Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser153746
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Jak jakaś fajna ekipa się klei, to mogę zagrać;)) co umiem to wiadomo;p
 

Deleted User - 8391767

Guest
A teraz pytania poruszajace kwestie nurtujace pewnie innych

Czy mozliwe jest zgloszenia rezerwowych(2 jako ze maja te mecze odbywac sie w weekendy wiec trzeba miec zabezpieczenie)

Napewno bedzie wiele prob przekretow wiec czy ktos z supportu bedzie obserwowal gre i natychmiastowo usuwal graczy bez plemienia, tych ktorzy sa w nie tym skladzie co powinni, uzywajacych roznegotypu "dopalaczy", czy tez po prostu osoby ktore nie powinny sie znalezc na tej rundzie?
w rozgrywkach biorą udział tylko głoszone drużyny. Osoby trzecie, nie będą mogly wziąć udział w rozgrywce. Mecze będą jak najbardziej monitorowane. Zależy nam na grze uczciwej.

Czy planowane sa rundy z roznymi ustawieniami ( regula zagrody, rycerz, palac: paczki albo monety, ilosc wiosek barbarzynskich na mapie ) a takze z roznymi poczatkowymi rozbudowaniami wioski ( 26/36, 659, 2135 pkt ). Czy tez bedziemy grac na jednych i tych samych ustawieniach wszystkie mecze?
Mecze będą na różnych ustawieniach, zależności od etapu gry.
Czyli ustawienie X- eliminacje cz. 1
ustawienia Y - eliminacje cz. 2
ustawienia Z - ćwierćfinały (czyli wszystkie mecze ćwierćfinałowe, będą na takich samych ustawieniach, jednak każda drożyna tylko raz gra na każdym etapie. itd...


Czy czas trwania jednej rozgrywki zostanie podany nam wczesniej? Rozumiem ze "Dane o rozgrywkach będą podane nie później niż 24h przed meczem." Jednak mimo wszytsko cos takiego jest waznym aspektem podczas skladania druzyny ;)

Chwilowo to tyle jak wieczorkiem posiedze i cos jeszcze bedzie mnie nurtowalo to napisze :p
Nie później niż 24h przed rozgrywką/meczem będą podana ustawienia jak i długość gry. Mecze będą kilkugodzinne (tyle mogę powiedzieć na ten czas, nie zdradzając za dużo)

Kobiety zawsze kłamią hehe. Miejmy nadzieję ze plemiona team zaszaleję raz na 2 lata:)

A takie jeszcze pytanie odnośnie "Łamanie zasad grozi wykluczeniem z rozgrywki, " rozumiem bany bez ochrony na 2 druzyny zeby nie było ze jedna bany a 2 znów przeszkadza?
Ja mam nadzieję, że częściej będziemy szaleć :p
natomiast jeśli chodzi o łamanie zasad, to ban jest oczywistą sprawą, ale po za tym drużyna łamiąca zasady, jest wyeliminowana z dalszych rozgrywek.
Dajmy na to, w grupie A grają drużyny 1a i 2a. Gdy 1a łamie zasady automatycznie drużyna 2a przechodzi dalej. Jeśli obie te drużyny łamią zasady - obie drużyny są eliminowane, za to dalej przechodzi drużyna z listy, która nie dostała się do tego etapu. Więc po pierwsze nie łamać regulaminu, a po drugie jeśli się nie dostaniecie dalej, warto zaglądać co się dzieje w dalszych rozgrywkach.
 

Deleted User - 7388697

Guest
przygarnie mnie jakaś drużynka? okaże się bardzo pomocny na pewno ;)
 

DeletedUser155263

Guest
detox jai dwuch innych chetnych ;) kto pierwszy ten lepszy

gash jak coś amsz moje gg pisz..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser93204

Guest
Ja rownież mam pytanie dot trunieju :)

Jak ma to wyglądać ? 20 drużyn startuje podczas 1 rundy SP w sensie, że 20 drużyn walczy podczas jednej rundy czy jedna runda = np 10 walk czyli 1a vs 1b, 2a vs 2b itd..

Drugie pytanie to jak będą losowane grupy ?
 

DeletedUser171672

Guest
Ja mam dwa pytania ;D Kiedy mniej więcej zaczną się turnieje? Ktoś mnie przygarnie do ekipy, bo nie mam :p
 

Deleted User - 8391767

Guest
Ja rownież mam pytanie dot trunieju :)

Jak ma to wyglądać ? 20 drużyn startuje podczas 1 rundy SP w sensie, że 20 drużyn walczy podczas jednej rundy czy jedna runda = np 10 walk czyli 1a vs 1b, 2a vs 2b itd..

Drugie pytanie to jak będą losowane grupy ?
W eliminacjach startują wszyscy na raz, i gra każdy z każdym jak już pisałam. Jeśli będzie dużo drużyn, być może podzielimy Was na dwa. Co do dalszych rozgrywek, szczegółowa tabelka została dziś wstawiona w ogłoszeniu konkursu.
Przydział do grup ćwierćfinałowych najlepszej szesnastki, odbędzie się poprzez losowanie


Ja mam dwa pytania ;D Kiedy mniej więcej zaczną się turnieje? Ktoś mnie przygarnie do ekipy, bo nie mam :p
Na pierwsze pytanie mogę odpowiedzieć.
Zapisy 10 dni od dziś. Data podania terminu odbędzie się po zamknięciu listy drużyn, ale nie później niż 5 dni przed rozgrywką, + rozgrywki odbywają się w weekend. 10+5=15 :D dokładnego terminu nie możemy podać na dzień dzisiejszy.



Bedzie trzeba KP kupowac ;C ?

Nie, nie będzie trzeba kupować KP

Padło jeszcze pytanie o gracza rezerwowego. Zawsze może coś się zdarzyć, wiec dopuszczamy taką opcję, jednak nie będzie dodatkowej nagrody. Czyli jeśli Wasz gracz rezerwowy zagra, a zajmiecie miejsce na podium, do Was będzie należał ewentualny podział nagrodami z rezerwowym graczem. Nagrody przewidziane są na 4 osoby.
 

DeletedUser93204

Guest
Okey dzięki za odpowiedż:)

Jeśli 3 miejsce wygrywa nagrody jakie są zapisane w głównym temacie to jak one przypadają na 4 osoby jeśli są 3 rzeczy do wygrania :) ?

Jeśli pierwsze elimanacje mają być "każdy z każdym" to czy możliwość związania sojuszu będzie legalna czy też zakazana :)?
 

DeletedUser

Guest
kurek jak chesz mozesz zagrac ze mną z kropkiem i remisiem:) jak masz tsika i checi
 

Deleted User - 8391767

Guest
Okey dzięki za odpowiedż:)

Jeśli 3 miejsce wygrywa nagrody jakie są zapisane w głównym temacie to jak one przypadają na 4 osoby jeśli są 3 rzeczy do wygrania :) ?

Jeśli pierwsze elimanacje mają być "każdy z każdym" to czy możliwość związania sojuszu będzie legalna czy też zakazana :)?
Nagrody mnożysz razy 4 i masz komplet dla drużyny :) Tak jak napisałam powyżej.
Wypisane są zastawy dla graczy drużyn z podium.

Eliminacje podlegają podstawowym regułom i zasadom plemion.
Oczywiście każdy łamanie regulaminu - kończy grę. Należy pamiętać, w jaki sposób będziemy punktować każdy mecz eliminacyjny.
 

Deleted User - 7388697

Guest
kurek jak chesz mozesz zagrac ze mną z kropkiem i remisiem:) jak masz tsika i checi

weźcie mnie ;)

BTW jakbym jakimś cudem miał okazje wygrać te nagrody to w zyciu bym Wam nie podesłał adresu bo szkoda by mi było miejsca na te graty :D Już większość z nich mam, mało funkcjonalne gadżety
 

DeletedUser155263

Guest
co ty zumir z szalikiem to na mecz slaska lub lechi smialo mozna walic ;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry