zdarzyć, wiec dopuszczamy taką opcję, jednak nie będzie dodatkowej nagrody. Czyli jeśli Wasz gracz rezerwowy zagra, a zajmiecie miejsce na podium, do Was będzie należał ewentualny podział nagrodami z rezerwowym graczem. Nagrody przewidziane są na 4 osoby.


Rundy od 2 do góra 4 godzin. Wszystko zależy od liczby zgłoszonych drużyn.Dodatkowo będzie zakaz logowania przez proxy oraz tor.
 

Deleted User - 8391767

Guest
Byczos, pisałam kilka postów wyżej, o możliwości posiadania gracza rezerwowego, ale w przypadku zdobycia nagrody, dostają ją 4 osoby nie 5. Więc jeśli będziecie chcieli się podzielić na 5 osób, to już między Wami.
 

DeletedUser157137

Guest
nie chce mi sie czytac calego tematu ale z tego co widze mecze beda rozgrywane na zamknietym serwerze. Jezeli beda braly udzial wiecej niz 2 druzyny to bezsensu bo beda napewno porozumienia i tak naprawde druzyny beda skazane na porazke. A z kolei przy grze 4 vs 4 co bylo widac na treningach reprezentacji bylo zbyt malo wiosek , zbyt daleko siebie gracze, zbyt mala rywalizacja o wioski barbarzynskie i gra byla nudna i bezsensu, niestety taki turniej zaczyna miec sens przy 7-8 osobach i przynajmniej 8 druzynach. Niestety na polskie standardy jest to niewykonalne, sam niejedenokrotnie chcialem usilowalem ruszyc cos na zasadzie Ligi/mistrzostw itd. Miejmy nadzieje ze cos z teog wyjdzie z checia bym odkurzyl myszke i zagral kilka szybkich rundek :)
 

DeletedUser

Guest
A drużyny od ćwierćfinałów będą mogły uzgodnić godziny rozgrywek ?
 

DeletedUser162565

Guest
myślę że proponuje jeden skład :) ja , luserek , szronek , i ... ? :D trzeba pomyśleć ;]

--------------------------------------------------------------

Rundy od 2 do góra 4 godzin. Wszystko zależy od liczby zgłoszonych drużyn.Dodatkowo będzie zakaz logowania przez proxy oraz tor.

piękna sprawa ;]
 

Deleted User - 8391767

Guest
A drużyny od ćwierćfinałów będą mogły uzgodnić godziny rozgrywek ?

Ciężko będzie dopasować do każdego, nie chciałabym kłótni o godziny. Z mojej strony jak i całego Teamu, zrobimy wszystko abyście byli zadowoleni z gry, a jeśli turniej Wam się spodoba, być może powtórzymy za jakiś czas, z ewentualnymi poprawkami/sugestiami po turniejowymi.
 

DeletedUser153359

Guest
Byczos, pisałam kilka postów wyżej, o możliwości posiadania gracza rezerwowego, ale w przypadku zdobycia nagrody, dostają ją 4 osoby nie 5. Więc jeśli będziecie chcieli się podzielić na 5 osób, to już między Wami.

Nie przebijalem sie az tak doglebnie przez ten spam i powtorzenia skupiajac sie bardziej na tym co zostalo odpowiedziane dla mnie :) Ale w tym wypadku dziekuje za odpowiedz ;)
 

DeletedUser157137

Guest
Rundy od 2 do góra 4 godzin. Wszystko zależy od liczby zgłoszonych drużyn.Dodatkowo będzie zakaz logowania przez proxy oraz tor.



Takie tam troche zlosliwosci jak chcecie karac za cos czego nie wykrywacie ? I jaki jest sens wrzucenia 20 druzyn(ktorych zakaldam tylu nie bedzie) i wybranie z tych druzyn 16 i rozlosowaniu ich ? Ma zostac wyloniona najlepsza czworka tak ? Wiec albo odrazu druzyny sa dzielone na grupy albo zeby bylo szybciej sposob rozgrywki pucharowy. druzyna vs druzyna i tak wygra najlepszy. a ten sposob ktory jest tutaj proponowany niestety nie wyloni najlepszej druzyny.
 

DeletedUser

Guest

Ciężko będzie dopasować do każdego, nie chciałabym kłótni o godziny. Z mojej strony jak i całego Teamu, zrobi,y wszystko abyście byli zadowoleni z gry, a jeśli turniej Wam się spodoba, być może powtórzymy za jakiś czas, z ewentualnymi poprawkami/sugestiami po turniejowymi.

To można dać przykładowo 2dni wcześniej czas dla drużyn w celu ustalenia miedzy sobą godzin. Jeśli ktoś się nie dogada/spóźni ustaliliby im team plemion godzinę bez możliwości negocjacji,
Jest to najlepsze wyjście wg mnie ponieważ niektórzy w weekend pracują/siedza na uczelni do późnych godzin i nie są w stanie się dostosować się do każdej z góry ustalonej godziny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry