Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser153746
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 8391767

Guest
Ja mam takie pytanie czy serwer bedzie zamkniety? Jesli tak to jeśli ktoś przejmie członka druzyny to przecież nie zdazycie mu anulować komend? wtedy inna druzyna ma w plecy...

Jeśli otwartę to tez są pewne za i przeciw...

Nie chce żeby było ze się czapiam ale troszkę może trzeba to dopracować... albo przemysleć.

Jest to dopracowane. Serwer będzie zamknięty. Drużyny będą zdeklarowane przed rozgrywkami. Nie ma rekrutacji w trakcie trwania rozgrywki. Proszę, wyjaśnij mi kwestię ataków, abym mogła lepiej odpowiedzieć.
 

DeletedUser178225

Guest
a czy to ważne :) jak ktoś mnie kojarzy to się odezwie może,poinformowałem,że mogę pykać

Jesli tak to tak... łatwiej kogos wziasc jak znasz nick... ale ok ja sie tylko pytam bo ja juz ekipe mam prawdopodobnie ceiter jestes ze mna:)
 

DeletedUser153746

Guest
Napisałem do comy,moze i melon zagra lub egus:D

Melon gra ale ze mną.

--------------------------------------------------------------

Jest to dopracowane. Serwer będzie zamknięty. Drużyny będą zdeklarowane przed rozgrywkami. Nie ma rekrutacji w trakcie trwania rozgrywki. Proszę, wyjaśnij mi kwestię ataków, abym mogła lepiej odpowiedzieć.

Chodzi mi o to ze pojedynek 4vs4 x2 więc powiedzmy sobie gracz z Teamu czyli dajmy nato AvsB CvsD Gracz a wysyła 4 sztachty na gracza c przejmuję go co wtedy? Jeśli nawet nie przejmuje tracimy (deff murek takie tak bajery:) i chodzi o to ze mogą być to skumulowane ataki B+C vs A mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 8391767

Guest
Podczas eliminacji, każda drużyna gra z każdą. Od tego są eliminacje.
Podczas ćwierćfinałów i dalszych rozgrywek, będzie zdecydowanie 1:1 (drużyna na drużynę). Uniemożliwimy takie ataki.
 

DeletedUser153746

Guest
Podczas eliminacji, każda drużyna gra z każdą. Od tego są eliminacje.
Podczas ćwierćfinałów i dalszych rozgrywek, będzie zdecydowanie 1:1 (drużyna na drużynę). Uniemożliwimy takie ataki.

Wierzę a slowo że tak się da. i już się nie czepiam. dobranoc.
 

Deleted User - 8391767

Guest
Na każde nurtujące pytanie, z przyjemnością odpowiem.
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
171
Grałem na sp tylko kilka razy, więc doświadczenia nie mam, ale jakby komuś brakowało kogoś do drużyny, może mnie przygarnąć, ciekawi mnie jak takie rozgrywki wyglądają :)
 

Deleted User - 8391767

Guest
Mistrzostwa, nie są tylko dla znawców SP. Myślę, że przede wszystkim, dla zgranych drużyn, a macie jeszcze czas, ze sobą poćwiczyć przed eliminacjami i dograć się.
 

DeletedUser167001

Guest
może ja bym kogoś podeffował...:]

zobaczymy ustawienia, hehe
 

DeletedUser153359

Guest
Watpie w te 20 druzyn ale mniejsza z tym. Spodziewam sie conajwyzej 4-5 druzn ktore beda trzymaly jakis poziom, no niestety taka prawda, juz wiele razy byla podejmowana tego typu proba, coz tym razem jest obwieszczone w ogloszeniach wiec moze bedzie troche wiecej chetnych ;)

Powodzenia
 

DeletedUser

Guest
Nie szuka ktoś jakiegoś zenka do czarnej roboty^^ ?

Z chęcią bym zagrał ;)
 

DeletedUser153359

Guest
A teraz pytania poruszajace kwestie nurtujace pewnie innych

Czy mozliwe jest zgloszenia rezerwowych(2 jako ze maja te mecze odbywac sie w weekendy wiec trzeba miec zabezpieczenie)

Napewno bedzie wiele prob przekretow wiec czy ktos z supportu bedzie obserwowal gre i natychmiastowo usuwal graczy bez plemienia, tych ktorzy sa w nie tym skladzie co powinni, uzywajacych roznegotypu "dopalaczy", czy tez po prostu osoby ktore nie powinny sie znalezc na tej rundzie?

Czy planowane sa rundy z roznymi ustawieniami ( regula zagrody, rycerz, palac: paczki albo monety, ilosc wiosek barbarzynskich na mapie ) a takze z roznymi poczatkowymi rozbudowaniami wioski ( 26/36, 659, 2135 pkt ). Czy tez bedziemy grac na jednych i tych samych ustawieniach wszystkie mecze?

Czy czas trwania jednej rozgrywki zostanie podany nam wczesniej? Rozumiem ze "Dane o rozgrywkach będą podane nie później niż 24h przed meczem." Jednak mimo wszytsko cos takiego jest waznym aspektem podczas skladania druzyny ;)

Chwilowo to tyle jak wieczorkiem posiedze i cos jeszcze bedzie mnie nurtowalo to napisze :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.944
ech w weeknedy wątpie ze bede miał czas a bym pograł ze starą ekipą:)
no dobrze zeby mozna było miec tych rezerwowych bo żeby kazdy z 4 mial czas to cięzkie do zrobienia
 

DeletedUser

Guest
Stara ekipa jesli zagra, moge byc razem z nimi w składzie-stara ekipa czyli koledzy losera. Odzywajcie się
 
Status
Zamknięty.
Do góry