nick gracza jako pozytywna część jego historii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser147386
  • Data rozpoczęcia

wyróżnienie stałego nicku gry.


  • W sumie głosujących
    70
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser147386

Guest
Witam;)
Chciałbym tym tematem zaowocować wartość do danego nicku-głownie rozchodzi się mi o taki/akie nick/iki które uczestniczą w grze i są z Nami od ładnych paru lat.
O co chodzi?A mianowicie o to aby każdy nick gracza był także wynagradzany za to że na przełomie X czasu doszedł-rozwinął się do etapu takiego jak nikt inny.I robi to gracz na tym samym nicku przez ileś lat na różnych światach gry plemion.
Nagrodą mogłaby być sama zmiana kolorystyki nicku gracz:


1.Gracz który osiągnął na 3 światach dorobek 500 wiosek - miałby zmieniony nick z bieżącego na kolor niebieski
2.Gracz który osiągnął na 2 światach 1000 wiosek-- miałby zmieniony nick z bieżącego na kolor czerwony
3.Gracz który osiągnął najwyższy stopień na świecie i znalazł się w grupie zwycięzców świata- miałby zmieniony nick z bieżącego na kolor ciemnozłoty<w tym pkt.anulowane byłyby pkt.1 i pkt.2-z uwagi na honorowanie zwycięzcy.Ta opcja łapała by każdy nick jaki gra od powstania plemion.>

Dlaczego ,tak?A mianowicie stawiam poprzeczkę innym graczom aby grali swoim nickiem.To tez zachęcałoby do dalszej gry.Oraz ukróciłoby to lansowanie się nie których graczy jacy to prosi:)
Odważny gracz grający z zasadami nie boi się bytu pod jednym szyldem,sztandarem a tu w zastępstwie stałym swoim nickiem
Spędzamy tu wiele czasu razem,poznajemy wielu ludzi.O różnych charakterach.Światy staja się coraz to łatwiejsze bazujące na KP.
Takie docenienie graczy i ich stałego nicku jest moim zdaniem niezłym wyzwaniem,oraz częścią historii która by mówiła o osiągnięciach jego samego.:haha:

Moja propozycja jest nieśmiałym gestem dla tych co graja aktywnie i cały czas jednolicie:):)Oczywiście sama kolorystyka byłaby dostosowana do ogólnej decyzji administracji gry.Nie muszą być te kolory które ja wskazałem.Ważne aby było wyróżnienie.:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18304

Guest
Każdy pomysł, który może zniechęcić ludzi typu Zbuntowane.Ogary, Krystian itd. do ciągłych zmian nicków, na tak. ;) Później unikaj takich...

Ale myślę, że bardziej by się sprawdziło KP na całe konto, a nie 1 świat, niż kolor nicku. :>
 

DeletedUser

Guest
Zaznaczyłam, by zostawić tak jak jest, ponieważ:

1. Konta są przekazywane i dlaczego nowy właściciel ma czerpać z dorobku poprzednika (zarówno dobrego jak i złego)
2. Startując na nowym świecie ułatwia to leniwym co ich TW gryzie rozpoznanie potencjału sąsiada (eliminuje element zaskoczenia zupełnie)
 

DeletedUser147386

Guest
Zaznaczyłam, by zostawić tak jak jest, ponieważ:

1. Konta są przekazywane i dlaczego nowy właściciel ma czerpać z dorobku poprzednika (zarówno dobrego jak i złego)
2. Startując na nowym świecie ułatwia to leniwym co ich TW gryzie rozpoznanie potencjału sąsiada (eliminuje element zaskoczenia zupełnie)

Akurat to tez się gryzie:)Bo konto mimo to przekazane i tak ciągnie za sobą historie gry.A w dużej domenie grają stali gracze-sprawdzeni,aktywnie na swoim nicku.
zawsze będzie jakaś luka-ale dlaczego 70% graczy ma z tego powodu nie mieć frajdy ani zabawy.
Element zaskoczenia w grze zanika z chwila wyższego rozwoju i ilości wsi.Wtedy sprawdza się i tak typowa obecność na koncie i aktywne granie.
 

DeletedUser

Guest
[...]
Element zaskoczenia w grze zanika z chwila wyższego rozwoju i ilości wsi.Wtedy sprawdza się i tak typowa obecność na koncie i aktywne granie.

Owszem, na późniejszym etapie zanika, co nie zmienia faktu, że jest jednym z kluczowych elementów w fazie początkowej ;)
 

DeletedUser180425

Guest
Fajne ;d.. Tylko ze nasza administracja prędzej zrobi takie coś "Kup sobie kolor nicku" ..;x
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
168
Ja bym był za tym, żeby to było nagradzane w inny sposób, np. pp albo darmowe konto premium na dłuższy okres
 

DeletedUser147386

Guest
KP wiąże się z nakładem od strony INNO,a co za tym by szło większy opór z pozytywnym załatwieniem propozycji.Aczkolwiek chodzi mi kolejna opcja propozycji pod tym kątem.Lecz to nie teraz bo byśmy odbiegli od tego tematu.:p

--------------------------------------------------------------

Chciałbym poznać argumenty graczy utwierdzające ich decyzje co zagłosowali przeciw.Ciekawi mnie ich teoria.
 

DeletedUser178983

Guest
Ankieta jest źle skonstruowana. Czym się różni opcja "jestem przeciw" od "niech zostanie tak jak jest" ?
Jak jestem "przeciw" to znaczy, że chcę żeby było "po staremu"..

Jaki wpływ na losy ankiety mają ludzie, którym jest "obojętnie" ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser147386

Guest
Ankieta jest źle skonstruowana. Czym się różni opcja "jestem przeciw" od "niech zostanie tak jak jest" ?
Jak jestem "przeciw" to znaczy, że chcę żeby było "po staremu"..

Jaki wpływ na losy ankiety mają ludzie, którym jest "obojętnie" ?


zle kolego to Ty rozumujesz.
każda decyzja mówi Nam o podejściu danego gracza do tematu.
Ty zagłosowałeś przeciw ,więc wiem ze byłeś zdecydowany i chyba wiesz czego chcesz-na czym Ci zależy.
Ogólnie doczepiłeś się konstrukcji zamiast sedna tematu.
A konstrukcja ankiety nie łamie chyba regulaminowego pkt.
 

DeletedUser68767

Guest
Dla mnie to tylko zapychanie serwera ,nic wiele w to nie wnosi ,a np: Jak bym miał kolor ciemnożółty ,to od razu by się na mnie rzucili inni .
 

DeletedUser166288

Guest
Będę musiał wtedy tworzyć nowe nicki, nowe konta.

Zalezy mi na tym, aby nie rzucać się w oczy.
 

DeletedUser147386

Guest
dlatego to jest gra dla wytrwałych i graczy z zasadami.Co nie boja się niczego.A czy jesteś znany czy nie to zjechanym można być każdorazowo:)
Ponadto jak grasz na stałym nicku to i tak staty /historia gry jest Twoja .Temat ma byc czynnikiem do wyróżnienia graczy co graja na swoim nicku na stałe.A nie tacy co serwer to zmiana nicka bo strach że ktoś komuś pojedzie po murku:):):)
Gra jest sztuką a nie kawałkiem cwaniactwa:).
 

DeletedUser147386

Guest
czy wiadomo jak ogólnie są prowadzone działania jak sonda/ankieta ma przewagę głosu pozytywnego?Czy tylko kończy się czas i nic więcej?
 
Status
Zamknięty.
Do góry