Special 17 "Świąteczny" - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy jest jakieś wstępne logowanie czy mam całą wigilię odświeżać stronę
 

DeletedUser

Guest
ja proponuje taka rozbudowę jak była na 3 rundzie 16 specka:) bylo to okolo 5 k pkt eko 30 stajnia i ksozary nie zbudowane;) zagroda i spich pelno:) ratek 20
 

DeletedUser

Guest
ratusz 15
koszary 0
stajnia 0
warsztat 0
pałac 0
kuźnia 10
plac 1
rynek 0
tartak 23
cegielnia 23
huta 23
 

DeletedUser

Guest
Ustawienia mi się podobają, ale...
Kto wymyślił żeby zwyciężca rozdawał punkty? :c
Nigdy nie miałem większych wyników na żadnym świecie, bo nigdy nie miałem czasu, więc mało kto mnie zna. A gdybym (nic nie sugeruje) zajął 2 miejsce? Nikt mnie nie zna, a gdybym jeszcze był w innym plemieniu niż gość przede mną to co? Wszystkie moje* starania, brak 20 punktów żeby mieć 1 miejsce i (.......) z moich wysiłków...
(* A jeśli nie moje, to kogoś w takiej sytuacji) :(
 

DeletedUser

Guest
Ustawienia mi się podobają, ale...
Kto wymyślił żeby zwyciężca rozdawał punkty? :c
Nigdy nie miałem większych wyników na żadnym świecie, bo nigdy nie miałem czasu, więc mało kto mnie zna. A gdybym (nic nie sugeruje) zajął 2 miejsce? Nikt mnie nie zna, a gdybym jeszcze był w innym plemieniu niż gość przede mną to co? Wszystkie moje* starania, brak 20 punktów żeby mieć 1 miejsce i (.......) z moich wysiłków...
(* A jeśli nie moje, to kogoś w takiej sytuacji) :(

to gra zespołowa i trzeba współpracowac więc zapewne z tego powodu jest właśnmie tak
 

DeletedUser

Guest
hej, słuchajcie a żeby wejść na specjala jak nie zdąże w ten limit darmowych wejść, to czy KP muszę kupić na cały okres trwania specjala czy tylko na początek na symboliczne 3 dni?
 

DeletedUser

Guest
Kurde... Akurat o tej godzinie pewnie będę miał kolację wigilijną :/
ale budynki pasują
 

DeletedUser164663

Guest
każdy o tej godzinie będzie miał kolację, akurat teraz Bryfft się nie popisał.
 

DeletedUser

Guest
hej, słuchajcie a żeby wejść na specjala jak nie zdąże w ten limit darmowych wejść, to czy KP muszę kupić na cały okres trwania specjala czy tylko na początek na symboliczne 3 dni?

na 3 dni wystarczy

--------------------------------------------------------------

Jaki kierunek wybieracie?
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
629
Special jest dla tych ktorzy nie obchodza Swiat oraz dla tych ktorzy obchodza i chca pograć :) Nie widzę nic dziwnego w tym :)
Szykuje sie niezly Special :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry