rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
Ceiter da sie sklinowac kratka w kratke:) na pałe cofasz;] chyba ze masz 2 kb/s neta to juz ciezej:D
 

DeletedUser166918

Guest
Ja kiedys sklinowałem jak nie umiałem klinować pamietam to z rok temu jeszcze loser posłał na mnie karete ja off grałem, 10sek przed klinuje na farta a tu pacze klin na 4 atak xd
 

DeletedUser

Guest
dzicienada... zebym nei ygral fejkwoal co chwile zeby myslal ze karete sle... ale i tak dopielem swego:)
 

DeletedUser169406

Guest
Mam screny potem wstawie detox tego nie nie wyprzesz tutaj:) skoro mam dowody;p
 

DeletedUser

Guest
hahah wtsaw tez screeny z calym pw posmiejemy sie z twoich wyzwisk wygralem runde nie ty hahaha zjechales mnie przeciez 7 sekund lekka to jest wyczyn hahaha czepiasz sie mnei czy w realu jestem taki cwany i ze mam 150 cm w kapeluszu hahahaha:D co to ma wpsolnego z grą?

a kurek jaki awatar nie omieszkam skomentować:D hahahahha

--------------------------------------------------------------

a co jest dziwnego w tym ze go atakwoalem gdy mialem ochrone? kazdy z nas by tak zrobił:) pozatym myslalem ze ma deffa wtopie lekka i pojde spac:D a coty hahhaah defa klepal w wioskach hahaha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169406

Guest
Jaki deff grałem offem, Ktos kasuje moje posty.Ty metrzaku piedziesiat:)
 

DeletedUser169681

Guest
elo;p
jak tam prosy dalej gracie?;P ja nie mam czasu na gre ale kiedyś wróce;P
 

DeletedUser

Guest
Stx, jakieś plemię? Lubię rundki Wioska 12k :)


Tam gram pod nickiem WojtaZ
 

DeletedUser171533

Guest
co to za runda?? grafika rozciągnięta jak stare gacie a o wejściu w wiadomosci to nie mówie ;/ żenada....
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
A ja jak zwykle jak ide w offa albo kilku na raz mnie atakuje albo jakiś lamus z wioski obok łamie pona,pozdro dla Kin. człowieka bez honoru
 
Do góry